460 Shares 3661 views

Stellar biografia. Irina Nelson

Poza biografią gwiazdy? Irene Nelson (Tereshina) urodził się w mieście Barabińsk Nowosybirsku Kaliningradzkim. Data jej urodzenia, według niektórych doniesień – 19 kwietnia 1972, podczas gdy inne źródła podają, że – pierwszy w 1962 roku. Nawiasem mówiąc, rok urodzenia – nie jest to jedyny punkt kontrowersyjna w historii życia piosenkarki.


Biografia. Irina Nelson w młodości

Future piosenkarka zawsze wiedziała, że chce połączyć swoje życie z muzyką. W rodzinnym niej zewnętrznie ukończył szkołę muzyczną w wieku 17 lat uciekł z domu. Bold i zdesperowany Irina zdecydowała, że jej życie będzie lepsze i bardziej skuteczne w Nowosybirsku. W nieznanym mieście, ona naukę w szkole muzycznej i rozpocząć samodzielne życie. W młodości fond jazzową, po konkursie „Jałta-91” Wiaczesław Tyurin zaprosił ją do grupy „wersja elektryczna”. Wspólnie nagrali album „Wieczór z Diana”. W latach 90-go pod pseudonimem „Diana” rozpoczyna karierę solową. Dziewczyna była w stanie wyjechać za granicę i tam pracują. W 2000 roku Irina Nelson wrócił do Rosji wraz z Tyurin założył grupę „Reflex”.

Biografia. Irina Nelson i "Reflex"

Pomysł utworzenia grupy przyszedł do Iriny w Niemczech. Zatem ich pierwszy utwór „Distant Light” już w 2000 odnotowano, który okazał się sukcesem na wielu stacjach radiowych. W ciągu kilku miesięcy, grupa idzie do góry z najlepszych w kraju, zbiera nagrodę „Ovation”, „Stopudoviy You”, „Muz-TV” i tak dalej. W 2003 roku zespół osiągnął międzynarodową sławę. Dziewczyny reprezentował Rosję na Festiwalu w Kolonii Pop Komm. muzyka taneczna przejął większość Paul van Dyk. W ojczyźnie „Reflex” Podobało mi się szalenie popularny wśród młodych ludzi. Kompozycje grupy słychać było w radiu i telewizji, znanych piosenek na pamięć. Młode dziewczęta starają się parodii agresywnej seksualności ładnych blondynek, a ludzie oszaleli na solista.

Biografia. Irene Nelson. Wracając do kariery solowej

W 2007 roku, na scenie w Kremlin Palace podczas prezentacji nagrody „Złoty Gramofon” Irina informuje opinię publiczną o swojej decyzji o opuszczeniu zespołu. Chciała wrócić do solowej pracy, i są przekonani, że „Reflex” nie daje jej twórczo realizowany.

Od pewnego czasu, Irina odbiega od kraju do Dubaju, gdzie rozpoczął karierę solową. Jako piosenkarka opowiada o czas spędzony za granicą, to był czas-out, nabierania inspiracji. Słuchała różnej muzyki i zanurzano w kreatywności. Singer studiowała śpiew ze specjalistami światowej klasy i nagrywanie piosenek. Irina Nelson, którego biografia zawsze miała wiele ciemnych plam, bardziej ciche i ukryć się przed fanami. Niemniej jednak, widzimy owoce jej pracy, a wiemy, że ona nadal działalność śpiewu.

Irene Nelson. Biografia. dzieci

W życiu osobistym dziewczynki, niewiele wiadomo. Niemniej jednak wiemy, że Irina jest szczęśliwie żonaty z jego producenta Aleksandrom Tyurinym. Piosenkarka ma dorosłego syna z pierwszego małżeństwa. W wolnych chwilach ćwiczy jogę i pisze wiersze. Jest to interesujący fakt, że piosenkarka odmówiła przez długi czas z mięsa i teraz używa tylko wegetariańskie jedzenie.