749 Shares 6907 views

Dlaczego warto kupić nieruchomość na przedmieściach?

Nie skupiając się na tym, co specyficzne majątek można odpowiedzieć na pewno: poza Moskwie nieruchomości – jest to świetna inwestycja! O wartości znacznie bardziej zrozumiały niż „vnutrimkadskaya” nieruchomości pod Moskwą jest gwarantowana i stale rośnie w cenie.


Powód – szybki wzrost kapitału. Moskwa grozi wkrótce zamieni się w analogu Tokio lub Mexico City, a inicjatywy Prezesa zawarcia wielu organów administracyjnych w obszarze wsi – tylko potwierdzeniem solidności procesu.

Jednak im większa miejscowość, tym większe zapotrzebowanie na podmiejskich, podmiejskich mieszkaniowych. Dlatego jest on tak szybko rośnie wioski z domkami pri Moskwie. Dech w piersiach tempo życia miasta Moskali zmuszeni korzystać każdy wolny czas, aby podróżować poza zadymionej wieki tętniącego życiem miasta. I kilkudniowe obchody zawarte w tradycji ostatnich lat i jest dobrym uzupełnieniem regularnych wakacje, i muszą być przeprowadzane na wszystkich „w naturze”. Zima – Nowy Rok w Moskwie, w lecie … Tak, latem jest możliwe, aby żyć w kraju, gdzie dotarł w Moskwie tylko do pracy.

Wiele Moskale rozsądnie uwierzyć: na zakup domu w domku – to znaczy skazać siebie na tej samej gęstości, tak zmęczony miasta! Należy jednak zauważyć, że różnica jest nadal …

Po pierwsze, ogrodzony rozwój – to czyste świeże powietrze i możliwość minutę (dobrze, pięć minut), aby opuścić wioskę, aby być blisko natury. Po drugie, należy zadzwonić skupienia kilkadziesiąt rodzin, kto odwiedza (lub życia) na obszarze kilkudziesięciu hektarów – jest niesprawiedliwe. Po trzecie, możliwe hałas od sąsiadów przedłużającego święto nigdy być tak uciążliwe jak nieustanne brzęczenie samochodu – zwłaszcza jeśli okaże się wśród zaproszonych gości do stołu.

Nie wierz mi? Przyjdź do Moskwy na nowy rok, a pojawi się wątpliwość bezużyteczności. osiedla mieszkaniowe są na tyle duże, aby akceptować i lubić tych wysokich Jinks, i tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę.

Kupno domu w jednym z domków letniskowych wioskach w pobliżu Moskwy, nawiązywanie i wygodne, i opłacalne nabycie. Kilka lat, które dzielą Cię od momentu sprzedaży nieruchomości dochodowych, można być aktywnym użytkownikiem od wszystkich świadczeń przewidzianych przez projekt osadzie z domkami.

I kto wie, być może zdecydujesz się pozostawić go w zakup ich własności na zawsze …