854 Shares 1534 views

Romantyczne miejsca w Moskwie. Romantyczne miejsce dla par

Kiedy dany tydzień lub dwa święta, i nie jesteś osobą, która chciałaby dzielić swój wolny czas, pierwszą rzeczą do wyobraźni pływaka na romantyczny wypad. W świecie istnieje niezliczona ilość rogi gdzie można podziwiać spektakularne widoki na ulubione firmy. Może ktoś chce zaimponować swojej kochanie poprzez ofertę w niezapomnianej scenerii. Taki akt, oczywiście, zostanie zapamiętany na długie lata.


Park „Sokolniki” w Moskwie

Niezależnie od scenerii, ani przyciągane obowiązuje zagraniczne, jednak nie wszystkie z nich są dostępne. Dla zakochanych, są też romantyczne miejsca w Moskwie. Na przykład, w parku „Sokolniki”. możesz zacząć bawić się na przejażdżki, a następnie cieszyć się wieczorem romantyczny spacer w świetle księżyca. Dla tych celów dopasować Stawy patriarchy.

Dogodna lokalizacja w centrum miasta sprawia, że to miejsce dostępne dla wszystkich miłośników w mieście. Co może być bardziej romantyczne wyznanie miłości, wypowiedziane na ławce, gdzie był bohaterem Romana Bulgakova „Mistrza i Małgorzaty”? Jest coś mistycznego i fascynujące jednocześnie w tym miejscu. Trzeba tylko właściwie wykorzystać.

Nie nudny ogród

Romantyczne miejsca w Moskwie, aby znaleźć nie ma trudności. Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu będzie odpowiadał Boring ogród, ponieważ jest tu miłośnicy Alley. podpowiedź symboliczny, prawda? Architektura starego pałacu, piękny widok na rzekę, gęste listowie i kręte ścieżki tworzą atmosferę romansu. Tu jest najlepiej wyznać swoją miłość lub dokonać oświadczyny w jednym z pawilonów rzeźbione.

Sparrow Hills

Gdzie są romantyczne miejsca w Moskwie? Na przykład, w The Sparrow Hills. Jest plac zabaw dla dzieci, który oferuje piękny widok kapitału. W tym momencie chcę recytować wiersze poświęcone jego ukochanej. Tutaj można dać kobiety, którą kocha miasto, leżące u jej stóp. Nawiasem mówiąc, eksperci w strefach geopatycznego uwierzyć, że Sparrow Hills – idealne miejsce na nadawanie i sugestie swoich emocji i uczuć, w tym miłości.

Red Square – słynne i piękne miejsce

To miejsce jest tajemnicza, przyciąga, na przykład fakt, że doszło do wielu wieków skoncentrowanej władzy państwa. Chwilę później architekturę całego zespołu Plac Czerwony, Kreml w tym wspaniały, znany na całym świecie. W dowolnym czasie, obszar przyciąga. Niedawna nosiła pomnik o nazwie „Kilometr Zero”. Uważa się, że spełnia pragnienia. To miejsce jest warte odwiedzenia z ukochaną osobą, aby wspólnie dokonać najbardziej święte. Również młode pary rzucać monetą przez ramię, próbując dostać się do rowka na płycie. Gwarantuje sto procent hit im wieczną miłość. Jeśli nie sprawdzili swoje uczucia, należy przejść do Placu Czerwonego i wrzucić monetę do szczeliny.

Muzeum rezerwy „Tsaritsyno”

To jest naprawdę niesamowite w swoim pięknem i skali tego miejsca. To jest bardzo ciekawe, rośnie mnóstwo kwiatów i zieleni w lecie. W muzeum znajdują się fontanny, zespół pałacowo-parkowy, i dużo bardziej ekscytujące. To miejsce może być uznane za romantyczne, bo myśli przychodzą tutaj tylko pozytywne.

Plac Puszkina

Obszar ten jest od dawna uważane za najlepsze miejsce na spotkanie. Dlaczego? Tak, ponieważ ma bardzo dogodną lokalizację. Nawiasem mówiąc, to miejsce kojarzy się specjalny znak. Co? Jeśli dziewczyna na pierwszej randce „Puszkin” było późno w mniej niż piętnaście minut, powieść z pewnością będzie zadowolony.

stary Arbat

Jest to jeden z najstarszych i najbardziej znanych ulic w Moskwie. Stary Arbat utrzymuje wiele tajemnic. Jest to idealne miejsce na spotkania. Gdzie wiele par spędzić romantyczne spacery.

Hermitage Garden i "Heart of Love"

Hermitage Garden od dawna uważane miejscem wizyt i spotkań par. Ale ostatnio nie została ustawiona dość niezwykłe rzeźby w formie serca.

To zaskakujące jest wykonana z rur stalowych. Prototyp dla układu kompozycji służył jako rysunek, który został znaleziony w Weronie w ścianie domu znanego wszystkim Julii. Suplement symbolem miłości dzwony wiszące na obwodzie, który wieje od wiatru zacznie „śpiewać”. Pary inaczej używać tego znaku. Niektórzy po prostu obok niego pocałować, a inni – podały sobie ręce, przejść.

