108 Shares 1759 views

Preparat "Kanefron H"

Lek „Kanefron” (Bean) zawiera w członkostwa rozdrobnionych surowców pochodzenia roślinnego. Obiekt zawiera centaury zioła, proszek korzeń lubczyk i rozmaryn liści. Dodatkowe składniki: skrobia kukurydziana, monohydrat laktozy, silnie rozdrobniony dwutlenek krzemu, tlenek żelaza czerwony, syrop glukozowy, węglan wapnia, olej rycynowy, talk, sacharoza, i inne. dostępny również lek „Kanefron H” w postaci roztworu.


Środek jest połączony i ma wszechstronne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwskurczowe i moczopędne.

Preparat „Kanefron H” pokazany na zapalenie pęcherza i odmiedniczkowe zapalenie nerek, przewlekłe zapalenie nerek (śródmiąższowe) zapalenie kłębuszków nerkowych. Środki są powoływani i zapobiec kamieni nerkowych, po usunięciu kamieni, jak również.

Leki przeciwwskazane „Kanefron H” są nadwrażliwe komponenty.

Dawkę określa się w zależności od wieku. Dorośli są zalecane do pięćdziesięciu kropli roztworu lub dwie tabletki trzy razy dziennie. Grudnichki określony roztwór (dziesięć kropli dziennie, 3 razy). Uczniowie powinni przyjmować jedną tabletki trzy razy dziennie. W niektórych przypadkach zalecane rozwiązanie. Dawka w tym przypadku jest dwadzieścia pięć kropli. Rozwiązanie zalecane także i przedszkolaków. Dla nich, dawka wynosi zazwyczaj około piętnastu kropli trzy razy dziennie.

W razie potrzeby leczenie mianowany wymiana. Okres użytkowania jest określana za pomocą obrazu klinicznego. Po wystąpieniu poprawy zaleca się kontynuowanie korzystania z funduszy na kolejne dwa do czterech tygodni. Lek może być podawany do długotrwałego leczenia.

Oznacza „Kanefron H” w roztworze może być wykonane z różnych cieczy. Granulaty nie są zalecane do żucia.

Przy stosowaniu oznacza, reakcje alergiczne mogą ewentualnych tolerancji jednego składnika.

To oznacza wyznaczony zarówno jako dodatkowy i podstawowej terapii.

Podczas przechowywania, ewentualnie zmętnienie roztworu i powstawanie lekkiego osadu. Trzeba powiedzieć, że to nie ma wpływu na skuteczność produktu. Przed użyciem zaleca się wstrząsnąć lek.

Podczas przypisywania leku u pacjentów z cukrzycą powinny mieć na uwadze, że jeden drażetki zawartość strawnych węglowodanów wynosi mniej niż 0,03 XE.

Niniejsze rozwiązanie kompozycji etanolu. W związku z tym, ta postać dawkowania nie stosuje się u pacjentów, którzy przeszli skuteczne leczenie przewlekłego alkoholizmu.

Stosowanie preparatu wraz z leków przeciwbakteryjnych zwiększa skuteczność terapii.

Drażetek i roztwór należy przechowywać w miejscu chronionym od światła, suche i niedostępnym dla dzieci. Temperatura przechowywania nie więcej niż dwudziestu pięciu stopni. Po otwarciu butelki może użyć do sześciu miesięcy.

Chociaż leku „Kanefron H” stosunkowo przystępnej cenie, nie kupić go z własnej inicjatywy, przed złożeniem wniosku o fundusze powinny skonsultować się ze specjalistą.