239 Shares 1441 views

Produkty "Land Rover": telefon. opinie, specyfikacja modelu

Wszyscy słyszeliśmy o „Land Rover”. Za każdym razem, przed nami jest ładny SUV, który wiele sen. Ponadto, firma samochód od dawna na rynku w swojej niszy i osiągnęła ogromny sukces. Przez niemal 70 lat, brytyjski stworzył arcydzieła przemysłu motoryzacyjnego. Ale co to „Land Rover” – telefon? Recenzje zebrał kilka, ale wciąż stał się popularny w prywatnych.


cecha

Jeśli te telefony stały się tak popularne, być może mają jakąś funkcję. Na pierwszy rzut oka, urządzenie nie wygląda idealny, stylowy i kosztowne. Kiedy obejrzysz modeli tej linii, należy pamiętać, telefon w 2006 roku. Wtedy też można było spotkać ogromne telefony przyciskowe fantazyjne kształty i niezwykłe kolory.

Więc co można teraz przyciągnąć uwagę tych modeli? Po tym wszystkim, teraz na rynku ogromna ilość pięknych i wyszukanych smartfonów. Okazuje się, że producent telefonów „Land Rover” – stworzył prawdziwie neubivaemy gadżet.

Zatem główną cechą smartphone jest jego bezpieczeństwo. Każdy telefon firmy nie tylko wytrzymałe, ale także vlagozaschischen i jest zaprojektowany do korzystania z tego ekstremum. Ponadto, wstrząsoodporny telefon „Land Rover” to również potężny gadżet. Niektóre modele mają nawet 8 rdzeni procesora i dobrze rozwiniętego systemu.

różnorodność

Z pewnością telefony tej marki może się pochwalić ogromną różnorodność modeli. Jednak wśród nich są prawdziwymi liderami wśród których są popularne. Na przykład telefon „Land Rover X8” lub dwie potężne modele – „A8” i „A9”.

Są wśród drogich i low-endowych modeli. Na przykład, Land Rover S6 można kupić za 4-5 tysięcy rubli. Ponadto, w uzupełnieniu, firma dawno zapomniane telefony push-button „Land Rover” zamachnął wrócić wcześniej popularny „clamshell” lub koziołki. Więc tutaj to model X9.

niezniszczalny

Pierwszy w naszej jednostki przeglądu będzie, że dla jego napełniania osiem rdzeni. Telefon „Land Rover X8” przywitał raczej sceptyczny. Wcześniej użytkownicy poznają model A9, który obiecał wszystkie 8 rdzeni, ale badania wykazały, że istnieją dwa razy mniej.

Dlatego też, gdy Chińczycy znów głośno oświadczył osiem rdzeni, nikt nie spodziewał się, że obietnice się spełnią. Ale tak się złożyło, że firma nie zawiódł. Urządzenie naprawdę działa przez 8 rdzeni, a jego nazwa dowodzi.

wygląd

Mówiąc o wyglądzie modelu X8, okazuje się mieć wpływ na praktycznie wszystkie urządzenia, które chińska firma. Fakt, że styl można odnaleźć we wszystkich modelach. To otrzyma również stylowy, oryginalny i dość uniwersalne. Oczywiście taka whopper nie umieszcza się w damskiej torebce. I nie dlatego, że nie pasuje – tylko gdzie to jest zupełnie nie na miejscu.

Ale w schowku, do „torpedo” lub męskie jeansy ten telefon należy. I wygląda całkiem dobrze z obu ubranie i garnitur. Znowu dostał czarny i żółty zakres. Niektóre z nich z pewnością wydaje się zbyt skomplikowane, ale ogólnie całkiem przyjemny.

Szczyt ochrona

Jak każdy inny smartphone firmy, „Land Rover” (telefon) na opinie bezpieczeństwa był najlepszy. Zgodnie z dokumentacją ma wilgotność i kurz. Pod wodą trwa znacznie dłużej aktualnych mistrzów „Sony”. Smartfon posiada certyfikat i oprócz standardowego IP68, o obronę wojskową MIL-STD 810G. Dzięki temu nie jest przestraszony stemple przetrwać spadek różnice temperatur, różne zmiany ciśnienia, wibrację i równomierne wzajemne oddziaływanie z substancjami chemicznymi.

Oczywiście, styl firmy jest certyfikowane materiały. Aby móc korzystać z telefonu wytrzymałe tworzywo sztuczne odporne na uderzenia, który razem z gumą wstawia do ochrony urządzenia. Niepożądane występujące gumowane elementy prążkowane. Zatem, bezpieczny i wygodny smartfon trzymać w ręku.

