793 Shares 5469 views

Instalacja miskę WC z rękami

Instalacja z toalety na własną rękę – nie jest taki „brudny” praca, jak wielu myśli. I zrobić to łatwe, jeśli wiesz jak to zrobić. To, co proponujemy zapoznać się z zaleceniami podanymi poniżej.


Instalacja muszlę klozetową z rąk: hydraulicy wyboru

Wybór toalecie zależy od ciebie, ale nie zapomnij wziąć pod uwagę cechy strukturalne starej kanalizacji, jego sposobu mocowania do podłogi, a także kąta i długości armatury spustowej tłoczenia wody. Kiedy już zdecydujesz się na tych cech konstrukcyjnych i będzie to dla ciebie, należy zwrócić uwagę na dostępność wszystkich niezbędnych składników do wyrobu (przywiązanie, elastyczny wąż, faliste spustowego). Nawiasem mówiąc, niedawno nabył zachodzą specyficzne popularności zawieszonych toalety, instalację siebie, że my również powiedzieć.

Zanim będzie zainstalowanie toalety rękoma, konieczne jest demontaż starej kanalizacji. Pierwszą rzeczą, którą należy odciąć wodę. Z reguły zawór ten znajduje się po zaopatrzeniu w wodę, aby obrócić. Ale dla reasekuracji byłoby lepiej, aby pokryć całkowitą objętość wody w domu, który może jedynie profesjonalny hydraulik. Nie chcesz się proces demontażu toaletę zalewania jego mieszkania, a wraz z sąsiadami z dołu?

Teraz trzeba odłączyć wykładziny zimną wodę do zbiornika. Dziś toalety są coraz częściej montowane na eyeliner elastycznej, która jest łatwa do odkręcenia kluczem. Następnie konieczne jest, aby spuścić całą wodę ze zbiornika. W obecności metalu wykładziny trzeba wyciąć rury i części wodociągu odkręcić to, aby mieć możliwość później wyrzucić nakrętkę FLEXIBLES.

Jeśli stary węzeł sanitarny przymocowane do podłogi parę śrub odkręcić je. Ale jeśli toaleta do vtsementirovan podłogi, to trzeba poświęcić dużo czasu, aby wbić ją z fundacji cementu. Zdejmij miskę, wstępnie przechylania i spuścić pozostałą wodę, SPIL plastik lub żeliwa dzwon rury kanalizacyjnej do wymaganej wielkości, a następnie przejść do zainstalowania pofałdowanie.

Instalacja miskę WC z rękami: instrukcje

1. Jeżeli sposób mocowania do podłogi starej toalety były dwie śruby, wystarczy umieścić nowy hydraulika do tego miejsca i zapiąć z nowymi śrubami. miejsce dokowania płytki do toalety na pewno być uszczelnione. Jeśli toaleta na piętrze był vtsementirovan, a następnie przygotować zaprawę, wyrównać podłogę i umieścić hydraulicznych, śruby mocujące prawy przez mokrym cementem jastrychu do hipoteki z drewna, który jest dostępny we wszystkich domach modelowych.

2. Po dokonaniu solidne i niezawodne mocowanie do łączenia wylot odprowadzający miska rury kanalizacyjnej. Aby to zrobić, należy włożyć pofałdowanie do dzwonu, który był dotychczas niezbędny, aby nasmarować uszczelnienia. Drugi koniec pofałdowanie również gęsto promazhte uszczelniająca i wstawić do otworu spustowego.

3. Za pomocą klucza dołączyć elastycznego węża, który musi połączyć z wc zbiornika wodociągowa. Teraz sprawdź, jak również montaż miski ustępowej z rękami przeprowadzono na wodzie, zyskując pełny zbiornik i odprowadzanie go kilka razy. Nigdzie nic nie powinno przeciekać.

Instalowanie zawieszony toaletę

W tym przypadku, trzeba będzie: śruby i wywiercić przy pomocy śrubokręta, materiały wykończeniowe (płytki, panele z tworzyw sztucznych, farb lub olej).

Zebrać instalacji (rama nośna), równolegle osadzenie w nim zbiornika, odprowadzanie złączem gniazda rurze wylotowej rury spustowej. śruby montażowe połączyć się z podłogi i ściany. Zamknąć materiału wykończenia klatek, które zostały przygotowane z wyprzedzeniem. Sprawdź zainstalowany panel do obecności stokach. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, rozpocząć montaż miski ustępowej.

Należy zauważyć, że WC wiszące znajduje się tuż pod koniec obliczu dzieła – powierzchnia ściany powinna być po prostu idealnie płaska. Wyjąć wtyczkę z kanału gniazda i na rurach i szpilki odpornej okładziny rozszerzenie do zakończenia instalacji kanalizacyjnej. Wszystkie sąsiednie otwory wyrównać i przymocować do ściany muszli klozetowej. Po zakończeniu promazhte wszystkich połączeń z uszczelniaczem. To prawie wszystko. Teraz wystarczy umieścić przycisk migawki Zbiornik dekoracyjny panel.