737 Shares 8745 views

Bonch-Bruevich Uniwersytet w Petersburgu: wydziały, adres, zdjęcia, opinie

Znany i szanowany w branży Petersburg State University of Telekomunikacyjnych Bonch pociągów wysoko wykwalifikowanych sygnalistów osiemdziesiąt pięć lat. Jakość poziomie szkolnictwa wyższego – absolwenci są zatrudniani całkowicie i zawsze mają możliwość dokonania błyskotliwą karierę. „Rossvyaz” jest założycielem uczelni.


Cele i zadania

Bonch-Bruevich Uniwersytet zawsze, i wszystkie jej działania są ukierunkowane na realizację polityki państwa w dziedzinie edukacji – jest dostępność i jakość edukacji, jak wymaga tego innowacyjnego rozwoju gospodarki i aktualnych potrzeb społeczeństwa. Głównymi celami pracy Uniwersytet niezmieniony: jest to kuźnia wysoko wykształconych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zdolne do rozwoju zawodowego i mobilności w nowych warunkach rozwoju społeczeństwa.

Komputeryzacja i rozwój wysokich technologii Bonch-University uważa za priorytet. System oceny jakości szkolnictwa wyższego i popyt na usługi edukacyjne. Wdrożenie i efektywnie korzystać z nowych usług informacyjnych, systemów i technologii edukacyjnych, elektronicznych zasobów edukacyjnych najnowszej generacji. Uniwersytet Bonch-organizuje i prowadzi badania stosowane w branży telekomunikacyjnej, a także poprawę kształcenia zawodowego.

historia

Już w 1930 roku w Leningradzie było wyższe z powodu kursu. Na podstawie tych kursów, zdecydowano się na utworzenie uczelni specjalizujący się w dziedzinie telekomunikacji i elektroniki. Nieco później, instytucja został przemianowany na Leningrad Instytut Elektrotechniki, którego sława była świetna we wszystkich przestrzeniach ZSRR. Wreszcie, w 1994 roku, Instytut otrzymał status uniwersytetu, a teraz to wszystko w kraju znanym jako Uniwersytet Bonch-Bruevich Petersburgu. Ale w rzeczywistości, w imieniu uniwersytetu jest znacznie dłuższa – Petersburg State University of Telekomunikacji. prof. MA Bonch-Bruevich.

Obecnie uczelnia wraz z oddziałami – Archangielsk i Petersburgu – przeszkolonych około dziewięciu tysięcy studentów. Ponad tysiąc studentów każdego roku chętnie wypełnić liczbę „bonchevtsev”. Najlepsi fachowcy w zakresie telekomunikacji, niż te, które są przekazywania wiedzy studentom lub Uniwersytet Bonch-ani żadna inna instytucja branży po prostu nie wiem. Wśród czterystu pięćdziesięciu trzech lekarzy i nauczycieli dwustu siedemdziesięciu kandydatów. Stąd, zyskując nazwę Uniwersytetu Bonch-Bruevich zgromadziła pod skrzydła tak silnym zespołem.

struktura

Bonch-Bruevich Uniwersytet w Petersburgu ma rozbudowaną usług edukacyjnych, są stale aktualizowane i ulepszone programy. Obecnie prowadzone szkolenie w piętnastu obszarów, a ponad dwadzieścia specjalności na dyscyplinach humanitarnych, gospodarczych i technicznych. Poprawa jakości kształcenia, SUT ustanowił wielopoziomowego systemu edukacji: od szkoły do szkoły, ze studiów na uniwersytecie, gdzie znajduje się ten sam łańcuch: od licencjackich do stopnia magistra z absolwenta tej specjalności.

