580 Shares 9462 views

Jak znam swoje rozmiary odzieży angielskiego?

Ubierz stylowy i modny chce chyba każdy. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna korzystać z usług świadczonych przez różnych sprzedawców online. Główną zaletą tych środków jest wygoda, ponieważ w celu uzyskania niczego, nie ma potrzeby, aby wyjść z domu i iść do centrum handlowego, to trzeba włączyć tylko na komputerze i przejdź do właściwej strony. Kolejną zaletą wyboru ubrań ze sklepów internetowych jest to, że każda osoba może wybrać odpowiedni dla siebie zestaw ubrań w taki sam sposób, w celu uzyskania pożądanego obrazu. Zakup rzeczy w sieci, można stworzyć wiele ciekawych kombinacji, a także znaleźć wszystko, co Cię interesuje, bez specjalnego wysiłku. Jeśli coś Ci nie przychodzą do niektórych parametrów (takich jak rozmiar lub kolor), zawsze można zastąpić go innym, lub otrzymać zwrot pieniędzy. można płacić zarówno w momencie dostawy, czyli gotówka przy odbiorze, a poprzez przelew pieniędzy na plastikowej karty.

Jeśli wybierzesz model jesteś zainteresowany ubrania w obcym miejscu, trzeba znać swoje brytyjskie rozmiary odzieży, a w tym samym momencie pojawia się problem: jak to zrobić, ponieważ system pomiarowy w tym kraju różni się od naszego, rosyjskim. Tutaj znajdziesz szczegółowe instrukcje, które będą przydatne dla Ciebie. W tym artykule omówimy, jak rozpoznać ich rosyjskich i brytyjskich rozmiarów odzieży.

Jak wiecie, każdy szczegół garderoby ma swoje pomiary. Jednak istnieją pewne wymiary międzynarodowe, takie jak:

  • Od 32 do 36 rozmiarach – XS (bardzo małe, eXtra mały).
  • Od 36 do 38 wielkości – S (małe, małe).
  • Od 38 do 40 rozmiarach – M (medium, medium).
  • Od 40 do 42 rozmiarach – L (duże, duże).
  • Od 42 do 44 rozmiaru – XL (XL, XL).

Brytyjskie rozmiary ubrań są różne od oznakowania, przyjęty w Rosji. Nie jest to zaskakujące, ponieważ każdy kraj ma swój własny system pomiaru. W tej tabeli można zobaczyć rozmiary odzieży damskiej brytyjskich oraz ich zgodność z rosyjskim.

Rosyjski rozmiary

40

42

44

46

48

50

52

54

Brytyjskie rozmiary odzież

8

10

12

14

16

18

20

22

Oczywiście, dobrze, kiedy wiesz, że masz dokładny rozmiar. Ale jeśli tak nie jest, możesz pomóc następujące zalecenia. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na etykiecie. Na rosyjskich i ukraińskich etykiet ogólnie wskazuje wzrost. Jeśli numer na etykiecie nie pasuje parametry, to powinno wpaść w zakresie +/- 3 cm. While ubrania uwagę na dopasowanie jej długości od pasa, na rękawach i po drodze to, co siedzi na ciebie.

Drugi numer, który można zobaczyć na etykiecie – pomiar objętości piersi. Rozmiar odzieży wynosi obwód klatki piersiowej jest podzielony na dwie części. Oznacza to, że jeśli liczba wynosi 88 cm, co odpowiada wielkości 44. Jeżeli pomiar uzyskać numeru związku pośredniego, takiego jak 90 cm / 2 = 45, wtedy trzeba wybrać kolejną wielkości góry.

Trzecia cyfra na etykiecie – objętość bioder rysunku. Jeśli chodzi o bieliznę, na etykiecie będzie oznaczać tylko jedną liczbę, czyli figurę. Różnica pomiędzy wielkością w tym przypadku wynosi plus lub minus 2 cm.

Jak widać, nie ma nic, trudno wybrać rozmiar ubrań angielskiego, dlatego z szafą odpowiednio do swojego gustu i wygląda oszałamiająco!