Strukturalnie, telefon jest podzielony na trzy części, a także jego poprzedniego kolegi. Sprzętowo farszu przedni i tylny panel są przyłączone, które są utrzymywane przez 12 śrubami. Bateria nie może być usunięty, ale jest możliwe, aby uzyskać pokrycie kartę SIM i pamięci. Dla bezpieczeństwa i wodoszczelną i ładowanie słuchawek z wtyczką pokryte guma.

charakterystyka

Mówi się, że ten telefon jest „Land Rover”, którego cena wynosi około 25 tysięcy rubli, jest również dość przekonujące wydajność. Ze wszystkimi jego bezpieczeństwa nie zapomnij o ośmiu jąder, które sprawiają, że konkurencyjne na smartphone.

Model ten jest obsługiwany przez chipset MT6592 Mediatek. Rdzenie 1,7 GHz. 2 PL RAM, która jest wskaźnikiem dość standardowe. Wewnętrzna pamięć 16 GB tutaj. Ale to może być rozszerzona za pomocą karty pamięci. Te cechy pozwalają na uruchomienie nawet bardzo wymagających gier. Telefon może odtwarzać wideo 4K.

Na tym urządzeniu przygotowany i wystarczająco potężny baterii 3800 mAh. Oczywiście jego bracia są wyższe stawki, ale 4,7 cala będzie wystarczająco długi czas na ekranie. Jak pokazuje praktyka, użytkownik może naładować smartfon co 2-3 dni.

Dla systemu operacyjnego Android 4.4.2 następnie reaguje. Jest on praktycznie „czysty”. Bez dodatkowego oprogramowania i aplikacji. Jest to standardowy pakiet z „Google” i niezbędnych narzędzi. Charakterystyczną cechą tego modelu jest oprogramowanie preinstalowane podróży: krokomierz, kompas, wysokościomierz, etc.

Powrót do przeszłości

Wyznawcą poprzednim modelu był „Land Rover X9”. Zadzwoń do nas z powrotem do przeszłości. Przyjął postać klapki. Wygląda to bardzo interesujące. Pomimo faktu, że ma zupełnie inny wygląd niż X8, nadal pozostaje ona taka sama chroniony i wyposażony, ale trochę tańsze.

Warto również wspomnieć, a obecność typowych odmian tego modelu. Jest to więcej niż kobiecej dłoni. Jest czarno-różowo-złote ciekawe wstawki. Kształt i wymiary pozostały praktycznie takie same, jak w X8.

Land Rover X9

Warto powiedzieć kilka słów na temat tego modelu. Pomimo faktu, że jest to kontynuacja poprzedniej generacji, to nie jest już 8 rdzeni. Jest tylko 4, ale oni pracują razem z procesorem Qualcomm. Pojemność pamięci pozostaje bez zmian. Zmieniłem rozmiar wyświetlacza – 5 cali. Zmieniono i akumulator. Pomimo wzrostu wielkości ekranu, stało się 200 mAh mniej niż że, oczywiście, negatywnie wyświetlane na aktywność urządzenia.

Zmiana ochronny nie dotyka smartphone. To nadal jest pyłoszczelna, może pracować przez długi czas pod wodą. Jest także odporna na wysokości upadku z wysokości większej niż 5 metrów. Może wytrzymać ciśnienie zewnętrzne do czterech kilogramów. Nie reaguje na zmiany temperatury, z różnych chemikaliów. Ogólnie rzecz biorąc, ten aspekt nie uległ zmianie.

Główną zaletą tego modelu z przeszłości jest wsparcie 4G. Najprawdopodobniej jest to dlaczego ten telefon „Land Rover”, których cena waha się około 30 tysięcy rubli, stał się popularny wśród użytkowników.

łóżeczko dla dziecka

A oto druga odmiana tego modelu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet. Ona nie wygląda nieporęczne, ma ciekawy czarno-pomarańczowe zabarwienie. W ręku jest wygodna i pasuje do kieszeni spodni. Generalnie, telefon „Land Rover” -raskladushka dla fanów tej firmy nie jest zaskoczeniem. X9 Klapki było logiczną kontynuacją linii.

W porównaniu z poprzednim modelem, który otrzymał zwiększone bezpieczeństwo. Teraz pokrywa komory baterii jest prawidłowo przykręcone śruby były gumowe nasadki na złączach i zdolności, aby odebrać telefon bez otwierania pokrywy. Teraz, na przedniej części zamkniętej telefon posiada przyciski do tego.

