398 Shares 2398 views

STYX, wyszczuplający okład: opis procedury, wydajności i opinie

Coraz więcej kobiet, które chcą schudnąć, uciekają się do nowomodny procedury owijania. Dziewczynka zawinięta jej ciało dosłownie wszystko: czekoladę i glonów oraz wiele innych substancji. Te panie uwielbiają procedur ich efektywności, prostoty i nieskończenie przyjemne. Jedna z najpopularniejszych odmian jest za pomocą środków z Styx folią lub „whisky” -pelenanie. Tak więc termin kosmetyczki zwane sucho i na mokro (na gorąco i na zimno) do owijania, które wymagają stosowania kosmetyków, zakładów produkcyjnych STYX. Podczas istnienia manipulacji mógłby zauważyć, że w trakcie sesji, jest to uczucie euforii i lot gdzieś odchodzi stres, które nagromadzone. I tam była druga nazwa – „procedury. Whisky”

Historia stworzenia kosmetyków

STYX – to dziedziczne dynastii farmaceutów, farmaceutów i przedsiębiorców. Rodzina jest zawsze charakteryzuje się pragnienie zbierania starożytne rękopisy kosmetykach i książkach farmaceutycznych w kosmetologii. Pradziadek Wolfgang Stix (obecnie prezes korporacji) po dokonaniu bardzo niekorzystnej sytuacji według standardów inwestycji finansowej w produkcji surowców pochodzenia roślinnego. Chociaż naturalne produkty nie są ponownie zyskał popularność, rodzina Styx musiał żyć w ubóstwie.

Zanim to się stało, to firma rodzinna STYX Naturcosmetic został już uruchomiony, które zostały opracowane na podstawie starożytnych receptur unikatowe, naturalne, sprawdzone kosmetyków i olejków eterycznych. Ponadto istnieje Styx-kosmetyki do okładów, istnieje również wiele kremów, szamponów, olejków eterycznych, różne toniki i innych produktów. Ogólna liczba pozycji marki cechuje zwięzły i łatwy pakowania. Produkty nie są przeznaczone do przyćmić inteligentne rozwiązanie zaprojektować prawdziwe bogactwo, które jest w środku. Wszystko to oznacza całkowicie naturalny: w oryginalnych preparatów z nich jest często niewystarczające, składnik, który nie może być zastąpiony przez inny (na przykład, dowolny syntetyczny).

Opis okłady zabiegi

Przed zaimplementowaniem lek zawijania Styx specjalista powinien ocenić stan skóry klienta. W zależności od stopnia cellulitu, a on wybrać żądany rodzaj żelu Cello-żel. Następnie środek nakłada się na skórę, ciało jest owinięty bandażami wstępnie nasączone płynami whisky i kobiety pod kocem termicznym przewidzianą na kanapie. Cała procedura trwa około godzinę. W tym okresie czasu ona przechodzi przez kilka stwierdza co następuje:

 • Pierwsze 10-15 minut, którym towarzyszy gorączka, gwałtowny spadek temperatury;
 • potem przychodzi uczucie pełnego relaksu i przyjemnego ciepła;
 • ostatni etap trwa 20 minut, a charakteryzuje się nadmiernym poceniem się.

Technika ta jest stosowana jako opakowanie dla całego ciała, a także do jego poszczególnych obszarów problemowych, takich jak brzuch lub uda.

Efektem postępowania

Ze środkami do owijania sprawia STYX gładkość skóry, kontrasty i gładki, to zapewnia doskonałą leczenia cellulitu. Jeśli wszystkie procedury były przeprowadzane na odpowiednim poziomie, wynik kobiet poprawia krążenie krwi, pobudza regenerację. Ciężar i objętość korpusu jest zmniejszona, ponieważ redukuje apetyt. Whisky-pieluszki promuje wymianę energii, która promuje spalanie tłuszczu. Dzięki tej manipulacji jest przez podnoszenie skóry.

Owijania także aktywuje się działanie układu wydzielania, zmniejsza objawy trądziku różowatego oraz żylaki.

metoda domu

Znając esencji „” -pelenaniya whisky, można przeprowadzić za pomocą sposobów owijania STYX w domu. Należy do tego najpierw wytworzyć mieszaninę olej migdałowy lub olej z oliwek 50 ml jednej z tych substancji miesza się z trzech lub czterech kropli jakichkolwiek olejków cytrusowych. Następnie wydać łuszczenie skóry i zacząć robić okłady.

