685 Shares 1859 views

Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście

Otaczający nas świat jest pełen tajemnic i zagadek. Jak zrozumieć, dlaczego jedna osoba dostaje wszystko łatwe i drugi orki jako potępionych, a bez pieniędzy i bez szczęścia w życiu. Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście do swojego życia? Co należy zrobić, jeśli masz przewlekłą brak pieniędzy i niewidzialny czarny kot przebiega w poprzek drogi stale?


Powiem wam – wszystko to tylko ty. Nikt nie może ci nic albo dać, jeśli nie chcesz. Trzeba wreszcie zrozumieć, że miarą wszystkich istot ludzkich.

„Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście” – pytasz. Tak łatwo – uwierz w siebie.

Uwierz, że jesteś godny pomyślności i szczęścia. Ci, którzy mają szczęście do mnyat dookoła, po prostu nie wątpić w ich szczęście i robią wszystko co w ich mocy, aby dostać to, czego potrzebują: pieniądze, sukces, miłość, etc …

Magia pieniądze i szczęście to nic innego jak moc myślenia. Zagadyvaya pragnienie, można poprosić o cokolwiek dusza zapragnie sukces finansowy lub spotkać mężczyznę swoich marzeń. I co nie działa? A dlaczego? Tak, bo nie mogę uwierzyć, że w rzeczywistości, to może ci się stało. Po tym wszystkim, jesteś zwykłym człowiekiem, nie ma wybitne zdolności nie … stop! To jest główny nieporozumieniem wielu wypadków i niebezpiecznych ludzi. Brak zwykli ludzie! Każdy z nich jest wyjątkowy świat i osobowość. Zapamiętaj raz na zawsze.

Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście się do niego? Weź czystą kartkę papieru i napisać na niej swoje pragnienia. Jednak zawsze należy pamiętać o następujących pisząc pragnienia:

Chcąc trzeba w czasie teraźniejszym. Na przykład: ja zarabiać … Ale w każdym razie, nie pisać, mam zamiar dostać …

Jak najdokładniej, wyobraź sobie, że chcesz się dostać. Im bardziej szczegółowy opisać swoje pragnienie, tym dokładniejsze będzie spełnione.

Nigdy, powtarzam nigdy pragnienie musi być spełniony kosztem szkodzenia innym. Co chcesz na innych, zawsze wraca dziesięciokrotnie. Należy o tym pamiętać.

Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście się do niego będzie monitować następujące magiczne sztuczki.

Spisek, aby przyciągnąć szczęście. Gdy wejdziesz do pokoju, w którym masz zamiar negocjować lub podejmować decyzje dotyczące żądania, trzeba wziąć za uchwyt drzwi i powiedzieć następujące słowa: „Gdy drzwi są otwarte, więc moje sprawy są rozwiązane.”

Pieniądze zawsze były prowadzone, trzymać w torebce jakiś rachunek i nigdy go marnować. Ja, na przykład, zawsze 3 rachunki $ 2 w bocznej kieszeni – ich nigdy nie wydadzą. Jeden z moich przyjaciół nie wyciąga z torebki moneta 2 euro – nawet w najtrudniejszych czasach pieniądze mamy.

Innym skutecznym sposobem jest następujący: rosnąca miesięcy umieścić pieniądze wieczorem na parapecie, i powiedzieć fabuły: „W tym miesiącu rośnie i wylewa, więc moje pieniądze rosnąć i rosnąć” Oczywiście, im więcej put, tym więcej pieniędzy trzeba pojawić się na miesiąc.

Twój dobry czar szczęścia i pieniądze powinny być zawsze w torebce. Wykonana jest w następujący sposób: na czysto listkiem papieru, napisać słowa „I zawsze mają pieniądze i powodzenia w czynach”, złóż go tak, że w końcu skończyć z trójkąta równoramiennego.

Jeśli jesteś sprzedawcą w sklepie i butiku i masz złych rzeczy dzieje, mogę doradzić, co następuje: Weź łyżkę cukru i posypać podczas gdy nikt nie widzi, na progu i powiedzieć wykres dla powodzenia w handlu „, jak pszczoły latać do miodu, więc kupującym idę ". Nie uwierzysz, kupujący zaczynają iść i kupić produkt. Patrzyłem i uczestniczył we wszystkich działaniach.

Cóż, mogę polecić z mojego doświadczenia. Wszystkie wskazówki, że mam tu opisane, sprawdzone w życiu i wielkiej aktorskiej. Przede wszystkim wierzyć w siebie i swoje możliwości.

Życzę powodzenia, bogactwo i dobrobyt. Ale w jaki sposób przyciągnąć szczęście i pieniądze w swoim życiu – ty decydujesz.