687 Shares 2546 views

Najciekawszym komedia. najzabawniejsza komedia

Prawie każdy jest trudno wybrać, które do obejrzenia, naprawdę trudno znaleźć najciekawsze filmy. Lista „Komedii”, który jest zwykle w witrynach kino Internecie prezentowanych filmów tego gatunku, zawiera wiele filmów i nie pomaga dokonać wyboru.


Najbardziej niegodny komedia

Zacznijmy filmów komediowych, które nie są zalecane do oglądania. Oczywiście, mają swoich fanów, ale ogólna ocena, wystawiona je do różnych stron internetowych filmowe są bardzo niskie:

 • „Easy na oczach.” Głupie i nie bardzo interesująca historia o tym, jak człowiek rzucił klątwę, według której został pojawiające gdzie myśl o nim właśnie w tej chwili. Złe aktorstwo, niewiarygodnie nudne opowiadanie nie czyni tego filmu zabawy.
 • "Hitler Kaput". Temat, który jest poświęcony tej komedii, bardzo trudny i smutny, więc w zasadzie nie jest bardzo jasne Istotą humoru. Jest coś żartować, że może mieć, dla których nie jest to konieczne. Jeśli fabuły, film rosyjski szpieg działa tak źle, że o stało się znane wszystkim, z wyjątkiem Fuhrera. Mieszkańcy Niemiec, przejdź do klubów i zabawy. W ogóle, tym bardziej koszmar, być może, nasza kino nigdy nie widział.

Komedia z czarnym humorem

To nie jest często humorystycznych filmów wykorzystywanych czarny humor, może dlatego, że to nie wszystko i nie zawsze jasne, a czasami nieodpowiednie.

W związku z tym, warto zauważyć, najciekawsze filmy, komedii z niezwykłym poczuciem humoru. Nie ma zbyt wiele, ale są one doskonałym przykładem – film „Tucker i Dale kontra Zło”.

Rosyjski serial komediowy

W ostatnich latach wielu rosyjskich kanałów telewizyjnych jest usuwany i pokazać serial komediowy. Do pewnego stopnia są one znacznie bardziej dynamiczny, a czasami bardziej interesujące i zabawne filmy konwencjonalne. Oni często składają się z kilku sezonów, więc przyzwyczaić się do bohaterów, ich życie i rozwój są zainteresowani w tym wydarzeniu. Najbardziej zabawne i wesołe rosyjskie serie telewizyjne są:

 • "Fizruk". Najciekawszym komedia składająca się z trzech sezonów. Nagiyev bardzo dobrze przekształcony bandyty, który przypadkowo poszedł do pracy w szkole nauczyciela siłowni. Raczej zadanie miał inny, a wraz z nim, muszę powiedzieć, że jest dość dobrze opanowane.
 • "Real chłopcy". Zabawna historia o życiu prostych guy Koli, o jego przygodach. Wydaje się, że on i jego przyjaciele zawsze coś się dzieje, niektóre problemy, są one ciągle poszukuje rozwiązań. W ogóle, wszystko skręcone interesujący: nie ma miłości, przyjaźni, małżeństwa i separacji. I, oczywiście, dużo humoru!
 • „Przyjaźni Narodów”. Bardzo ładny i zabawny serial o życiu rodzinnym etniczne: ich kłótnie i pojednania są zawsze zabawne do oglądania.

serial komediowy zagraniczny

Jeśli mówimy o zagranicznym serialu komediowego, a następnie ich wystarczająca ilość jest dostępna. Być może jednak, że obcy humor nie zawsze może być w pełni zrozumiane przez nas, ale zazwyczaj umiejętności tłumacze pracują sytuacja rozjaśnia. Zwróćmy się do przykładów i za najbardziej interesującą komedię. Wymień je może wyglądać następująco:

 • "The Big Bang Theory". Naprawdę zabawna historia dzieje się w ciągu ostatnich 8 sezonów, opowiada widzom o życiu czterech fizyków zafascynowany nauką, żaden z nich nie miał dziewczynę, a nie można nawet z nimi rozmawiać. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo ciekawy i zabawny pokaz.
 • "Everybody Hates Chris". Nie możemy powiedzieć, że ta seria jest tak dobrze znana, jednak i on może odwołać się do wielu. Czarny chłopiec próbuje poradzić sobie z różnymi problemami: w rodzinie, na ulicy, w szkole. Tak, pewnie, nie można powiedzieć, że jest to interesująca komedia, ale na pewno jeden z godnych.

Doskonała rodzina komedia

Najciekawszym komedia, która jest wysoce zalecana do oglądania całą rodzinę – to film „Kevin sam w domu”. Oczywiście, najlepiej jest spojrzeć na Boże Narodzenie, że nie było właściwe środowisko, jednak i w każdym innym czasie, to będzie ciekawe. Nie ma sensu, aby opowiedzieć historię, jak musiał wiedzieć wszystko. Konieczne jest jedynie, aby pamiętać, że tylko dwie pierwsze części są godne uwagi publiczności. Pozostały nieliczne są nudne i nie ekscytujące.