Po kąpieli i oczyszczania skóry wciera organizmie kompozycji oleju. Następnie owinąć folią spożywczą i ukryć siebie koc. Musisz leżeć w stanie 30 minut, podczas których skóra będzie miał czasu, aby się rozgrzać i zmiękczyć. Następnie można wstać i wytrzeć szmatka pozostały olej.

Następnie można jeszcze przeprowadzić procedurę ze specjalnym balsamem, który został zakupiony w aptece. Kawałek szmatki zwilżone takich środków i otoczyć go problematyczny obszar skóry, a następnie pokryte są ciepłym kocem. Piętnaście minut później, trzeba nawilżać skórę krem. Ważne jest, aby pamiętać, że w domu nie można zakończyć całe ciało, tylko obszarów problemowych należy owinąć.

Przeciwwskazania do „whisky” -obertyvany

Istnieje kilka przeciwwskazań, w których nie jest zalecany do antycellulitowy okład Styx. Na ryzyko obejmują:

 • kobiety w ciąży;
 • osoba z ciężką chorobą układu sercowo-naczyniowego;
 • Ludzie, którzy cierpią z powodu endometriozy;
 • osoby, które są zaznaczone na nowotwory ciała;
 • Osoby z zapaleniem skóry lub wyprysk;
 • Pacjenci zakrzepowe zapalenie żył;
 • osoba, która oznaczona ostre zapalenie narządów miednicy;
 • Osoby z chorobami nerek.

„Styks” ma mniejszy w porównaniu do innych systemów, okłady, przeciwwskazania. Ale nadal powinny być starannie i dokładnie odnosi się do tego rodzaju „pieluszki”.

Najbardziej popularny program zawija „Styks”

Takie lód odnosi przeprowadzono z folią preparat STYX należące do zimnego procedur. Sposób ten powoduje, że organizm szybko uzyskując energii potrzebnej do ogrzania. Wyciąga go z tłuszczu. Tak więc, komórki tłuszczowe są aktywnie podzielone. Takie statki diapering tony, nadaje skórze elastyczność i jędrność.

 1. Pieluszki „whisky” z kwiatów róż i glonów. Ten typ ma na celu zwalczanie złogi tłuszczu. Wrap odtruwa i promuje rozpad tłuszczu.
 2. „Styks” -pelenanie z kwiatów gorzkiej pomarańczy. Rodzaju okłady, które kochają kobiety w każdym wieku. To tonizuje mięśnie i skutecznie usuwa cellulit.
 3. Pojedyncza okład. Indywidualne zabiegi pomagają pozbyć się obrzęk, łagodzi zmęczenie fizyczne i psychiczne, pomoc kaca i niekontrolowanego apetytu.

Promocje w Moskwie

Weź kurs zawijania systemu Styx mogą być w każdym mieście. Prawie każdy nowoczesny salon kosmetyczny metropolia oferuje podobne usługi. W stolicy Rosji jest również wiele instytucji, które oferują swoim klientom „whisky” -pelenanie. STYX owijania (Moskwa) – profesjonalną wydajność w przystępnej cenie pieluszki. Tutaj koszt za procedury rozpoczyna się od 1200 rubli. Masters profesjonalne agencje wyspecjalizowane ocenić stan swojego ciała i polecić najbardziej odpowiednie dla każdej indywidualnej stawki sprawy.

Co ludzie mówią?

Wszystkie kobiety, które zdecydowały się przejść z folią żel Styx, pozostawiając najlepsze opinie. Mówią o niesamowity efekt, który opuszcza procedurę. Niektóre z nich stracił cztery kilo, ktoś udało się stracić tylko dwa, ale każdy lubi, jak kosmetyki i manipulacji, a co uczucia wywołuje.

Ci, którzy do tej pory tylko przeszła kilka zabiegów twierdzą, że już zauważył pozytywny efekt. Ponadto, wszystkie dziewczyny zauważają wspaniały wynik z okładów, między innymi, i od stanu psychicznego.