101 Shares 3641 views

Aktorzy filmu „Pompeii”: role i zdjęcia

Aktorzy filmu „Pompeii” grany przez poważnego dramatu na ekranach: na tle słynnego miasta śmierci dwojga kochanków mieszkańców próbujących ratować swoje uczucia. Twórcy zdjęcie aby zmieścić się w pół godziny wielu wątków i spędził wcielenie idei $ 100 mln. To właśnie, czy można było zaczepić taśmę historycznych serca publiczności i krytyków?


Krótka historia filmowcy

Film „Pompeii” jest ustawiona na około 79 rne Milo – syn szlachetnego Brytyjczyków – po latach niewoli wpada do wielkiego rzymskiego miasta Pompeje, aby walczyć w murach jego amfiteatru jako gladiator. W nowym miejscu bohater spotyka piękną miasto kobieta kasjera. Pomimo sympatii między nimi nie może być relacja różnicy pozycji społecznej. Komunikacja z dziewczyną kończy się dla Milo chłosty.

Skrypt zawiera panoramę życia miasta tu i podniósł problem niewolnictwa i opisuje okrucieństwo senatorów rzymskich, a ogólne wrażenie w mieście. Jednak wszystko – intryga, zło, przyjaźń, miłość i nienawiść – znika w momencie, gdy miasto pokrywa morze ognistej lawy.

Aktorzy z filmu „Pompeje” – to przeważnie nieznanych artystów. Przeciwko ogólny kontekst jest alokowana chyba Carrie-Anne Moss, która jest znana widzom z trylogii „Matrix”.

Dyrektor projektu był Paul Anderson, franczyzy twórca „Resident Evil” z Milla Jovovich w roli głównej.

Kit Harington jako Milo

„Pompeje” – film, którego aktorzy nie zapoznają się na dużych ekranach. Na przykład, Kit Harington (czołowym aktorem) znany jest z tym, że fani serii „Gra o tron”: aktor został 6 lat regularnie usuwane w tym projekcie.

Harrington sukcesy w filmie nie jest jeszcze wielka. W 2012 roku pojawił się w horrorze „Silent Hill 2”, aw 2014 roku zagrał rolę pomocniczą w fantasy „Son Siódma”.

Harrington bohater w dramacie „Pompeje” – z Milo, syn przywódcy plemienia celtyckiego. Rodzice młodego mężczyzny brutalnie zamordowany przez Rzymian, a chłopiec zamienił się w niewolnika.

Prawie 17 lat Milo rozrywkę rzymskich szlachetnych panów, walcząc na arenie. Kiedy młody człowiek został wysłany do Pompei, na scenie miejscowego amfiteatru, został zmuszony do walki z cudzej własności. Za niewinnego spacer z moją dziewczyną Milo pobity biczami. Cierpliwość wojowniczy Celt przepełniony, więc w następnych walkach gladiatorów, że zbuntowali się przeciwko miejscowym senatora Corvus.

Niestety, nic zmieniać to zbyt późno, aby Pompejach powodzi ognistej lawy. Pokonanie ich wrogów, Milo zginął wraz ze swoim kochankiem.

"Pompejusz" (2014 film): aktorzy. Emily Browning jako Cassia

Emily Browning – Australian modelka i aktorka. W wieku 10 lat zaczęła karierę filmową z roli w Oplu Ritchie „Echo Thunder” serii. seriali era trwała aż do 2001 roku Browning, ona następnie otrzymał niewielką rolę w komedii „The Man Who Sued Boga” i thrillerze „Ghost Ship”.

Po raz pierwszy z prawdziwych gwiazd Hollywood Emily miał okazję pracować w 2003 roku, kiedy dołączył do głównej obsady filmu „Ned Kelly”. W tym samym projekcie uczestniczyło Hit Ledzher ( "Tajemnica Brokeback Mountain"), Orlando Bloom ( "Władca pierścieni") oraz Dzheffri wysypka ( "Frida"). Również nazwa aktorki jest często wymieniany w związku z jej udziałem w filmie akcji Zaka Snaydera „nielegalne trzymaj”. Taśma okazało kontrowersyjna i został pokonany przez krytykę, ale reżyser dodaje się tylko do popularności.

Aktorzy z filmu „Pompeii” Emili Brauning i Kit Harington grać kochanków, która nie została pierwotnie miało być razem, ponieważ należą one do różnych klas społecznych. Jednak głównymi bohaterami nie trzeba się martwić o to: miasto wkrótce zmarł z powodu fatalnego wybuchu wraz z nieszczęśliwej młodej pary.

Aktorzy, rola w filmie „Pompeii”: Kifer Sazerlend w roli senatora Corvus

W każdym filmie jest głównym antagonistą, który jest przyczyną wszystkich nieszczęść. W dramacie „Pompeii” w tym antybohatera wykonane Kifer Sazerlend, do roli rzymskiego senatora.

Aktorzy z filmu „Pompeii” autorstwa K. Sutherland i K. Harrington zawarte w obrazach dawnych wrogów ekranów. Pierwszy senator Corvus zabił rodziców, Milo, było przyczyną jego długich wędrówkach i upokorzenia. Potem nadal nękają młody człowiek już w Pompejach.

Jednakże, Milo, wraz z innymi Gladiatorów podniósł bunt przeciwko rzymskiej władzy. Kilka minut przed śmiercią Pompejusza wojowniczy Celt zabił rzymskiego senatora, Corvus karani za wszystkie swoje zbrodnie.

Kifer Sazerlend – kanadyjski laureatem licznych prestiżowych nagród. Jednak wszystkie godne uwagi dzieło aktora przebywał w 80-90-tych. W 2000 roku, chyba że można zidentyfikować projektu „Złodziej życia”, „oficer” i „Pompeii”.

Inne role wykonawców

Aktorzy z filmu "Pompey" – jest bardziej Carrie-Anne Moss i Jared Harris. W historycznym filmu zagrali rodziców Cassia, ukochany Milo. Severus Aurelius również w pewnym sensie były ofiarami Corvus: Roman senator pokazał zupełnie niedyskretne uwagę bohaterka Carrie-Anne Moss, aw finale zabił jej męża.

Carrie-Anne Moss znana jest na całym świecie z roli Trójcy trylogii „Matrix”. Jared Harris wystąpił w wielu interesujących filmów, w tym „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” i „Sherlock Holmes. Gra cieni”

Również w ramce widać Adewale Akinnuoye-Agbaje ( "Mumia powraca"), Dzhessiku Lukas ( "She – Man") i Paz Vega ( "10 kroków do sukcesu").

Reakcja publiczności i krytyków

Twórcy obrazu z pewnością nadzieję zebrać w kasie bajeczne sumy, jak, na przykład, zebrane Peplum „300”. Ale tak się nie stało. „Pompeje” były w stanie pokryć koszty wytwórni filmowej Lionsgate i przynieść wszystkie najlepsze US $ 17 mln ..

W 2015 roku Kifer Sazerlend do roli Corvus był nominowany do „Razzie”. 80% globalnego przeglądu filmu zostały napisane w sposób negatywny.

Publiczność też nie wykazują wystarczającej lojalności wobec peplum. Publiczność nie była pod wrażeniem gry aktorskiej, ale historia wydawała się zbyt cloying piękne i przewidywalne. Entuzjastyczne recenzje zostały wykonane tylko na kostiumy, dekoracje i technicznej realizacji tego pomysłu. Może gdyby reżyser i producenci nie tylko polegać na kosztownych efektów specjalnych, i więcej, i myśli na działkę – obraz będzie miał wyższą ocenę.