Po ukończeniu studiów, można podnieść poziom edukacji w podyplomowych i studiów doktoranckich oraz, oczywiście, kosztem istniejących programów szkoleniowych. studenci w pełnym wymiarze godzin, obywateli Rosji, może być przeszkolony w specjalnym programie Instytutu Studiów Wojskowych, gdzie prowadzi się szkolenia oficerów rezerwy. Łączna liczba studentów – ponad 6417 osób, w tym maksymalnie sześćdziesiąt pięć procent pracowników studenci-państwowych. Uniwersytet w Petersburgu Bonch-Bruevich zamierza dalej poprawić program, w którym uczą się studenci, a także podniesienie poziomu edukacji, że otrzymałeś.

nauka

Od 2009 roku z powodzeniem działa na rynku nauki uniwersyteckiej i isssledovatelsky Centrum Innowacji, powstała w celu wprowadzenia osiągnięć naukowych w biznesie i przemyśle. Również obiecujące są miejscem zatrudnienia specjalistów z branży, która produkuje University Bonch-Bruevich. Recenzje absolwentów tej uczelni jest zawsze korzystne, ponieważ uczniowie uczą się tutaj opracowali innowacyjne programy edukacyjne są szeroko stosowane technologie tzw uczenia opartego na projektach, gdzie wiedza wyłonić poprzez badania, poprzez udział w procesach, w których rozwiązania pilnych problemów naukowych i praktycznych biznesowe i produkcję.

W 1993 roku Uniwersytet zawarł stowarzyszenie europejskich uniwersytetów i firm telekomunikacyjnych i informatycznych, i służył jako członek jej organu założycielskiego. W tym związku (Eunice) zawierają prowadzące wyspecjalizowane uniwersytety Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii. Oto praktykowana wymiana studentów między uczelniami partnerskimi, wspólne pisemne tezy, tu są naukowcy wyższe-Euromaster. Uniwersytety wymiany stażystów i studentów, prowadzić badania, seminaria, na których czołowi profesorowie i nauczyciele odwiedzają kolegów za granicą.

Jako studenci żyć?

Dumnie nosząca nazwę Uniwersytetu Bonch-Bruevich, budynki akademickie i akademiki zdjęcie, które jest załączone, zapewnia przyjemną naukę i życie swoje zwierzęta. Aby zbadać warunki, w których znajdują się studenci, którzy będą musieli odwiedzić wiele różnych i zawsze malownicze miejsca Saint-Petersburg w historycznym centrum tego, w szybko rozwijającej się dziedzinie Newą.

Jako silnie rosnące wysoko noszące nazwę słynnego Radia i korespondentem Rosyjskiej Akademii Nauk Uniwersytetu M. A. Bonch-Bruevich, którego adres to: Prospect bolszewików, numer domu dwadzieścia dwa lata.

Jako studenci uczą?

Pierwsze ciało, w centrum miasta nad Newą, oddychać spokoju, mądrości i starożytności, ale oba są świetne jako nowoczesne nowego budynku w dzielnicy Newski! Tam i pokoje oraz doskonałe nowoczesne publiczności spotkanie i wyposażone we wszystkie niezbędne hali sportowej i pełne biblioteki naukowej i technicznej literatury i doskonałą dormitorium i rekreacyjnym.

Wykłady odbywają się w formie elektronicznej kosztem salach multimedialnych, studenci otrzymują dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Nauczanie na odległość w tej uczelni jest ponad wszelkie pochwały. W całym kampusie strefie Wi-Fi. Materiał skutecznie strawienia, bo audycja z materiału o dużym ekranie w klasie mogą być powielane na komputerze osobistym. Przygotowana biuletynu, zmiany w rozkładzie jazdy, materiałów dydaktycznych dostępnych w Internecie. Zatem wyposażony trzydzieści cztery i pięćdziesiąt cztery wykładowych sal. Ponadto, istnieją siedemdziesiąt trzy laboratoria wyposażone w których zazdrość każdej instytucji w branży.

Uczniowie mieszkają?

Studentów życie jest bardzo bogata, zarówno kulturowy i społeczny. Odgrywa ważną rolę rady studenckiej, student jest aktywny związek zawodowy, działa rada studentów zagranicznych. Uczelnia została opublikowana nakład gazety pod fachowym nazwą „nastawniczy”. Każdy student może spróbować stworzyć studio wideo i program klipy wideo, mediaprezentatsiyu lub telewizyjnego. Można pisać skrypty i opracowania koncepcji fabuły.

