129 Shares 7702 views

Chleb dla Dyukanu – gotowanie recepty w ekspres do chleba i multivarka

Jestem pewien, że wielu słyszało, a niektórzy nawet próbowali wyobrazić metoda odchudzająca dr Duc. Wypracował swój własny program odchudzania, zgodnie z którą nie mogą zostać zatwierdzone jedynie produkty (z kompletnej listy, która zawiera od 72 do 100 produktów). Wśród nich nie ma węglowodanów produkty piekarnicze z pszenicy nam znane. W celu dywersyfikacji diety, należy gotować chleb na Dyukanu, tj pieczenia składników, które są niedopuszczalne dla tej diety. Przepisy są bardzo proste i nowoczesne urządzenia, takie jak ekspres do chleba i multivarka znacznie zmniejszyć i ułatwić proces gotowania.


Popularność diety

Ta metoda odchudzania i stabilizacji wagi został zaprojektowany przez Francuz Pierre Dyukanom. Podczas gdy on promował swój pomysł więcej niż 30 lat, stał się popularny dopiero w 2000 roku, po wydaniu swojej książce zatytułowanej „Nie mogę schudnąć”. Od tego czasu, sama publikacja i dieta stała się popularna najpierw w USA, Europie, gdzie nie było to pytanie szczególnie ostra utrata masy ciała, a następnie wszedł do Rosji. Istotą diety jest nie jak jeść małe porcje żywności o niskiej zawartości kalorii i przeważającego wykorzystania protein (z niewielką ilością węglowodanów, a korzystnie o niskiej zawartości tłuszczu) w ilościach, które będą chciały jeść. Cały proces jest podzielony na 4 etapy, które pozwalają nie tylko stracić znienawidzonych kilogramów, ale także w przyszłości mieć ciężar niemal do końca życia. Aby to zrobić, trzeba przestrzegać surowych wytycznych, stosując około 100 autoryzowanych produktów. Opierając się na fakcie, ile kilogramów osoba chce schudnąć, obliczony jako długość każdej z czterech faz. To nie jest szybki proces, na przykład, utrata masy ciała 10 kg i konsolidować wyniki wymagane 23 tygodni, prawie pół roku. Sposób ten nie daje wyniki, ale lekarze poddawane krytyce go jako długotrwałe stosowanie tylko protein może zakłócić funkcjonowanie nerek.

Jak urozmaicić menu?

Oczywiście wszystkie produkty niekoniecznie mają w swej surowej postaci. Od nich można przygotować smaczne, czasami wspaniałe potrawy. A nawet pozwolić sobie na kawałek ciasta słodkie, jeśli jest gotowane z substytut cukru. Większość żywności, które jemy na co dzień, a bez których nie można sobie wyobrazić żadnej diety – jest chleb. Zgodnie Dyukanu to dodaje otręby zamiast mąki pszennej. Do gotowania używać tylko produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Ogólnie rzecz biorąc, klasyczny przepis jest dość proste do przygotowania, a wypieki można zaufać w nowoczesne pomocników kuchennych.

Chleb dla Dyukanu w multivarka

Wiele gospodyń domowych, którzy cenią swój czas, stały się właścicielem uniwersalnych instrumentów, aby pomóc w przygotowaniu niemal każdej potrawy. I chlebem Dyukanu – nie wyjątkiem, możliwe jest, aby przygotować w multivarka. Jeden chleb potrzebne do mielenia na otręby (35 g mąki pszennej i 70 g owsianych). Pobić 2 jajka ze szczyptą soli, dodać wynikowy mąki owsianej, proszek do pieczenia 10 g, 20 g sera i przypraw do smaku lub słodzik, dokładnie wymieszać trzepaczką. Otrzymany przesunięcie w misce ciasta Multivarki. Do przygotowania chleba do korzystania z trybu „pieczenia”, gotować 30 minut, wyjąć chleb z formy i chłodzi.

