480 Shares 2330 views

Dziecko ma kaszel bez gorączki

Kaszel jest częstym objawem wielu chorób układu oddechowego. Jednocześnie, jego wygląd jest prawie zawsze wskazuje na krtani, tchawicy i oskrzeli, które są receptor one wywołać odruch kaszlowy. Kaszel w sobie uważany jest za odruch ochronną. Z pomocą swego ciała próbuje oczyścić drogi oddechowe śluzu i zarazków zgromadzonych w nich.


Dość często można zauważyć na kaszel dziecka bez gorączki, więc wielu rodziców płacą mu niewiele uwagi, biorąc pod uwagę, że będzie to szybko. Jednak nie będzie tak nieostrożny w leczeniu tego.

Co najważniejsze, za pomocą ciała kaszel próbuje się bronić, aby pozbyć się wewnątrz ciała obcego. To objawia się gwałtownym wydechu, który jest wywołany przez redukcję mięśni oddechowych w wyniku narażenia na receptor. Rola kaszel jest odciążając narządów oddechowych z substancji obcych, które zakłócają przepuszczalności powietrza, a także w czasie oczyszczania śluzu oskrzelowego i śluzu.

Kaszel jest uważany za podstawowy objaw wielu chorób, zwłaszcza SAR. Jej wygląd może być spowodowane przez inne przyczyny, takie jak zapalenie zatok nosowych, obecność gardła i migdałki. Powody, które powodują dziecko kaszel bez gorączki, dużo: alergiczny kaszel, astma, tchawicy, etc.

Jeśli nagle pojawił się kaszel, może służyć jako sygnał, że oskrzela lub tchawicy dostał żadnego ciała obcego, a to może być bardzo niebezpieczne dla życia dziecka i wymaga natychmiastowej interwencji wykwalifikowanego lekarza. Jak kaszel dziecko bez gorączki może wystąpić w wyniku naruszenia choroby żołądka lub serca. Powodem tego może być duża ilość szkodliwych substancji w powietrzu otoczenia, lub w obecności dymu. Taki widok kaszel ma żadnych oznak infekcji wirusowej.

Jest taka klasyfikacja rodzaje kaszlu:

Ostry i przewlekły kaszel, który trwa dłużej niż trzy tygodnie, pojawia się kilka razy w roku i nie ma żadnych oznak infekcji.

Istnieje suchy kaszel (jeśli nie plwociny) i na mokro, której towarzyszy uwolnienia pewnej ilości plwociny.

Jeśli Twoje dziecko ma mokry kaszel bez gorączki, a następnie potraktować to nie jest konieczne. Ten objaw wskazuje, że dziecko zaczyna radzić sobie z odkrztuszaniem plwociny zgromadzonego go. W celu ułatwienia przepływu procesu wymagana jest codziennie wykonywać na mokro i spróbować usunąć wszystkie „odpylacze” (miękkie zabawki, dywany). Wymaga to również dość częste wietrzenie; konieczne jest, aby temperatura w pomieszczeniu nie było więcej niż 20 stopni, dziecko musi pić dużo ciepłych, herbat ziołowych może być (jeśli nie alergia), cytryna i miód.

Jeśli Twoje dziecko ma kaszel bez wilgotnych temperaturach, może to być znak, że nie ma zapalenie nosogardzieli, gdzie śluz nie przepływa przez nos, i biegnie w dół z tyłu gardła, powodując kaszel.

Jeśli Twoje dziecko ma kaszel bez gorączki, jest ze swej natury mogą znaleźć swoje pochodzenie, na przykład: głośny, szczekanie, hacking wskazywać na chorobę tchawicy lub krtani; kaszel z świszczący oddech pojawia się astma. Opis plwociny może również wskazywać na szczególną chorobą: obecność przewlekłego zapalenia oskrzeli plwociny w ostrych okresach zmienia kolor od jasno zielonego do żółtego. Lub, na przykład, jeśli nie ma krwi w plwocinie zanieczyszczenia, zjawisko to się dzieje w gruźlicy płuc.

Użytkownik musi przestrzegać pewnych środków zapobiegawczych tak, że nie było żadnego kaszel. Na przykład, dziecko przeziębienia rzadziej, wymagane jest, aby uodpornić, wzmocnić układ odpornościowy. Nie palić w pobliżu dziecka, tak aby nie stała się ona siedliskiem różnego rodzaju infekcje śluzowe. Musimy zapewnić, że to, co gra dziecko, co zje, bo każdy najmniejszy szczegół jest niebezpieczne z powodu jego upadku w oskrzelach. Unikać ekspozycji na alergeny (kurz, pyłki, naskórek zwierzęcy), etc.