136 Shares 1254 views

Nie wiem, jak przycinać wideo? W Movie Maker ma wszystko, czego potrzebujesz!

Nowoczesne technologie dostępu zapewnia, że każda osoba ma urządzenie, na którym potrzebny ciekawe i uroczystych chwil. Jednak rzadko otrzymują atrakcyjne – w celu dostosowania ich do głowy, potrzebują pewnej edycję. Niech nas nie szukać programów w internecie, ponieważ system dostarczył nam wszystkim potrzebne. Zastanów się, jak przyciąć film w programie Movie Maker.


Pomimo faktu, że wszystkie programy, które oferujemy system operacyjny, są dość prymitywne, oni też mogą stać się asystenci posła. Mają pewien zestaw funkcji, ale to jest tak mała, że tylko pozwala na wykonywanie bardzo proste zadanie. I po prostu przyciąć film do nas żadnych innych umiejętności użytkowych nie jest wymagane. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, jak przyciąć film w Movie Maker.

Aby rozpocząć, aby uruchomić narzędzie. Znajduje się na dysku systemowym w plikach programu, ale uważają, że o wiele łatwiej za pomocą przycisku „Start”. Po lewej stronie interfejsu zobaczysz okienko zadań, które zostaną nagrane wszystkie operacje, które zostaną przeprowadzone z was w potrzebie edycji rolkę. Centrum przetworzył plików. To może być nowe, jeszcze nie edytowane, i tych, którzy już zostali obrzezani. Po prawej stronie okna programu jest na monitorze podglądu, tutaj wyświetlane są wszystkie prace wykonane w programie Movie Maker. Jeśli wyciąć wideo nie może być zwrócony do stanu pierwotnego, więc nie bój się.

Prawdopodobnie nie trzeba przypominać, że przed przyciąć film w Movie Maker, konieczne jest, aby zdecydować się na części, które można zobaczyć za stosowne odejść. Ale dużo łatwiej jest to zrobić bezpośrednio w programie, ponieważ przeglądarka umożliwia proces. Nie ma potrzeby, aby uruchomić jednocześnie z tego narzędzia, a inny gracz. nie da się uniknąć, i jeszcze jedna zaleta programu – w wielu formatach, które mogą pracować. To jest tak wielka, że podlega edycji wideo z dowolnej kamery. Dostępne płynne przejścia między scenami, ścieżka dźwiękowa (w przypadku, gdy nie są zadowoleni z oryginałem) oraz przedmiotu do obróbki wstępnej i końcowej scenie filmu. W skrócie, program jest doskonały i będzie pasować do większości użytkowników.

Nie tylko do pracy w programie Movie Maker Windows jest dostępna. Mac ma również ten produkt, a biorąc pod uwagę, że ten OS jest codziennie coraz bardziej popularne, ta właściwość może być również uważany za narzędzie zaletą. W rzeczywistości, korzystanie z programu jest taki sam charakter tych dwóch systemów i, jak już zauważyliśmy, przycinanie dowolnego klipu nie jest zabiegiem trudnym.

Więc teraz wiesz jak wyciąć wideo w programie Movie Maker. Jednakże, może być zainteresowany, a dodatkowe funkcje produktu. Może on działać jako konwerter, edytor i wielu innych programów. Nie możemy powiedzieć, że ma ogromną wydajność i różnorodność funkcjonalna sprawia oczy biegać, ale dla skromnych potrzeb przeciętnego użytkownika nie ma nic lepszego niż Movie Maker.