437 Shares 4917 views

Dzhek Londyn, "Hearts of Three": podsumowanie głównych bohaterów, opinie

Powieść „Hearts of Three”, którego podsumowanie znajduje się w artykule, był ostatnim dziełem Jacka Londona. Amerykański pisarz i socjalista – ikoniczna postać w literaturze. Jego trudna droga życia znajduje odzwierciedlenie w pracach. Powieść, która zostanie omówiona, jest inny od pozostałych dzieł w Londynie. Nietypowe cechy dzieł literackich amerykański pisarz obecne w produkcie, „Hearts of Three”, podsumowanie historii i pisania powieści – temat tego artykułu.


o autorze

O tym, kto był pisarzem w swoim życiu, że jego książki. Dzhek Londyn – następca humanistycznych tradycji literatury amerykańskiej. walka klas – jeden z głównych tematów w jego pracy. Rewolucyjna protest, który dotyka wielu jego bohaterów, nie jest przypadkowy. Temat, który w czasach radzieckich, amerykański pisarz stał się bardzo popularny w naszym kraju, została wyróżniona na łamach powieści Londynie z powodu historycznych wydarzeń z początku XX wieku oraz indywidualnych faktów w biografii autora.

książka przygodowa

Wraz z pracami, w których znajdują się motywy społeczne, Londyn stworzył jakąś nową rozrywkę. Wśród nich – "Przygoda", "Little Lady of Big House" Pisanie, nie naruszając żadnych istotnych problemów, a stała się powieść „Heart of Three”. Krótka treść pracy jest znany w Rosji, być może, do każdego. W 1992 roku, ekrany poszedł sam film wyprodukowany w Rosji. Ale, jak to bywa w większości przypadków, pisarze nieco zmieniony fabuły.

Należy powiedzieć kilka słów o tym, dlaczego autor pięćdziesięciu prac, z których większość porusza ważne kwestie społeczne w półmroku swego życia napisał przygodę, łatwa sprawa. Czy Dzhek Londyn, bojownik o równości społecznej, w ostatnich latach, pogodzić się z niesprawiedliwości panującej w świecie?

historia pisanie

W przedmowie do powieści „Heart of Three”, podsumowanie, które uważamy autor mówi z entuzjazmem o pracę, którą stworzył. Trudno uwierzyć, że w tym okresie Dzhek Londyn przebywał w głębokim kryzysie twórczym. W poszukiwaniu nowych pomysłów w amerykańskiej literatury klasycznej uciekają się do wszystkich rodzajów mediów. Podobnie jak wielu jego kolegów w warsztacie literackim, Londyn uzależnionych od alkoholu.

Ale to jest prawie niemożliwe, aby znaleźć pesymizm w przedmowie do książki „Serca z Trójki”. Opinie autora powieści bardzo pozytywne. Dzhek Londyn jest produktem nowej osiągnięcia w twórczości. On zapewnia swoich czytelników, że nigdy nie napisał czegoś podobnego. Udana amerykański powieściopisarz, jego zdaniem, jest zobowiązany do kina.

Literatura i film

„Hearts of Three” – powieści Jacka Londona, stworzony w czasach, gdy kultura świat wystąpił prawdziwie rewolucyjne wydarzenie. Doszło do głosu film. Duże firmy są na etapie rozwoju. Czołowych postaci kultury i przedsiębiorczych biznesmenów sobie sprawę, że dzieła literatury światowej może przynieść znaczny zysk. Trzeba tylko odtworzyć słynne sceny na ekranie.

Firma film, znajduje się w jego stan dwudziestu dyrektorów sfilmować cały rok słynne dzieła Tołstoja, Zola, Scott i Dickensa. Materiał literacki nie jest chroniony prawem autorskim, zawarte na ekranie w ciągu kilku miesięcy. A ponieważ firmy coraz bardziej filmowe historie szybko wyczerpany. Trzeba było skorzystać z pomocy znanych autorów. Jednym z nich był Dzhek Londyn.

Charles Goddard zwrócił się do autora „Martin Eden” i innych znanych dzieł z wnioskiem o współpracy. Trzeba było stworzyć opowieść przygodowa, która jest doskonałym ustanowić na filmie. Słynny autor zgodził. Współpraca z wytwórni filmowej jest w stanie wycofać się z twórczym kryzysem. Przynajmniej tak myślałem pisarzem. Być może dlatego, a Dzhek London napisał: "Hearts of Three".

Podsumowanie biografii amerykańskiego pisarza – smutna historia. W Londynie życie miał wiele wzlotów, ale do końca życia – spadek. W ciągu zaledwie kilku miesięcy przed śmiercią zakończył Dzhek Londyn „Hearts of Three”. Więc, czy był zadowolony z jego pracy, jak mówi w przedmowie do powieści, nie jest znany. Praca została opublikowana w 1920 roku, cztery lata po małym cmentarzu w miejscowości California Glen Ellen kilka kilometrów od San Francisco był skromny nagrobek z napisem – Dzhek Londynie.