Manor Kuskovo

To wspaniałe miejsce dla miłośników jest także Kuskovo Estate, który stał się świadkiem miłości Szeremietiew. Jest niezwykła, ale szczęśliwy znak. Wielu wierzy, że dotykając go, miłość będzie zawsze razem. Dwóch różnych ras drzewa rosły od samego korzenia. Aby wyjaśnić to zjawisko jest trudne, ale faktem jest, tak. Jest to symbol tego, że różni ludzie kojarzą zawsze w jednej miłości.

Kissing Bridge – najlepsze miejsce dla miłośników

Romantyczne miejsca Petersburgu zna każdy mieszkaniec. Są łatwe do obliczenia liczby par. Jednym z tych miejsc jest Most pocałunkami. Tutaj występują romantycznych spotkań, pierwszych randek, liczne zgłoszenia propozycji miłości i małżeństwa.

Mikołaja Naval Cathedral

Innym miejscem, moczy się w romans atmosferze jest uważana za Mikołaja Naval Cathedral w tytułowej placu. Wykonane w stylu barokowym, to wpływa na bogactwo jego architektury. Są to wycieczki, tak że data może być przeprowadzona na rzecz i dla przyjemności.

Sadovaya

Romantycznych miejsc Petersburg bardzo często są na ulicy Sadovaya. Tak miejscowi mówią. Według legendy, kochać, aby być szczęśliwym trzeba przejść przez wszystkie pomników wzniesionych tutaj. Ponadto, każdy z nich trzeba dokonać tarcie. Wśród nich są Elizabeth i zabawny kot i Kot Elisey. Legenda głosi, że szczęście należy rzucać monetą.

Paryż – idealne miejsce dla tych, którzy kochają

Co jest najbardziej romantyczne miejsce na świecie? Gdzie panuje atmosfera miłości i każda chwila pogrążony w słodkim oczekiwaniu? To przychodzi do głowy, oczywiście, Paryż. To miasto jest przesiąknięte romansu, wychodząc z języka francuskiego, który można usłyszeć na każdym kroku. Dusza, wyrafinowany smak, bordowy wino, rogaliki i szlachetne sery – wszystko to jest koniecznie związany z miejscem, gdzie tysiące ludzi po raz pierwszy stwierdzono ich uczucia do siebie, zrób oświadczyny i przysięgać wierność do grobu.

Tutaj wszystko jest przesiąknięta romans zapach preferuje atmosfera miłości. Że tylko to widok z wieży Eiffla! Kochające pary nie będą się nudzić w Paryżu. Przytulny hotel w centrum miasta z widokiem na stare budynki lub główną atrakcją, kawiarnie na świeżym powietrzu, impregnowane z odurzający zapach gorącej kawy i ciastka są gotowe na przyjęcie nowych gości i dzielić się z nimi swoją niezapomniany klimat. Piknik mogą być umieszczone bezpośrednio na trawniku w parku naprzeciwko Wieży Eiffla, kontemplując jej światła zapalają się po zachodzie słońca.

Wenecja

Po drugiej romantyczne miejsce we Francji dla dwóch osób, śpiewane przez poetów i pisarzy – Wenecja z wąskimi uliczkami i gondole muzycznych. Podczas spaceru rzeki może być zawarta w ramionach ukochanej osoby i poczuć się jak atmosfera miasta przenika serca i wypełnić je z miłością.

Włochy

Włochy ogólnie bogata w malowniczych zakątków, gdzie można złożyć ofertę lub akceptację szczerej miłości. Romantyczne miejsca przeznaczenia są dosłownie wszędzie, a każdy z nich ma swoje własne wyróżnienia i atrakcji.

Co kilka romantycznych miejsc na świecie? Na przykład, w centralnej części Włoch – Toskania. Obszar ten jest szalony dla jego barwnej scenerii. Widząc je znowu, to jest już niemożliwe, aby zapomnieć nigdy.

Seszele dla miłośników przygód morskich

Malownicze romantycznych miejsc, znane na całym świecie, to, oczywiście, egzotyczne plaże. Na przykład, Seszele. Pobyt tutaj mogą sobie pozwolić tylko ludzie z pieniędzmi, ale nie czyni to w imię miłości.

Malediwy

Nawet romantyczne miejsce na świecie? Kontynuując temat piaszczystych plaż, warto pamiętać, oczywiście, o Malediwach wyspy. Koralowych atoli na Oceanie Indyjskim są chronione przez rafy, tworząc miękkie warunki pogodowe sprzyja prawidłowemu miłośników odpoczynku. Lokalne widoki i Intoxicate powietrza soli i zanurzyć się w atmosferze romantyzmu i odprężenia. Co jeszcze trzeba kochać?

Hawaje

Mówiąc o romansie plaży, powinniśmy pamiętać, co najbardziej romantyczne miejsce do jedzenia w drugiej półkuli. Oczywiście, Hawaje. Większość mieszkańców Ameryki spędzają miesiąc miodowy jest na lokalnych otwartych przestrzeniach.

Wreszcie, mała

Romantycznych miejsc można znaleźć, oczywiście, w każdym kraju i miasta. Wszelkie piękne krajobrazy, zabytkowej architektury, przytulna kawiarnia lub ława w miejscowym parku będzie idealny dla szczególnych momentów w życiu zakochanych. Romantyczne miejsca – te, które człowiek czyni. Słowa miłości i szczerej delikatnym wyglądzie, oczywiście, stworzyć odpowiednią atmosferę.