368 Shares 8855 views

Korzystanie z profilu do montażu płyt gipsowo-kartonowych ścian

mieszkania często zachodzi potrzeba przebudowy przenieść ścian wewnętrznych. Stosunkowo niedawno jeden wystarczy takie naprawy może zanurzyć człowieka grozy jak ściany wykorzystywana tylko cegieł lub bloków piany. Ale przemysł budowlany jest ciągle w fazie rozwoju, więc teraz mamy okazję zrobić tanie i łatwe w obsłudze materiałów.


Na przykład, można wziąć trochę płyt kartonowo-gipsowych i profil do płyt kartonowo-gipsowych. Jest lekki, tani, a ściany są wykonane z tego materiału mogą być wznoszone w ciągu kilku godzin, nie jest zbyt ciężkiej pracy. Ściany będą budowane nie tylko w możliwie najkrótszym czasie, ale być idealnie proste. Dlatego podczas przebudowy mieszkania lub domu, to najlepiej zwrócić uwagę na płyty gipsowo-kartonowej. Drugim argumentem przemawiającym za tym wyborem jest elastyczność materiału: przy użyciu różnych rodzajów profili do płyt gipsowych, można utworzyć kompozycję projektowanie praktycznie każdego rodzaju. Krótko mówiąc, jeśli wiesz jak obsługiwać narzędzia, można dostać się do pracy.

Aby zacząć po prostu obmeryayte pokój w celu uzyskania dokładnych danych dotyczących liczby pożądanego materiału, dostać się płyt kartonowo-gipsowych śruby, profil magazynie z płyty gipsowo-kartonowej brakuje i masz narzędzia. Nie trzeba być chciwym: Materiały eksploatacyjne lepiej jest wziąć 10% więcej niż wymagane obliczenia.

Przede wszystkim trzeba zamontować trwałych ram, które będą budowane całe ściany. Ostrożnie zamocować profile na podłodze i suficie. Jest na tym etapie prac należy podjąć odpowiedzialnie, jako luźne z czasem nieuchronnie prowadzić do poważnych problemów. Po pierwsze, dobrze stałe podpory pionowe, do którego przyłączony jest krzyż. Krok między nimi musi dokładnie pasować do wielkości arkuszy materiału.

Bardzo często zdarza się, że zamiast normalnego profilu metalowego do płyt gipsowo-kartonowych używa zwykłego drewna. Bardzo nie polecam, aby zaoszczędzić pieniądze w ten sposób: w warunkach dużej wilgotności lub braku drzewa mogą również zmienić swój kształt i „Travel”, która doprowadzi do oczekiwanych rezultatów. Lepiej zaoszczędzić na tym cała praca będzie robić na własną rękę, bez powodowania dobra drogich zatrudnionych specjalistów.

Załóżmy, że skończysz z ramą. Ze śrubami zacząć wzmacniać materiał. Po raz kolejny przypominamy, że profil o wymiarach płyt gipsowo-kartonowych , które są ściśle dobrane indywidualnie, musi być bezpieczna. Początkowo tylko z jednej strony jest podłączony. Przestrzeń między ścianami umieszczone są wszystkie kable komunikacyjne i inne urządzenia, które w przeciwnym razie byłoby zepsuć widok. Potem „sandwich” przesłać materiały akustyczne i izolację termiczną w razie potrzeby.

Po tym, można rozpocząć wykończeniowe. Spoiny między arkuszami materiału do taśmy ostrożnie prokleivat, a dopiero następnie zagruntować i klejone tapety. Nawiasem mówiąc, jeśli masz zamiar je skleić, muszą być naprawione drobne wady powierzchniowe.

Jak widać, użycie profile do płyt gipsowych może ułatwić życie napraw.