"Hearts of Three": bohaterowie

Osobliwością amerykańskiej prozie autora było to, że portrety postaci zostały stworzone za pomocą okien dialogowych. Londyn nie przeszkadzało opisując biografia, charakter i nawyki bohatera. Pisarz dał okazję do czytnika do wyrobienia sobie opinii na twarze bohaterów powieści.

Co można powiedzieć o bohaterach powieści, która jest ostatnim rokiem życia stworzonego Dzhek Londyn? "Hearts of Three" – opowieść o miłości i przyjaźni. Bohaterowie powieści – Francis Henry i Leonsiya. Bohaterem powieści – spadkobierca bogatego człowieka, właściciel dużych przedsiębiorstw. Większość swojego czasu Frensis Morgan spędził w bezczynności.

Osoba z którą odziedziczył ogromną fortunę, o nazwie Richard Genri Morganom. I on, podobnie jak wszystkich ludzi zamożnych, był zaprzysiężonym wrogiem – Alvarez Torres.

W centrum opowieści – miłosny trójkąt. Przygoda, niebezpieczeństwo śmierci, niespodziewany wynik – szczególnie powieść, która jest skonfigurowana jako materiał do filmów Dzhek Londynie.

„Hearts of Three”: podsumowanie pierwszego rozdziału

Były rywal zmarłego Richard Morgan przypadkowo dowiaduje się o skarbie, lokalizacji, z których tylko niejaki Alvarez Torres jest znana. Ukryte skarby założyciela rodziny głównego bohatera. Rywalką imię zmarłego Thomasa Morgana jest Regan.

Ta osoba podstępny i przebiegły dokonał więcej niż jeden raz próbował zniszczyć ojca Franciszka. Ale wszystkie one okazały się nieskuteczne. Teraz Regan zarządza nieustające pragnienie czynienia z syna zaprzysiężonego wroga. On nie wierzy w istnienie skarbu. Ale Torres przyjmuje propozycję zorganizowania ekspedycji. Ponadto Francis pewno musi wziąć w nim udział.

Podróż jest podróż pełną niebezpieczeństw. To jest to, czego potrzebujesz do Thomasa Regan, w celu rozliczenia z Franciszka. Sam dziedzic sukcesy biznesmen nie podejrzewa o prawdziwych motywów ojca przeciwnika. Młody człowiek z pewnością w dobrej Regan.

Przygotowanie do podróży

Franciszek nie przyjął ofertę bez entuzjazmu, aby przejść na poszukiwaniu skarbu, którego istnienie tylko po założeniu. On nie wie, że jego wróg, więc umiejętnie przedstawiający dobroczyńcy, dał pomysł na podróż, kierując zdradzieckiego planu. Alvarez Torres planuje podczas nieobecności Franciszka ostatecznie podważyć jego dobrobytu materialnego. A jeśli młody dziedzic nie wróci żywy z wyprawy, wróg rodziny Morgan będzie tylko zbyt szczęśliwy.

Intrygi i tajemnice dostarczane Dzhek Londyn „Hearts of Three”. Jakie książki, stworzył klasykę literatury światowej pod koniec życia? Powieść nie rozwiązuje problemów, takich jak nierówności społeczne, lub ciężkim losem artysty. „Hearts of Three” – dzieło stworzone w najlepszej tradycji powieść przygodowa. To nie ma tragiczny wynik, bohaterami obrazów są proste i bezpretensjonalne. Może dlatego powieść nie jest zawarte w liście najlepszych utworów w Londynie.

piękny nieznajomy

Francis jedzie do San Antonio. Następnie – w Panamie. Tu zaczyna się niezwykłą przygodę bohatera. Na wyspie spotyka dziewczynę, wziąć go za swojego przyjaciela. Ona przytula, beszta, napomina Francis. A co najważniejsze – młoda kobieta twierdzi, że Franciszek powinien natychmiast opuścić wyspę.

Kim jest ta dziewczyna, bohater nie jest znana. Ale jakoś postanawia śledzić jej rady i wróciła do domu. Raczej próbuje wrócić do Nowego Jorku.

henz

Zostaw Panama Francis Morgan zawiedzie. Po drodze bohater jest inny nieoczekiwane spotkanie. W tym czasie Franciszek spotkał się z człowiekiem, który bierze to nie jest bardzo mile widziane. Obcy zapewnia również temat konieczności powrotu do domu. W tym przypadku, to nie jest tak miękkie jak dziewczynki poznał Franciszka krótko przed. Kłopotów przechodzi w walce wręcz. Francis zniewieściały, nie przyzwyczajony do konkursach fizycznych, pokonany w tej walce.

