756 Shares 8565 views

Yamaha Grizzly 700 – kvadrozhizn

Nowoczesny tempo życia nie pozwala, aby spojrzeć wstecz. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, zawsze trzeba czasu i prędkości, ponieważ życie – to tor przeszkód, gdzie się zatrzymać, wtedy nie można już uruchomić silnik. Nie dziwi fakt, że coraz bardziej popularne są różne sposoby przemieszczania się, prędkość, oczywiście. A producenci nie są „luźne”, wydając co roku wszystkie nowe i różne produkty.

Tak więc w ostatnich latach stały się popularne quady. Generalnie, jeśli zagłębić się w etymologii nazwy, a następnie, logicznie, ATV można uznać za coś, co ma cztery koła (dla „quad” – cztery „cykli” – Program Circle). Jednak doświadczenie pokazuje, że czasy współczesne tylko ATV elektryczny lub takie same, ale na benzynie, z układem systemu kontroli motocykl można uznać za ATV (jak zwykliśmy go zobaczyć). A my jesteśmy przyzwyczajeni, aby zobaczyć go w ten sposób:

Początkowo ATV został wymyślony wyłącznie jako narzędzie trudnym terenie, co do zasady, ogólnie rzecz biorąc, to i go używać. Trudno sobie wyobrazić, że ktoś będzie na takiej maszynie jak Yamaha Grizzly 700 codziennie iść do pracy lub pójść na zwiedzanie miasta. Ale, mimo wszystko, był trudny wyścig ATV teraz jest już używana jako rodzaj atrybutu statusu. Oczywiście, możemy założyć, jego wykorzystanie w jakiejś archeologicznych lub działalności badawczej. Ale to kosztowna sprawa i nie bardzo funkcjonalny.

Dla tych, którzy chcą mieć prosty, można by nawet powiedzieć, a wiosną i latem pojazdu ATV Yamaha Grizzly 700 działa najlepiej. Są wygodne i wielofunkcyjne. Ponadto, jest bardzo wytrzymały i praktyczny, w przeciwieństwie do innych firm, które kopiujesz różnorodne filmy prezentacji, często oferują piękny „obraz”. Chociaż takie jak ATV Yamaha Grizzly 700 może wytrzymać każdy kierowca, niezależnie od ich poziomu wiedzy i umiejętności.

Takie pojazdy na pierwszy rzut oka może wydawać się zbyt zwarta i niska, ale jest to uzasadnione, gdyż w rzeczywistości są one przeznaczone dla jednej osoby, aw rzadkich przypadkach – dwa. Przyjazny dla użytkownika konstrukcja pozwala szybko określić zastosowanie takiego urządzenia. Wygodne siedzenia, praktyczne umiejscowienie kierownicy – proszę mi wierzyć, ATV Yamaha Grizzly 700 będzie niezbędna w wielu sprawach. Częściej niż nie, wszystkie modele w środku kierownicy quad miejsce nawigatora. Ponadto, w dogodnej lokalizacji, jest przełączanie reflektory i tylne dźwignię hamulca napędu kablowej. Zgadzam się, przemyślane rozmieszczenie tych elementów jest bardzo ważne. Dodatkowo, ATV przyspiesza bardzo szybko, co oszczędza energię i nie zużywają dużo paliwa. Ale, jak wszystko na tym świecie, ATV Yamaha Grizzly 700 ma swoje wady – jest to, że aby konkurować w nim tylko jeden może kto, jak to się mówi, dobrze „trzyma koło.” A co zapobiega każdy z nas, aby stać się jednym?

Po Yamaha Grizzly 700 opinii, które są bardzo pozytywne, że jest odpowiednia dla osób o różnym temperamencie.