269 Shares 3183 views

malowanie spot dla początkujących mistrzów

Każdy z nas od czasu do czasu budzi się chęć tworzenia, aby tworzyć piękno. Technika punkt-punkt lub punkt-malowane, dla początkujących mistrzów byłoby łatwe i przyjemne, ponieważ nie wymaga umiejętności zawodowych do malowania. Dla rozwoju technologii punkt-punkt trzeba pracować zastosowaniu identycznych kropek o różnych rozmiarach.


Spot malowanie Starter reprezentuje punkty aplikacji sztuka, z której linii się wzór, ozdoba lub fotoreportażu.

Wzór kropek można ozdobić rzemiosła, pamiątki, akcesoria, biżuterię, meble do domu i więcej. Teoretycznie można malować za pomocą pędzla lub grzywny starą pióro, ale w zasadzie wspólny punkt namalowane kontury, dla początkujących, z tej metody – najwygodniejsza. Korzystanie obwód ma efekt poruszonych kropek, które wyglądają skuteczne.

Rysunek musi być schludny, pomiędzy elementami wzoru trzeba wykonać ten sam dystans, dlatego wygodniej jest używać specjalnych kolorów, kontury. Farby do rury zapobiega się wysychaniu stosowania wystarczająco lekko przecisnąć rurkę i wierzchołkiem ma mały przekrój, który umożliwia regulowanie wartości punktów. Według odpowiedzi igła kobiety, najlepsze układy są uważane za „Decola”, „pomysł”, „Gamma”, „Tair”, który można kupić w sklepach dla sztuki i rzemiosła, a także postanowienia w zagranicznych sklepach.

malowanie miejscem dla początkujących odbywa się za pomocą specjalnych szablonów i szablony, które są umieszczone pod obiektem szklanych przeznaczonych do malowania. Jeśli zorganizować kieliszek wina lub wazon może być montowany wewnątrz zarysu pojemności taśmy wzór. Takie podejście pozwala na przejrzystość rysunku wykonana.

Kiedy zdobienia waz wykorzystywane dot malarstwa. Zdjęcia gotowego produktu i etapów rysunku, patrz poniżej.

Powierzchnia produktu muszą być odtłuszczone acetonem lub alkoholem w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu. Jeśli obiekt jest nieprzezroczysta, zastosowano tonu podstawowego koloru farby akrylowej. Przy zastosowaniu wzoru należy okresowo czyścić suchą szmatką obwodu wylewką, w tym przypadku, punkty będą bardziej jasne i gładkie. W celu uniknięcia tworzenia się grudek nosa oczyszczone końcówki kołka lub spinacza.

Gotowy rysunek suszone, po czym powleka się przezroczystym lakierem. Podać kilka Masters wzór odporność zalecane wytrzymać okulary szkła w piecu, w temperaturze 150-170 ° C przez 30 minut.

Ewentualnie natychmiast pamiątkami kieliszki do malowania skomplikowanych wzorów, malarstwo spot dla początkujących może być ograniczona do prostych elementów jednego lub dwóch kolorach, którego wykonanie będzie cennym doświadczeniem i pomóc zdobyć rękę. W przyszłości, doświadczenie w stosowaniu różnych wzorów pozwoli Ci wykonać więcej złożonych prac.

Niektórzy artyści wystawiają swoje sztuki na sprzedaż, i mieć stały dochód, jako autor prac przeprowadzonych z należytą fachowością, drogo cenione.