Upokorzeni spadkobiercą Morganach spieszyć do domu. Ale nagle obcy nazywa swoje nazwisko. Zwycięzca nazwa Francis Henry Morgan. Tak, to daleki kuzyn bohatera.

Historia Henry'ego Léonce

Młodzi ludzie są wprowadzane, każdy opowiada swoją historię. Okazuje się, że obaj przybyli do Panamy, aby odnaleźć skarb, który kiedyś opuścił ich wspólnego przodka. Dziewczyna, która jest tak mocno zniechęcony Francis opuścić niebezpieczne miejsce – oblubienicą swego nowego przyjaciela. Henry i Leonsiya zaangażowany. Ale ich szczęście zostaje rozbita śmieszną sprawę.

Wujek Leoncio – Alfaro Solano. Staruszek został zabity, a na miejscu zbrodni przez przypadek okazało się Henry. Tam został złapany i żandarmi. Henry Morgan został wysłany do więzienia, skazany na śmierć. Młody mężczyzna zdołał uciec, ale ślub, a teraz nie wchodzi w rachubę. Przynajmniej do czasu, aż triumfów sprawiedliwości, ale prawdziwy zabójca nie jest karane. Imię i nazwisko osoby winny śmierci Alfaro Solano, jeszcze nieznanych bohaterów.

skarby Majów

Powieści bohater – człowiek szlachetny i uczciwy. Francis jest gotowa pomóc nawet obcy. On ratuje od śmierci młodego indyjskiego, jego ojciec, z wdzięcznością, obiecuje Morgan w miejscach, gdzie przechowywane skarby Majów.

On nie może zapomnieć o spotkaniu z pięknym Leoncio. A kiedy siostrzenica zmarłego Solano przylega do wyprawy, młody człowiek już całkiem pewne: ta dziewczyna, będzie kochać cię na zawsze. Ale Francis nigdy nie zdradzają się nawzajem. Leonsiya tymczasem cierpienie: jej serce jest rozdarte od miłości zarówno Morgan.

Francis, Henry i ich towarzysz są w nieznane doliny, gdzie według zapewnień stary Indianin, skarby znajdują. Tutaj podróżujący schwytany przez przedstawicieli dzikiego plemienia.

królowa

Przez dzikusy dominuje młodą kobietę. Na głowie – diadem złota. Królowa nie chce uwolnić jeńców. Mąż jej nie ma, a los „gości” gdyż jest to doskonały sposób, aby zmienić stan cywilny. Ogłasza władcą nieszczęsnych osób podróżujących, które będą uwalniane dopiero po jednym z młodych mężczyzn będzie jej mężem.

Ani Henry Francis ani nie wyrazić chęć poślubienia queen-Savage. I dlatego zdecydował się losowanie. Jednak Franciszek bierze ciężar. Młodzieniec w ostatniej chwili jest gotów połączyć swe życie z dzikusa.

W Nowym Jorku

Alvarez Torres konsekwentnie realizuje Francis. Jeśli na początku powieści, że nie wierzy w istnienie skarbów, które niegdyś ukrywali Morgan przodka, dalej chciwość pokonuje wszelkie wątpliwości. On przychodzi na korku podróżnych i raz na skraju śmierci. Ale, podobnie jak wszystkich negatywnych bohaterów, Torres wytrwały i niemal niepokonany.

Franciszek otrzymał wiadomość z Nowego Jorku. Stan jego działalności na krawędzi katastrofy. Francis Morgan i wraca do domu. Wraz z nim niekochanej żony. Były władca dzikusów próbuje dołączyć do cywilizacji, że jest to prawie niemożliwe. Wkrótce podsłuchuje rozmowy jej młody mąż, z którego jest znany: Francis kocha Leoncio.

nową podróż

Po panna Morgan jest bez wątpienia fakt, że mąż jej nie kocha, postanawia dostać nawet z przeciwnikiem. Ale zazdrosny kobieta zabitych, jak również przysięgłego wroga Morganach.

Henry i Leonsiya odzyskać nową podróż, z której powrót bajecznie bogaty. Tymczasem okazuje się, że dziewczyna nie córka Solano. Leonsiya – siostra Henryka. W takich okolicznościach, ślub nie może się zdarzyć. Leonsiya staje żona Franciszka.

opinie

Czytelnicy kochał powieść. Pozytywne opinie produkt zdobył dzięki intrygującą i wciągającą fabułę, która dała Dzhek Londyn „Hearts of Three”. Główną ideą powieści, jednak trudno dostrzegalne. Według fanów twórczości pisarza, ostatnia kompozycja jest znacznie różni się od innych, a według gatunku i stylu. prawdziwym dziełem literatury nie może ewentualnie być napisane w porządku.