285 Shares 1152 views

Wybór odpowiedniego eyeliner

Oczy – zwierciadłem duszy, a one potrzebują odpowiedniego kadrowania. Jasne oczy przyciągają uwagę, pobudzać i przyciągać spojrzenia. Kiedykolwiek od czasów Kleopatry, że część osoby z umiejętności i gęsto ozdobione wykwintne plamy farby. W naszych czasach, tendencja ta pozostaje ważna: aby móc pięknie się „wyciągnąć” oczy – to sztuka. Wybierz kolor, wybierz środki odgadnąć nastrój. Eyeliner nadal pozostaje liderem środków użytych do stworzenia „głębsze spojrzenie”. Przemysł kosmetyczny oferuje im wielki zestaw i wielką różnorodność. Wybór ten oznacza przede wszystkim powinniśmy określić ostateczny cel.


Aby podkreślić głębię i sprawiają, że wyglądają bardziej wyraziste, można użyć ołówka dla zrównoważonego śluzowej wieku. On nie jest usuwany, nie rozmazane i trwale utrzymać pożądany efekt. Takie tusze do rzęs wydają się być bardziej trwały i dostarcza jasnej linii.

Tworzenie wizerunku tajemniczej i sexy kobiety pewność można mieć miękką i dobrze zacienionym eyeliner Kohl oka. Często firmy kosmetyczne produkują je pędzlem lub sponzhikom. Linia okazuje rozmyte, trochę niewyraźne, który pozwala na tworzenie słynny widok słaby.

Eyeliner biały kombinezon z wytworzeniem promienny wygląd sprawi, że otwarta i promienna. Aby uzyskać taki efekt, trzeba narysować linię na błonie śluzowej dolnej powiece i delikatnie podkreślić wewnętrznego kącika oka.

Wodoodporne kredki każdy odcień nie będzie nie w minutach intensywności emocji i zachowania konturów w warunkach wysokiej wilgotności.

Często pojawia się pytanie: co wybrać – drewna lub ołówek. Chodzi tu nie tylko osobiste preferencje, te kredki są namacalnym różnica.

  • eyeliner mechaniczna jest znacznie wygodniejsze do brata: nie wymaga ostrzenia i są zawsze gotowi, aby stworzyć jasne i gładkie linie;
  • Drewniane ołówki uwierzyli do właściwości antyseptyczne, co jest ważnym czynnikiem podczas pracy z pokrywami;
  • Wykonany z litego drewna ołówkiem eyeliner jest znacznie silniejszy i bardziej niezawodne analogowy mechaniczne.

Jeśli chodzi o grubości linii lub łatwości pióro, to różnica pomiędzy mechanicznymi i drewnianym ołówkiem, prawie nie ma różnicy. Do tej pory producenci kosmetyków oferują szereg opcji.

Przy wyborze farbują ołówek, przede wszystkim, trzeba skupić się na kolor oczu, włosów i odcienia skóry. W większości przypadków należy również kierować się do sytuacji, dla których zostaną wykonane makijaż.

Panie z brązowymi oczami kawy garnitur lub czarnym ołówkiem, zielonooka panienek z miedzią włosy – odcienie zieleni i szarości, blond z lekkich oczy – szare lub kolorowe akwamaryn.

Wykonać makijaż oczu farbują powinna być wybrana, skupiając się na kształcie oka.

Małe oczy , można optycznie powiększyć, lekko unosząc i pierzaste strzały wzdłuż zewnętrznej krawędzi górnej powiece. Dziewczyny z małymi oczami należy pamiętać, że ciemne kolory sprawiają, ołówek na dolnej powiece może wizualnie zrobić oczy mniejsze. Odległość między blisko osadzone oczy , można optycznie powiększyć, stosując prostą metodę: strzałka na górnej powiece najlepiej jest wyciągnąć z jego środku, lekko unosząc ją od czubka regionie rzęs. Biały ołówek może zmniejszyć się wokół wewnętrznego brzegu powieki. Za szeroko ustawione artystów makijażu oka następujących opcji: górna krawędź strzałki muszą pokrywać się z krawędzią batem, natomiast dolna powieka powinna rozpocząć się nie w środku, tak aby przedłużyć linię zewnętrzną krawędzią.

Aby dowiedzieć się, jak zrobić idealny makijaż, korzystając z eyeliner, wystarczy praktyka, chęć eksperymentowania i odrobina cierpliwości!