587 Shares 5243 views

Jak zainstalować „Navitel Nawigator” na

W zasadzie prawie wszystkie modele sprzedawane nawigacji, mając zainstalowane oprogramowanie. Jednak, jak pokazuje praktyka, większość kierowców wolą zainstalować dodatkowe programy, które zawierają mapy drogowe, które są nieobecne w zakupionym urządzeniu. W niektórych modelach avtonavigatorov mogą połączyć kilka programów, które pozwala na bardziej funkcjonalnego wykorzystania dostępnej przeglądarce.


Bardzo popularne oprogramowanie „Navitel”. Jest to zrozumiałe, ponieważ „Navitel” dla avtonavigatorov zawiera dość szczegółową mapę Rosji. Dodatkowe informacje dostarczane przez tego oprogramowania z łatwością poruszać się w dowolnym nieznanym miejscu. Drogi i autostrady są wyświetlane w obraz 3D.

Oczywiście pojawia się pytanie: „Jak ustawić” Navitel „w nawigatorze?”. Można to zrobić na dwa sposoby:

• otrzymany od specjalisty sklepu licencjonowanej wersji programu;
• Pobierz oprogramowanie z Internetu, w nieformalnych miejscach.

Rozważając, jak zainstalować „Navitel” w przeglądarce, można skorzystać z wersji demonstracyjnej programu, pobierając ją z oficjalnej strony „Navitel”. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że w proponowanej wersji, chociaż mają całą gamę możliwości, ale zachowują ważność przez określony czas: tylko 30 dni.

Tak więc, jeśli zdecydujesz się skorzystać z pierwszej metody, nie ma żadnych trudności w tej kwestii, w jaki sposób zainstalować „Navitel” na nawigator powinien powstać. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami instalacji. Najważniejszą rzeczą – aby przejść do folderu, w którym program jest już zainstalowany, w pliku z kluczem aktywacyjnym.

Korzystanie z drugiej metody, konieczne jest, aby pobrać archiwum z niezbędnym oprogramowaniem z Internetu. „Navitel” oferuje szeroki wachlarz programów dla szerokiej gamy platform. Największy popyt jest, oczywiście, platform takich jak Android, Windows. Aby zainstalować „Navitel” -Navigator dla „Android”, wystarczy pobrać plik, jest on przeznaczony dla platformy urządzenia.

Następnym krokiem w instalacji „Navitel” w nawigatorze jest podłączenie urządzenia do komputera za pomocą kabla. Można również podłączyć do komputera tylko karty pamięci przy użyciu czytnika kart.

Następnie rozpakuj archiwum pobranego wcześniej do folderu o tej samej nazwie „Navitel”. Następnie w tym folderze powinny zostać przeniesione do nawigatora pamięci systemowej.

Następnie odłącz urządzenie od komputera lub włóż wyodrębnione wcześniej na karcie pamięci. Wyłącz i włącz nawigatora (restart). Następnym krokiem jest po prostu uruchomić program na swoim urządzeniu.

Wiele osób interesuje się pytanie, jak zainstalować kartę w nawigatorze „Navitel”? Bardzo proste. Kiedy nowe karty są wykonywane dokładnie te same czynności jak przy instalacji programu.

Tak więc, aby rozwiązać ten problem, w jaki sposób zainstalować „Navitel Nawigator” całkiem proste. Bez spędzać bardzo dużo czasu uaktualnić swoje urządzenie, dzięki czemu można z łatwością poruszać się w dowolnym nieznanym miejscu.