Chleb Dyukanu w multivarka może przygotować się do innej receptury w postaci rolek. Do tego celu potrzebne do mielenia do mąki 15 g otręby owsiane, dodać 150 g jogurtu, 2 jaj, 5 g proszek do pieczenia i soli do smaku i wymieszać. Wlać do silikonowej formy 4 ciasta i ustawione na dnie miski Multivarki. Gotować 20 minut w trybie „pieczenia”. Ten pachnący i niskokaloryczny chleb na Dyukanu nadaje się nie tylko dla tych, którzy przylega do diety, ale również dla wszystkich zwolenników zdrowej diety.

Przepis na chleb maszyna

Urządzenie to jest dobre, ponieważ jest zdolny do samodzielnego wyrabiania ciasta i stworzyć warunki niezbędne do fermentacji. Chleb dla Dyukanu w maszynie chleba mogą być przygotowane z dodatkiem drożdży, gdyż nie jest to sprzeczne z warunkami diety. Więc jakie składniki są potrzebne:

  • 4 jajka;
  • 200 g otręby owsiane;
  • 120 g miękkiego sera;
  • 100 ml mleka;
  • 3 g soli;
  • Tabletka 2 słodzik;
  • 5 g drożdży suchych.

Zasada układania produktów na chleb maszyna jest w następujący sposób: po pierwsze, drożdże, a następnie pokropił wszystkie suche składniki, a na wierzchu mokre i wodnisty. Należy przestrzegać Wymóg ten, kiedy chleb będzie przygotowany z opóźnieniem, że drożdże nie fermentuje zbyt szybko, stykając się z ciekłych składników. Dla partii testu, pożądane jest, aby przestrzegać i jeśli urządzenie nie uchwycić część asortymentu z łopatką. Gotowanie powinno być w programie głównym, zaprojektowanym przez 2 godziny, w trybie szybkiego pieczenia.

Klasyczna metoda gotowania

Może ktoś nie ma sprzętu, albo nie lubią gotować ciasta w multivarka – ponieważ nie jest on objęty złotym chrupiącą skórką. Można gotować chleb otręby dla Dyukanu i piec w tradycyjnym piecu. Dla wielu gospodyń domowych wygodny ta opcja, kiedy można okresowo sprawdzać gotowość produktu. Pieczenie ten produkt odpowiednie receptury opisanej powyżej, ale będziemy oferować inną opcję. W 100 ml jogurtu rozcieńczono 1 do opakowania suchych drożdży (około 11 g). 1 tabletka dodany środek słodzący, frezowane otręby (2 łyżki. L. Ovyasnyh 1,5 v. L pszenica) 1,5 godziny. L. proszek do pieczenia i 3 łyżki. l. Izolat białek. Na wniosek solą, dodać zioła i przyprawy. Miesza się okruchy, dodać 3 jajka i 1 łyżkę. l. twaróg. Ugniatano do uzyskania jednorodności i umieszczono je w ciepłym miejscu przez 30-40 minut. Chleb pan rozłożyć ciasto, posypać 1 łyżeczka Nasiona lnu. Pieczony w wstępnie ogrzany do 180-200 ° C w suszarce przez 30-40 minut. Gotowość do szpikulec czek.

Jak inaczej dywersyfikacji wynik?

Kiedy kucharz pracuje w kuchni, jego wyobraźnia jest nie do opisania. Aby przygotować chleb na Dyukanu receptury, można wybrać dowolny, nawet wziąć oczom dozwolonych składników. Niektóre gospodynie domowe nie są ograniczone do pieczenia w piekarniku, ekspres do chleba i multivarka. Ktoś smażenia ciasto na patelni w pita z dodatkiem tartego sera (bez tłuszczu), inni korzystają z grilla i przekształca się w gorący chleb wielowarstwowe z warzyw lub pizzy i innych przygotowanych w kuchence mikrofalowej. Użyj dowolnej metody przygotowania ciasta i ulubiony przepis, bo chlebem Dyukanu – bardzo przydatne i smaczne produktu.

427 shares 7016 views
660 shares 1427 views
862 shares 9966 views