Właściwości ochronne pozostaje taka sama. Chociaż firma ubezpieczone na wypadek awarii, o czym świadczy tych samych korków gumowych. Reszta telefon nie może utonąć, zgniatać, kruszyć lub rozpuścić w kwasie.

hojność

Ogólnie, „Land Rover X9” – telefon jest bardzo hojny. Jest to szczególnie prawdziwe wersja flip. Fakt, że te dwie baterie jest dostępny dla kupującego o pojemności 16,800 mAh. Trudno powiedzieć, czy to jest prawdziwa wielkość, jednak producent twierdzi, że jest takie postacie. Nowością była dostawa dołączonych słuchawek. Tak, poszukiwanie adaptera nie będzie już problemem.

bez zmian

Reszta telefon „Land Rover flip” 8 i 9 modyfikacje mają wspólnego. Oba urządzenia dwa ekrany. Zewnętrzna służy do informowania domowe – dotyk, pracę. Telefon może obsługiwać dwie karty SIM. Aparat tutaj jest jeden, jest raczej słaba – tylko 3 megapikseli. Ponadto, istnieją inne cechy, które są potrzebne do codziennego użytku.

Mówi się, że nie ma systemu operacyjnego, więc nie jest to smartphone i normalne komórki. Jednak aby uruchomić wiele prymitywnych zabawek, organizer, radia możliwe. Jak widżety użytku, kalendarza, hasła, kalkulator, budzik, itp

flagowy

Jak wspomniano wcześniej, telefon „Land Rover” -raskladushka nie jest smartphone. Ale prawie wszystkie inne modele firmy może być nazwany okrętów flagowych. Jeden z liderów w prawo mówić Land Rover A8.

Wszyscy, którzy kiedykolwiek trzymałem w rękach ten gadżet może bezpiecznie nazwać odważnym. On naprawdę nadaje się tylko do mężczyzn i chłopców. Nawiasem mówiąc, smartfony firmy i prawda będzie odwoływać się do dzieci, które były zawsze spada swoje telefony po schodach do wody, etc. Po tym wszystkim, główną cechą urządzenia jest bezpieczny.

Land Rover A8 pojawiła się w 2014 roku. Zebrał wiele pozytywnych opinii, ponieważ jest uważany za silny i solidna maszyna. Pomimo dość przekonywujących cech technicznych i wysoki poziom ochrony, ma rozsądną cenę. Model jest uważane za dostępne, ale nie budżet.

Wygląd mężczyzna

Przede wszystkim, to „Land Rover” Recenzje Telefon otrzymał jego „wygląd”. Nie jest to zaskakujące. Po tym wszystkim, te dziwolągi są rzadkie na rynku smartfonów. Ta, na pierwszy rzut oka, to maszyna zabawki, życie wydaje się być gadżet wojskowy. To ciężkie, jego wymiary dla współczesnego użytkownika krupnovat również.

Pierwszą rzeczą, którą chcesz pobrać na zapoznanie się z modelem – „cegły”. Szczególnie modelu w kolorze czarnym. Z żółtym wykończeniem wygląda nieco bardziej subtelne, ale nadal nie ukrywa jej rozmiar. Wszystkie zewnętrzne części na swoich miejscach.

Ekran jest tylko 4 cali. Wraz z nim, oczywiście, niewygodne do oglądania filmów lub czytać książki. Dlatego możemy powiedzieć, że to nie jest zabawka, a jednostka biznesowa.

wnętrzności

Ale jeśli chodzi o napełnianie „Land Rover” (telefon), mam średnią ocen. Jest tylko dwurdzeniowy profesor MT6572. GPU Mali w sprawie budżetu. RAM w chwili obecnej nie jest pomijalny – 512 MB. Wbudowany trwać kilka melodii i zdjęć – 4 GB.

Z pewnością nie jest to super-smartfon. Nadal bardzo wygodne. Może być łatwo wykorzystane w życiu codziennym do prostych zadań: patrz kalendarz, czas, sprawdzić e-mail lub sieci społecznych.

odkrycia

Jest zrozumiałe, że każdy telefon „Land Rover” jest nastawione tylko na widowni, że nie wie lub nie chce akkuratnichat z obecnych smartfonów. Modele te posiadają unikalną maksymalną ochronę. Oni nie boją się przegrzanie lub wychłodzenie. Pracują komfortowo pod wodą. Więc jeśli zdecydujesz się kupić telefon „Land Rover”, nie opierają się na supermocarstw technicznych.