410 Shares 2191 views

Pieczone ziemniaki w multivarka z serem i kiełbasą mleka

Pieczone ziemniaki w multivarka jest znacznie obfite i smaczne, jeśli warzywa oprócz dodać pachnące przyprawy, wędliny i inne składniki. Należy zauważyć, że taka prosta potrawa jest zalecane tylko dla zwykłego rodzinnego obiadu.


Receptura pieczonych ziemniaków multivarka „Redmond”

składniki:

  • mleko kiełbasy – 3-4 sztuk,.
  • duża cebula – 1 szt;.
  • Medium ziemniaków – 4-5 sztuk,.
  • Olej roślinny – 35-40 ml,.
  • średnie świeże marchew – 2 szt.;
  • sól niewielkie – uznania;
  • przyprawy i pieprz chili w proszku – do smaku;
  • ser twardy – 150-170 g;
  • majonez tłuszczu – 80 g;
  • świeże zioła – do smaku (dodać do gotowego naczynia).

kiełbasy przetwarzania

Serdeczny pieczony ziemniak w multivarka obejmuje zastosowanie kiełbasy. Tak więc, należy podjąć kilka kiełbasek mleczne, uwolnić je z muszli i posiekać na małe kawałki o grubości 2-3 cm. Jeśli nie podoba Kiełbasy, mogą z łatwością zastąpić mięso lub (choć nigdy nie można brać niczego od opcji).

przetwórstwa warzyw

Pieczone ziemniaki w multivarka zakłada wykorzystanie nie tylko z bulw, ale również składników, takich jak cebula i marchew. Wszystkie warzywa powinny być dobrze umyte i oczyszczone. Po tym, ziemniaki nie muszą grubą pokroić w plasterki, cebula – na pierścienie i marchwi – ruszt.

Obróbka cieplna pokarmu

Pieczone ziemniaki w multivarka „Redmond” okazuje się o wiele smaczniejsze gdy kiełbaski mleka najpierw lekko podsmażyć. Chcą opublikować w urządzeniu misce, który został uprzednio wysmarowanej. Kolejne multivarku należy umieścić w trybie wsadowym przez 15 minut. Podczas przygotowywania kiełbas powinni koniecznie kolidować z łyżką. Gdy kiełbaski smażyć, należy je umieścić na talerzu i pozostawić na bok. Następnie wlać kubek urządzenie wymaga cebulę i marchew, a także przetwarzać je na „pieczenia” przez 10 minut.

Gdy warzywa są pokryte złotą skórką, należy je umieścić ziemniaki w plasterki, a następnie wszystko dokładnie wymieszać, do smaku solą, pieprzem i innymi przyprawami. Kolejne multivarku trzeba przykryć i umieścić w tym samym trybie, w którym przygotowane kiełbasy, cebula i marchew. Po godzinie potrawa wymaga opieki wymieszać, położyć niej smażone kiełbaski i tarty ser na wierzchu rozpowszechniać zmieszaną z niewielką ilością majonezu. Po tym posiłku, pożądane jest, aby utrzymać w tym trybie przez 20-24 minut.

prawidłowe Podawać

Po pieczonych ziemniaków multivarka jest całkowicie gotowa, jest konieczne do rozprowadzania na płytkach, posypać posiekanej pietruszki i kopru. To danie należy podawać do stołu wraz z tłustej i gęstej śmietany, sosu pomidorowego i chleb z pszenicy lub żyta ciasto. Dodatkowo, kolacja może lato sałatka z pomidorów, cebuli i ogórków.