604 Shares 9294 views

Popularne teatry Blagoveshchensk: adres i opis

Cinema – integralną częścią każdego miasta. Są one popularne zarówno wśród młodzieży i osób starszych. Duży wybór filmów w pokojach, wyposażonych w nowoczesną technologię – jest możliwość miłego spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi, aby zobaczyć nowy kołowrotek z efektu całkowitego zanurzenia. Różnorodność współczesnego kina pozwala wybrać film dla wszystkich odbiorców, ale szybki rozwój urządzeń technicznych pozwala podczas oglądania pełniej zanurzyć się w atmosferze i historii.


Blagoveshchensk – kino wybrać?

Kina w Blagoveshchensk istnieje duże zapotrzebowanie. Po tym wszystkim, to świetna okazja do spędzenia czasu razem z rodziną i przyjaciółmi. Istnieje ponad 10 takie instytucje, więc wybrać najbardziej dogodny dla łatwych wizyt. Wiele z nich pokazują filmy w 2D, ale niektóre prace w nowoczesnej technologii 3D.

Zanim odwiedzicie sesji, można zadzwonić i podać jaki format został wybrany w teatrze filmu. Blagoveshchensk w sesjach porannych popularne, ponieważ bilety są tańsze niż w godzinach wieczornych. A ponieważ dziś rano są głównie bajki, to jest to wspaniała okazja tanio iść do wglądu całą rodzinę.

Kino „Październik”

Kino „Październik” w Blagoveshchensk został otwarty w 1950 roku, na ulicy Lenina, 159. Było to największe kino w mieście w tym czasie. Ale nigdy nie jest pusty – wykupione bilety na sesji naprzód, pomimo ogromnej kolejce. W polu były głównie radzieckie filmy, ale „Październik” przez niepisana zasada, pokazujące kina indyjskiego. To z „października” rozpoczął przesiewowych nowe filmy wysłanych z Moskwy, nie jest zaskakujące, że House of Cinema był jednym z najbardziej popularnych kin w Blagoveshchensk.

W latach 90. ludzie stają się znacznie mniej uczestniczyć kina, więc „Październik” traci swoją popularność. Z biegiem czasu został uznany nieopłacalne i wyjęte z instytucji kulturalnych. Jakiś czas później, budynek przeszedł w ręce prywatne. Dzisiaj jest tam centrum rozrywki „Amur passage”, które obejmuje basen, restauracja, kawiarnia i sklep.

Sieć "World Cinema"

„Kino Świat” – sieć kin Blagoveschensk, który obejmuje pięć kompleksów. Jeden z nich znajduje się na drugim piętrze centrum handlowego centrum „wyspy”, przy ul Mukhina, dom 114. Kino wyposażone jest w dwa nowoczesne kina z wygodnymi fotelami, dużym ekranem, wysokiej jakości system projekcyjny. Tutaj mieszkańcy miasta widać trendy kinematografii rosyjskiej i zagranicznej w nowoczesnej technologii 3D. Przed rozpoczęciem sesji, można odpocząć na wygodnych kanapach przy filiżance kawy w barze. Bilety można kupić nie tylko na miejscu, ale rezerwować z wyprzedzeniem dzwoniąc lub zamówieniu online w kinie. „Wyspy” w Blagoveshchensk – znanym nowoczesnym centrum handlowym, więc po sesji, można usiąść w kawiarni i przedyskutować swoje wrażenia z przeglądu filmowego.

Inna sieć kino znajduje się w centrum miasta, na ulicy Zeynskoy 175 179. Kompleks wyposażony jest w salach kinowych 5 Th, 930 miejsc. Dodatkowe rozrywki przed sesją – to strzelanie dla dorosłych i dla dzieci, automaty do gier.

Trzecia sieć kino znajduje się w Pałacu Kultury Związków Zawodowych, na ulicy Lenina, 129. Kompleks składa się z dwóch ekranów: „Ruby” i „zielony”. Oprócz wyświetlania filmów tu często odbywają się różne imprezy, koncerty i konkursy.

„World Cinema” Harbin „” znajduje się pod adresem: Institutska, 3. Oba kina są wyposażone w nowoczesne oświetlenie, miękkie akustycznej wygodne siedzenia i dużym ekranie. Nowoczesny, przestronny hol, widzowie mogą wygodnie poczekać na początku sesji z filiżanką kawy lub soku z baru.

Na ulicy Lenina, 100 to kolejny kino sieci. Kompleks posiada dwa kina i część górną 10 w rosyjskiej sprzętu oświetleniowego, akustyki i inżynierii. Także w kinie odbywają się różne imprezy: prezentacje, festiwale, wystawy.

Reasumując

Dziś, idąc do kina – jednym z najbardziej popularnych sportów. Nowe elementy współczesnego kina i animacji są dostępne przez cały czas – może tylko wybrać sesja iść. Możliwość rezerwacji biletów on-line lub przez telefon pozwala wybrać najbardziej dogodne miejsca do zobaczenia i uniknąć kolejek. Które z kin Blagoveshchensk wyboru – aby zdecydować, publiczność, wszystkie są wyposażone w nowoczesne technologie za najwyższą jakość odtwarzania filmów.