Jako ostatniego zainteresowania komedie rodzinne jest „Alexander i straszne, straszne, nie dobry dzień.” Nie ma wulgarne i wątpliwe dowcipy, wszystko jest na tyle jasny, i jakoś w Disney. W ogóle, zostawia po obejrzeniu najbardziej pozytywne wrażenie. To nie znaczy, że jest bardzo zabawny, po prostu śmieszne, ale ładny.

Najlepsza komedia ZSRR

Nie każdy kocha amerykańską komedię, więc należy pamiętać o naszych radzieckich filmach humorystycznych. Wiele z nich, mamy listę najciekawszych komedii, których lista znajduje się poniżej:

 • „Miłość i gołębie”. Być może rzeczywiście najciekawsza komedia, który został nakręcony w ZSRR. Być może wielu powie, że to jest bardziej dramatyczny i smutny film, ale wszystko jest względne.
 • "Operacja Y". Film składa się z trzech komiksów powieści, opowiadając o życiu zwykłego faceta Shurika. Komedia naprawdę warto wiedzieć o tym wszystkim. I jeszcze, że można przeglądać wiele razy i nadal się śmiać na wszystkich dowcipów.
 • "Ivan Vasilyevich Zmiany zawód". Zapewne nie każdy wie, że podstawą tego filmu służył jako powieści Michaiła Bułhakowa. Bohaterem tworzy maszynę czasu i przynosi jego sąsiada w przeszłości, a następnie przenosi się do obecnego Ivana Groznogo. Cóż, bardzo śmieszna komedia, niezwykle zabawne i chwytliwe piosenki. Wszystko to można nazwać film jeden z najlepszych filmów radzieckich.

Oczywiście, ogromna liczba filmów zostały wyprodukowane w czasach radzieckich, niektóre z nich są teraz stara się rozszerzyć filmowanie coś jak „ironia losu 2”, „Office Romans-2”. Takie taśmy ledwo zasługują na szczególną uwagę, ponieważ najczęściej okazuje się jakąś żałosną parodię nieprzekonujące, nad którymi nie chcesz się śmiać.

Podkreśla rosyjską komedię

Nie możemy powiedzieć, że komedie, które są produkowane w Rosji, wszystkie równie dobre. Jak gdzie indziej, nie zawodzą i poszedł, a tam są ładne i słodkie, co jest całkiem możliwe, aby zobaczyć całą rodzinę.

 • „Choinka”. W ostatnich latach, możemy powiedzieć, że jest to najbardziej śmieszne komedia, która ukazała się w Rosji. Nie możemy powiedzieć, że jest on całkowicie kojarzy się wyłącznie na humor, jak rosyjskie filmy charakteryzują się zwykle mieszaniną zabawny i smutny. Oznacza to, że ma ona miejsce miłości i żartów i łagodnego smutku.
 • „Wysoki poziom zabezpieczeń na wakacje”. Komedia o tym, jak zbiegli więźniowie są wychowawcy w obozie dla dzieci. Dość zabawne, umiarkowanie smutny, prawo, oczywiście, znajdzie je, ale rozwija się bardzo zabawne.
 • „Gorzki”. Niezwykła komedia produkowane w Rosji. Czując na proces zapisu, że odbywa się to za pomocą amatorskiej kamery. Wszystko chaotyczne i niejasne, więc zabawa, choć i z odrobiną smutku. Ale, jak już zostało powiedziane, to jest w prawie wszystkich komediach nakręconych w Rosji.

Najciekawszym komedia roku

Pomimo faktu, że zajęło tylko kilka miesięcy tego roku, to już wprowadzone wiele komedii, którzy mogą ubiegać się być najlepszym. Wśród nich warto zwrócić uwagę na te najbardziej interesujące filmy, komedie, takie jak:

 • „The ślubne Ringera”. Zabawna historia o tym, jak wszyscy przyjaciele pana młodego odmówić być Jego świadkami, a ponadto zwykle oni nawet nie rozumieją, kto jest ich powołanie. Ale w każdej sytuacji istnieje sposób. Facet jest agencją, która może zapewnić najlepszą mężczyznę do zaakceptowania.
 • "Simpleton". Wszystkie dziewczyny na tle Bianchi świetnie wygląda piękna, tylko ona nie zauważy, bo myślę, że są one w przyjaznych stosunkach z nią. Po najprzystojniejszy facet otwiera oczy, a ona decyduje się dostać. Co z tego wyniknie – wiedzieć, kiedy wstać i spojrzeć w tej zabawnej komedii.
 • "Mamo Daraga". Rosyjska komedia o facecie, który cierpiał z nadmierną opieką matki. Ciekawy krótki film o chłopcu mamusi, zakochał się w dziewczynie, nie podoba mi się jego rodzica.

Niemożliwe jest wyraźnie listy najbardziej interesującą i zabawną komedię, bo wszystko o ocenie i list – jest subiektywna. Jednak w tym artykule nie został wymieniony naprawdę godne filmów, które niewątpliwie zasługują na uwagę widza.