207 Shares 1822 views

Laufer (obuwie) – w co się ubrać? lakier Lofer

Lofer – buty klasyczny styl, który może być noszony jako przedstawiciel płci pięknej, jak i mężczyzn. Główną różnicą od innych rodzajów obuwia – jest obecność drobnych detali dekoracyjnych w postaci pobocznych lub skórzanymi frędzlami.

ciekawa historia

Według legendy, lakier Lofer zostały stworzone przez holenderskiego szewca w 1930 roku. Nils Tveranger produkowane buty i sprzedaje je pod nazwą „mokasyny zurlannskie”. W miarę upływu czasu, te buty zaczęły eksportować do innych krajów w Europie, a stamtąd wyemigrowali do Ameryki. Początkowo były one noszone wyłącznie przez mężczyzn, że wszystko zmieniło się w 1968 roku, kiedy dom mody Gucci dodała do swojej kolekcji tych butów. Lofer kobiety natychmiast lubiłem wiele dziewcząt ze względu na ich wygodę i praktyczność.

Kształt i konstrukcja buta

Jak odróżnić te buty wśród wielu innych? To bardzo proste: Lofer – buty, które mają niski obcas, ale bez butów. Ich kształt przypomina kształtem mokasyny. Mają one także ostrych i płaskie podeszwy skarpety, ale cechą Moccasin jest obecność niskich sztywnych podeszwach luzem pięty, a szczotki wykonany ze skóry lub zamszu otoczkę.

Nowoczesne typy Lofer po prostu zdumiewające! Ich konstrukcja jest tak różnorodna, że każda dziewczyna jest pewny, aby znaleźć idealne dopasowanie. W sklepie można znaleźć wszelkiego rodzaju buty i kolory: lakierowane, Lofer na platformie lub klinowych obcasach, skóry z metalową klamrą, klasyczny zamszu z dodatkiem różnych elementów.

gatunek Lofer i zazwyczaj ich wybór

Jednym z Laufer jest uważany za najbardziej popularne rodzaje obuwia. te buty można podzielić na kilka odmian. Tak, to jakie?

  • Klasyczny (zwany także wenecki) – są one bardzo proste buty, bez zbędnych szczegółów dekoracyjnych, dyskretny i gustowny.
  • Penny-Loafer – chyba najbardziej wszechstronny obuwie mają w górnej części pasa diamentu z gniazda, były noszone przez gwiazdy takie jak John F. Kennedy i Maykl Dzhekson ..
  • Próżniak z pędzelkiem – bardzo ekstrawagancki wygląd obuwia, które jest połączone tylko z klasycznej odzieży.
  • Nierób z klamrą – ten but jest legendarna, stało się znakiem rozpoznawczym projektanta Guccio Gucci, to on wymyślił, aby dodać elementu metalowego.
  • Lofer weekend – zwykle są one dla kobiet, a ich konstrukcja jest bardzo wolna, więc można je nosić z spódnice i sukienki.

Lofer – buty, które nadają się do prawie każdego. Najważniejsze – to je odebrać w ich wzrostu i budowy. Lakierowane buty ciemny kolor z szorstkich podeszwach doskonale pasują do wizerunku dziewczyny i zaznacz wszystkie jego kruchość i kobiecość.

Nie zaleca się nosić buty na niskim obcasie nierób te dziewczyny, które mają długość nóg poniżej średniej, a pyshechki z dużych łydek Lofer lepiej nosić w połączeniu ze spodniami w stylu klasycznym (Classic) lub smukły (Slim).

Najlepsza z najlepszych kombinacji ubrania kobiet Lofer

Być może coś jest atrakcyjne w kostce damskiej, jak inaczej wytłumaczyć to, co Lofer doskonale krótkich spodniach? Może to być zarówno formalnych spodnie i skiny, które są tak istotne teraz, a nawet dżinsy chłopaków z bramkami. można nosić koszulę i sweter łagodnych tonów jasnych odcieni stworzyć harmonijny sposób. To połączenie nadaje się do biura, a na spacer z przyjaciółmi. Laufer zasugerował, aby wybrać brązowy, od jasnych do ciemnych odcieni. Próżniak Mężczyźni wydają się być konserwatywne w wyborze kolorów, ale modelki dziewczyny zachwycają różnorodne kolory.

Lakier czarne mokasyny, Loafer lub podkłady świetnie wyglądają z skórzaną kurtkę, więc chłodniejsze dni polecamy wypróbować następującą kombinację: elegancki top lub kurtkę do trochę rozcieńczyć brutalność obrazu, czarny przycięte spodnie, najlepiej wąska i czarne skórzane kurtki, które dodadzą bunt. Należy również podnieść akcesoriów – może to być torebka i biżuteria. Na przykład, jasny worek z Michael Kors lub bransoletka na prawym ramieniu są w stanie skupić uwagę innych jest dla Ciebie!

Można eksperymentować z wieloma buty, spróbuj go z różnych ubrań. Jednak nie zaszkodzi znać podstawowe zasady łączenia rzeczy do Lofer. Więc, co dokładnie dopasować te buty:

  • (garnitury klasyczne spodnie, kurtki, koszule, akcesoria – okulary, biżuteria, a nawet monochromatyczny meloniku lub Borsalino);
  • lekkie postrzępione dżinsy, co jest bardzo istotne;
  • sukienki z luźnego materiału, takie sukienki lekkie przewiewne można nosić w lecie z jasnobrązowego Lofer.

Z tego co się ubrać nierób (mężczyźni)?

Laufer może być idealny dla męskich obuwie, które mogą być noszone do pracy w biurze, a na ważne spotkanie z partnerami, a nawet na imprezę z przyjaciółmi. Głównym plusem jest to, że są bardzo wygodne w noszeniu. Poprzednio były one uważane za buty z klasy robotniczej, ale stały się one bardziej elegancki w ostatnich latach. W Ameryce, Lofer jest najpopularniejszym seniorzy obuwia. I jeszcze jedna odmiana tych butów, penny-Laufer zawdzięcza swoją nazwę dzięki studentów. Mówią, że aby pomyślnie zdać egzaminy w skoczka z małą szczelinę, która jest dostępna w tych butach, studenci umieścić jedną monetę – grosz. Więc Laufer ma swoją nazwę.

Od co się ubrać Lofer? Męskie buty wyglądają najlepiej w stylu casual. Oznacza to, że obraz musi być obecne elementy, takie męskie ubrania, jak koszulki, sweter, dżinsy, marynarka, kamizelka sport i oczywiście szeroki wybór koszul kolorach!

Pół wieku temu było nie do pomyślenia, aby umieścić Lofer razem z garniturze, ale obecne modele pozwalają mężczyznom nosić te buty nawet z klasycznymi spodniami. Najważniejsze – to prawidłowo dopasować kolor i styl. Na przykład, w ciemnym kolorze czarnym garnitur nierób z powściągliwy design. Ważne jest, aby pamiętać, że w tym połączeniu musi być skarpety.

Nosić skarpetki czy nie?

Te buty nie ma ścisłych reguł dotyczących tego produktu. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Teraz bardzo popularny trend – Sockless (bez skarpet), więc na zwiedzanie lub spotkania z przyjaciółmi Laufer lepiej jest nosić bez skarpet.

Do pracy biurowej lub ważnego spotkania jest jeszcze lepiej nosić skarpetki, ponieważ przepisy Etykieta nie wolno nosić garnitury z butów na bosych stopach.