Podstawowymi przedsiębiorstw z branży są w stałym i bliskim kontakcie z procesu kształcenia uniwersyteckiego. Działania partnerskie z wielu firm, uczniowie czują się niemal codziennie i na każdym kroku, na przykład, SRI „Systemy telekomunikacyjne”, „Rostelecom” LONIIR, megafon, gospodarstwo „Lentelefonstroy”, „VimpelCom”, „Tele 2” i wiele, wiele innych. To dlatego, że absolwenci na wszystkich tych spółek spodziewać, więcej absolwentów nazwane Bonch-Bruevich University.

wydziały

Spośród uczestników dziewięciu wydziałach emphasis używa RTS Zakładu – technologie komunikacji radiowej. Studenci mają tendencję, aby przejść do kategorii „B” i RS – radiofonii i. Tutaj przygotować kawalerów, techników radiowych na profilach „sprzęt audiowizualny”, „Radio”, w kierunku „technologia informacyjna i komunikacyjna Bachelor” studium telefonii komórkowej i telewizji cyfrowej. Masters w kierunku „radia” ON „i profilowanych Mediacommunications audiovideosistemam” i tylko „radio”, a w drugim kierunku należą profile „systemów i sieci radiowych, transmisji radiowej i” i „specjalne systemy radiowe”.

Na Wydziale wielkim ram metodologicznych, trzy laboratoria szkoleniowe są badane standardy, protokoły i metody planowania sieci UMTS, GSM, Wi-Fi. Dwa laboratoria są wyposażone w oprogramowanie i sprzęt, aby zbadać proces przekazywania informacji w istniejących sieci i tworzenie nowej sieci komórkowej. Natychmiast zbadać parametry urządzeń odbiornik radiowy, kwestii cyfrowego przetwarzania dźwięku i radia, badając sygnały Audio Broadcasting, sprzęt audio i ich właściwości, systemy mobilne, stacjonarne i specjalnego radia, systemy transmisji naziemnej i satelitarnej cyfrowej i wiele więcej.

Dział Badań

Ten dział wykładów na trzech działach – dwadzieścia kursów, które zostały zaprojektowane przez nauczycieli działu i jest w pełni wyposażone w podręcznikach. Tutaj opublikowane trzydzieści siedem monografie, prace metodyczne i podręczniki, opublikował książkę, w której nie ma analogów.

Wśród przedsiębiorstw, które prowadzą wspólne badania z Zakładu „RS i B” – koncernu „Okeanpribor”, „Ruby”, „wektor”, LONIIR, od marca do RIPR, Instytut Nawigacji i czasu, MTS, „Beeline”, " Megafon "" Skylink „i wiele innych. Na temat badania obejmują optymalizację planowania sieci, organizacja nowych usług, poprawę jakości abonentów usług.

Wydział IKSS

Na Wydziale „sieci informacji i systemów łączności” studentów szczęśliwy, aby przejść do PIiVT towarowego, gdzie zajmuje się inżynierią oprogramowania i cyfrowych technologii komputerowej. Departament Stanu sześciu profesorów i docentów z dwudziestu siedmiu nauczycieli, to mówi samo za siebie. Istnieją trzy pracownie komputerowe wyposażone w najnowsze komputery, które są połączone w jedną sieć LAN. Dostęp do internetu jest zawsze. W laboratoriach mikroprocesor i technologię cyfrową, uczniowie rozwijają i oprogramowanie test nowoczesnej komunikacji.

Wydział ISITO

Tutaj studiuje systemy i technologie prawie sześćset studenci i doktoranci informacyjnych. wysoko wykwalifikowanych nauczycieli – dwunastu profesorów, trzydzieści trzy lata starszy wykładowca – praca w pociągach wydziału kawalerów w trzech kierunkach i wzorce do dwóch. Na Wydziale czterech działów. Działalność naukowa i edukacyjnych dotyczy głównie wydziału technologii informatycznych, automatyki i systemów sterowania.

Tutaj rozwinął Akademia Cisco, jest zintegrowany z procesem nauczania, zajęcia prowadzone są przez nauczycieli liczby certyfikowanych instruktorów firmy. Studenci, którzy pomyślnie opanowali te programy mają ogromne zalety w zatrudnieniu.