769 Shares 4639 views

Ułamkowy odchudzania władzy

Być może jednym z najbardziej popularnych napotkał w opinii prasy na temat odchudzania – „są coraz mniej.” W rzeczywistości, powszechna opinia wśród nutriologov o frakcyjnej diecie nie.


Ile razy, aby przyjąć jako normę – 3 razy jedzenie dużych ilości lub 6 razy, ale umiarkowanie „Pytanie to powstało w oparciu o teorię mocy ułamkowej, który po gwałtownym wzrostem popularności fitness – dziennikarze wzięli jako wszechstronny sposób na pozbycie się nadwagi.

Spożywanie ułamkowe żywności żywienia w 6-8 przyjęć w regularnych odstępach czasu, można zachować uczucie głodu, kontrolując wydzielanie insuliny, która ma wpływ na akumulację tłuszczu. Innymi słowy, poziom metabolizmu o mocy ułamkowej jest znacznie wyższa niż w przypadku konwencjonalnych posiłków trzykrotny, tradycyjnych dla każdego mieszkańca (śniadanie, obiad, kolacja).

Według spożywania żywności American Diabetes Association w sposób regularny w regularnych odstępach czasu powoduje, że mózg do myślenia, ciało jest pełne, i nie ma specjalnej potrzeby, aby przekształcić przychodzące kalorii w tkance tłuszczowej. To prawda, że warunek ten może być łatwo zrobić i trzy posiłki dziennie.

To samo odnosi się do przemiany, która wykazała w 1987 eksperymencie przeprowadzonym przez niemieckich naukowców z 8 ochotników. Po pierwsze, badani jedli tylko 5 razy dziennie, a następnie klikając na jeden. W tych różnych trybach zawsze dostarczyć uczestnicy badania zjedli jeden kalorii, składające się z 41% tłuszczu, 46% węglowodanów, 13% z białka. masy ciała i tempo metabolizmu nie uległ zmianie.

Więc na co tracimy na wadze?

Fakty pokazują, że tylko stan, w którym jest to możliwe, aby osiągnąć utratę wagi – jest to ilość kalorii. Ci schudnąć tylko wtedy, gdy deficyt energii, kiedy spędzamy więcej niż zużywają. Saldo utraty wagi nie jest niezbędna – i ile razy ten sam posiłek.

Tryb Moc ułamkowa nie może być używana tylko do utraty wagi, ale raczej do przybierania na wadze. Co jest ważne dla cienkich ludzi lub kiwania – kulturystów, którzy chcą zdobyć masę mięśniową. Prawidłowe odżywianie 6-8 razy dziennie daje zachować równowagę azotu pod wysokim poziomie i zużywają więcej kalorii. Tym samym mistrz olimpijski Maykl Felps (USA), stosując metodę rozdziałem mocy zużywa około 12.000 kalorii dziennie – jest to stawka dzienna od 3 zdrowych mężczyzn.

Skąd posiłki Split?

Nasi przodkowie nie karmione w ramach programu zwykle Dziś „śniadanie-obiad-kolacja”, ponieważ nie zawsze miały szansę. Wszystkie posiłki przyszedł znacznie później, wraz z pojawieniem się innych instytucji społecznych – stylu życia i wytyczenia czasie pracy. Przed pójściem do pracy, mamy śniadanie, przerwy w pracy biznes, podwieczorek, obiad, kolacja, aby zakończyć dzień.

Więc to jest ważniejsze niż 6 lub 3?

Ułamkowa zasilania dla niektórych może być wygodne, tacy ludzie często przyzwyczajeni do podjadania. Jednak aby nie przecenić ich normę kalorii, konieczne jest, aby zachować dokładne rejestry, albo częste posiłki nie dają prawo do jedzenia często i dużo. Większość ludzi, często zapominają o tym. Rezultatem będzie także Dialled kg.

Budowanie posiłków w zależności od stylu życia, niezależnie od 3 lub więcej razy dziennie, ze względu na różnicę między tymi metodami nie jest obecna, najważniejsze tutaj – liczba kalorii.