136 Shares 5531 views

Sałatka „biała brzoza”

Jeśli rozumiesz co sałatkę, a następnie przez współczesnych słowników – zimne danie z rozdrobnionych warzyw, jaj, mięsa, drobiu i ryb, owoce, grzyby i tak dalej. W związku z tym, możemy wyróżnić dwa główne cechy tej potrawy – a mianowicie, „na zimno” i „krojone”. Ale dziś w naszym rozumieniu „sałatki” – to każdy prefabrykowany danie z różnych składników do tej samej niekoniecznie jest zimno. Częściej niż nie przygotowywane w pośpiechu.


W tym artykule chciałbym zaproponować kilka sposobów, aby ugotować smaczne i bardzo popularne sałatki o nazwie „White Birch”, ponieważ produkty mogą różnić się w jego składzie.

Sałatka "White Birch" – recepta №1

składniki:

cebula;

Kurczaka (wodzie);

śliwki;

Dyniowate (świeżego);

Majonez.

Kurczaka powinny być gotowane w słonej wodzie, a następnie delikatnie oddzielania mięsa z kości. Następnie tnie się na paski. Następnie umieścić w salaterce i posmarować majonezem. Teraz trzeba umyć pieczarki, pokroić w plasterki i podsmażyć na patelni z posiekaną cebulą. Wtedy to wszystko umieścić na kurczaka i płaszcz z odrobiną majonezu ponownie. Po tym, pokroić w julienne ogórka, a także umieścić w salaterce. Teraz weź śliwek bez pestek i umieścić na wierzchu majonezem, tak aby uzyskać brzoza. Biała brzoza sałatka jest gotowa! Jak widać, proces gotowania jest bardzo prosta. Bon appetit!

"White Birch" sałatka – przepis №2

składniki:

filet kurczak – 340 g;

Grzyb – 220 g;

cebula;

Jajka – 2-3 sztuk;

majonez;

śliwki;

ogórek;

Zieloni.

Początkowo należy gotować jajka i mięso z kurczaka. A następnie wlać do wody i ciepłe filetów niech warzenia przez 15 minut. Następnie wysuszyć mięsa i pokroić na cienkie paski. Po tym, pokroić pieczarki i cebulę, a następnie smażyć na maśle. Jaja drobno posiekać lub użyć tarce. Ogórki i pokroić na małe kawałki. Musimy teraz przejść do sałatki rozplanowany. W tym celu pożądane jest, aby wziąć prostokątny półmisek. Po pierwsze, włóż pieczarki i cebulę, następnie mięso, śliwki, ogórki, jajka. W ten sposób każda z warstw smarowania bitów majonezu. Warstwa wierzchnia majonez ozdobić sztuk śliwek jako kory brzozowej. Sałatka jest gotowa!

Sałatka "White Birch" – recepta №3

Produkty do gotowania:

Marchew – 2-3 kawałki;

cebula;

Ziemniaki – 2-3 kawałki;

Apple – 1 szt;

Hen (mogą przyjmować palone) – 230 g;

Sól i majonez.

Najpierw należy gotować ziemniaki w mundurkach, ostudzić, skórki i zetrzeć na tarce go. Teraz wystarczy umieścić go na dnie salaterki, które będą stanowić sałatkę i rozprzestrzenił się z majonezem. Następnie gotować marchewki i ruszt, a następnie umieścić na ziemniakach i posmarować majonezem. Następnie drobno posiekać cebulę i posypać na wierzchu. Po tym, wyciąć z wędzonym kurczakiem plasterki i umieścić w salaterce na dziobie. Teraz trzeba oczyścić jabłko, zetrzeć go i posypać kurczaka, posmarowana majonezem. Gotowe!

"White Birch" sałatka – przepis №4

składniki:

jabłko;

340 g mięsa kurczaka;

Egg – 3 sztuki;

cebula;

Ser – 120 g;

Majonez, śmietana

Po pierwsze, należy gotować kurczaka w osolonej wodzie, a następnie pokroić na małe kawałki. Następnie gotować jajka, ostudzić, obrać i oddzielić żółtka od białek. Przeznaczenia muszą jedynie białka być drobno pokrojone. Następnie drobno posiekać cebulę, zetrzeć ser. Śmietana i majonez należy zmieszać w równych ilościach. Przechodzimy teraz do sałaty rozplanowany, każda warstwa samzyvaya mieszaniny kwaśnej śmietany i majonezu. Po pierwsze, umieszczonym na dnie miseczki (cebula sałatki smażenia), następnie na wierzchu mięsa startego białek, a następnie jabłka, posypać sera. Wszystko to jest do dekoracji z zieleni. Bon appetit!

Sałatka "White Birch" – recepta №5

składniki:

Marchew – 1 szt;

Wątroba wołowa – 370 g;

cebula;

Jajka – 2-3 sztuk;

majonez;

Ziemniaki – 3-4 sztuk;

oliwki;

zieleń

Najpierw trzeba gotować wątrobę i pocierać ją na tarce. Następnie zetrzeć marchewkę, cebulę i drobno posiekać. warzywa narybku. Ziemniaki ugotować, ostudzić i ruszt. gotowane jajka i również ruszt. Przejdziemy teraz do sałatki rozplanowany. Po pierwsze starty wątrobę, a potem marchew i cebulę, następnie ziemniaki na wierzchu jaj. Wszystkie warstwy są rozłożone w majonezie i oliwki używane do dekoracji na szczycie kory brzozowej. Pyszne i piękne sałatka jest gotowa!