633 Shares 9232 views

Aktor Vadim Tonkov – idolem lat siedemdziesiątych, aby utworzyć obraz Veronica Mavrikievny

15 lat temu nie było uhonorowany artysta Rosji Vadim Tonkov, członek komicznego duetu Veronica Mavrikievny i Awdotii Nikitichny, właściciel prawdziwie chwały all-Union. Trudno sobie wyobrazić, że występy mają podniesione tysiące stadionach, rodzina Breżniewa, aby zaprosić ich do podmiotów prywatnych, a dialogi są rozpatrywane na cytaty po każdym pojawieniem się na srebrnym ekranie. Kto jest Vadim Tonkov, którego zdjęcie jest przedstawiony w artykule i jak doszło do głośnego popularności?


stron biografia

Vadim Tonkov szczęście urodzić się w rodzinie intelektualistów. Urodził się w 1932 roku, już nie znaleźć w życia swojego dziadka, który był podobny zewnętrznie, wybitny architekt Fodora Osipovicha Shehtelya. Jego matka i ciotka byli malarze, jego ojciec pracował w Państwowej Komisji Planowania, a chłopiec miał karierę jako prawnik. Wszystko zmieniło wizyty grupa teatralna, która razem z nim zaangażowany w przyszłym partnerem na scenie Boris Vladimirov dziewczyny o imieniu Marta, która później została jego żoną. Vadim Tonkov Boris Władimirow podczas wprowadzania GITIS zostały zapisane bezpośrednio do drugiego roku, to rzadko.

Działając wspólnie na skecze i skecze studentów, przyjaciół po ukończeniu studiów w 1953 roku, za jakiś czas rozstał Tonkov został wysłany do wojska, i Vladimir, który ukończył studia na Wydziale Reżyserii, zaczął realizować ideę tworzenia Teatr Rozmaitości, przeszedł do historii jako „Komsomołu patrolu”. Vadim Tonkov rozpoczął karierę w moskiewskim teatrze „Lenkom” pod kierownictwem Michaiła Zacharow. Ze względu na czas rodziny, potrzebuje pieniędzy, więc oferta Vladimirova wprowadzić personelu swojego nowego teatru z dobrym opłata zgodził bez wahania.

duet gwiazda

Zacznij duet oznaczał pojawienie się w programie telewizyjnym Shirvindt „Terem komora na” 01 stycznia 1971. Pojawił się w postaci dwóch starych kobiet: inteligentny, nie z tego świata (takiej rozmowy „Dmuchawiec Boga”), a złośliwe, rustykalnym, a nie innym wiedzy, Vadim Tonkov i Boris Vladimirov zaangażowany w dialog pod drzewem czeka na wnuki, rzucać je na wakacje. Już rano obudzili się sławne osoby, których wypowiedzi były notowane na wszystkich radzieckich kuchniach. Autor tekstu sam był Tonkov, chociaż później Reprise napisany i G. Gorin, A. Arkanov, V. Ardovs. Charakterystyczne jest, że postacie kobiece zostały stworzone bez pomocy opatrunku na głowach aktorów pojawiły szalik, okulary, tak śmieszną czapkę z peruką.

sukces duetu został oparty na wspaniałej humoru zbudowany na kontraście dwóch babć, którzy mają stały kontrowersje i należą do ironicznej sytuacji. Tonkov żona opisuje tę postać typy zostały naładowane z ciotką Vadim Siergiejewicz, zrodzonego przed rewolucją i mają niewielką wiedzę na temat kraju, w którym ma żyć, a pokojówka Wary, absolutną antypodę. A. Shirvindt uważa, że pierwowzorem była jego babcia i pielęgniarka wiodącym komiks rozmowy we wspólnej kuchni. To po raz kolejny potwierdza, że aktorzy byli genialni w obraz znany i kochany przez publiczność.

„Babcie Twain powiedział …”

Przemawiając we wszystkich większych koncertów i regularnie pojawia się na wakacje „niebieskich świateł” Vadim Tonkov, School of Drama aktora, szybko stał się zakładnikiem utworzonego obrazu Mavrikievny jednak, jak jego bieżącą mate – Nikitichny. Będąc u szczytu popularności oszałamiające, zarówno w obliczu faktu, że bez makijażu pozostać całkowicie nierozpoznawalna dla zwykłych widzów. Natomiast w tym komedii Kharchenko i Yu Klebanov została wykonana w 1979 roku, „Babcia powiedziała TWAIN …”, który miał premierę w telewizji w przeddzień Nowego 1980 roku.

Fabuła opiera się na magicznej transportu obrazy genialnego wynalazcy (Władimir Basow), tworzy dwa „Galatea” – Mavrikievny i Nikitichna. Aktorzy zmierzyć swoje postacie podczas trasy. Obserwując z boku, za miłość i uznanie społeczeństwa do swoich bohaterek sami cierpią trudności i niedogodności, że jest szczery śmiech publiczności. W filmie wystąpili wspaniałych aktorów: oprócz Basov, Oleg Anofriev i Nikolai Rybnikov, Evgeniy Vesnik i Natalii Bondarczuk, wskazując, że uznanie unikalnego talentu duetu. Po raz pierwszy w roli cienkie i Vladimirov nosić garnitury damskie, co stawia je na równi z najlepszymi mistrzami transformacji w historii kinematografii.

Załamanie duet

Pomimo obiecujących słów Mavrikievny Tonkov i Vladimirov w filmie 1979: „Jesteśmy pośpiechu przez lata i będą razem na zawsze”, w 1982 roku, twórczy związek dwóch wybitnych aktorów zerwała. Chociaż obraz na zawsze pozostanie w sercach słuchaczy. Znajomi nie kłócą się, a nawet nadal działać, ale duet przestał istnieć w tym roku. Współcześni mówić o uzależnieniu od alkoholu Vladimirova, co doprowadziło do załamania koncertów i doświadczeń z tego powodu odpowiedzialnego partnera. Vadim Tonkov wyraził przesłuchań, pisał książki o sztuce, dzięki czemu Program różnorodność produkowanych sztuk dla dzieci, pięknie recytowane wiersze. Ale publiczność znowu i znowu chciał zobaczyć go w obrazie Mavrikievny.

Aktor starał się działać samodzielnie, zagrała w filmie „Old grzywny o głównym-2”, ale to nie jest postrzegany jako jasny jako duet. Więc starał się znaleźć partnera w osobie Garri Grinevicha, ale został powtórzony, który jest zawsze gorsze od oryginału.

Śmierć

W 1988 roku nie Boris Vladimirov. Ta śmierć mocno wpłynęły na Tonkov. Cierpiał kolejnego ataku serca, z których pierwszy wystąpił w czterdziestu sześciu. Udało mu się przetrwać kolejne 12 lat, ale jego rezygnacja była zaskoczeniem i bolesne dla rodziny i widzów. Podczas opłat na tournee w Stanach Zjednoczonych, gdzie miał dać kilka koncertów w ramach zespołu kreatywnego, aktor doznał ataku serca, z którego Vadim Siergiejewicz nie był przeznaczony do odzyskania. Grupa poleciała bez niego, wrócił na opłaty powrotnej ze względu na wdowy i córki aktora.

Vadim Tonkov dla rodziny, która zawsze stała na pierwszym miejscu, żył szczęśliwie żonaty od ponad pięćdziesięciu lat, wyjechał do wielbicieli wspaniałego utworu, który stał się wygaszacz ekranu dla programu telewizyjnego „Jak dotąd wszystkich domów.”