675 Shares 5199 views

Imię i nazwisko Funkcja Wiary

Jednym z popularnych marek w Rosji i Europie Wschodniej – jest wiara. Jest wystarczająco tradycyjne i oryginalne do krajów słowiańskich. Tematem niniejszego artykułu i będzie imię wiary: Wartość charakterystyczna, nazwa.


Nazwa funkcji

Pod nazwą Vera ukrywanie osoby, które są nieodłączne praktyczność i roztropność we wszystkich rzeczach. Ta kobieta nie jest niepoważne, lubiący natury. Wręcz przeciwnie, wszystkie jego działania są weryfikowane, przemyślane i uzasadnione. W dialogu z innymi wiary przejawia się jako dobrotliwego człowieka, mimo jego prostolinijność często odstrasza ludzi od niego. Ponadto, kobiety o tej samej nazwie jest zdolny do twardych rzeczy, ale dlatego, że nie jest łatwo komunikować.

Imię Day Vera

Jak każdy nazwy kościoła, Wiara zapewnia specjalne dni, zwany dzień nazwisko. Dla człowieka jest to specjalne osobiste święto jak urodziny. Imieniny Wiara odnosi się do daty pamięć świętych kobiet, tak zwany w swoim życiu. Jednakże, aby uczcić to święto może być ochrzczony tylko, dlatego, że po prostu nie jest wystarczająco nominacji.

Nazwa Day – święto kościoła to nazwa, z którą osoba ochrzczona. I zdarza się prawosławia i katolicyzmu na cześć świętego. Memorial Day to ugodnitsy Bóg – to nazwa dzień Wiary. Jest inna nazwa święta. Tak, to jest często określane jako dzień aniołem, to znaczy, że patron, po której o nazwie osoba. Poniżej mówimy o drugiej partii dzień urodzinowy dla tych, którzy są powołani wiary. dzień nazwisko (dzień aniołem) każda kobieta spada w różnych dniach, gdyż oni będą nazwani na cześć różnych świętych. Dajemy listę najważniejszych dat, oparty na tradycji rosyjskiej Cerkwi.

Męczennicą Vera (Morozov)

Ta kobieta urodziła się w 1870 roku w Torzhok, która była wówczas częścią prowincji Twerze. W ciągu dwudziestu lat, ona została zakonnicą w klasztorze w Moskwie. Klasztor został zamknięty na początku 1920 roku, ale ponieważ wiara z kilkoma innymi sióstr z klasztoru w wynajmowanym mieszkaniu w mieście, nadal prowadzić monastycznego stylu życia, zdobywając robótkę. W 1938 roku została aresztowana pod zarzutem działalności anty-sowieckie i skazany na śmierć. W lutym tego samego roku jego strzał. Przez świętych , ona została ogłoszona w 2001 roku, a nazwa dzień Wiary, jest nazwany po niej, zaczął obchodzić w dniu jej śmierci – 26 lutego.

Martyress Vera (Samson)

Vera Samson urodził się w 1880 roku w wiosce w prowincji Tambov. Ukończyła studia damskiej, a następnie pracował jako nauczyciel podczas wizyty w świątyni. Pod koniec 1920 roku została wybrana naczelnika Kościoła, który pozostał w Kasimov na terenie klasztoru. Wiara został aresztowany w 1935 roku skazany za działalność kontrrewolucyjną do pięciu lat pracy przymusowej w obozach. Przed ich uwolnienie dwóch tygodni, Vera, zmarł w 1940 roku w obozie Białe Morza Bałtyckiego. Uwielbiony to było w 2000 roku. Imieniny Wiara, noszących jego imię na jej cześć, aby świętować dzień jej śmierci – 14 czerwca.

Martyr Vera Rimskaja

Święty męczennik rzymski imieniem Vera – jest to jedna z córek Sofii, którzy byli torturowani przed matką za praktykowanie chrześcijaństwa w II wieku pod cesarza Hadriana. W tym czasie wiara była zaledwie 12 lat. Wraz z jej zabicia jej dwóch sióstr – nadziei i miłości. I po trzech dniach żałoby na grobie córek zmarła i Sofia sama. Ich łączna pamięć obchodzone jest 30 września.

Martyr Vera

O życiu tego świętego jest prawie nieznany. Tradycja zachowała tylko fakt jej życiu i śmierci męczeńskiej za wyznanie wiary w Chrystusa. Dzień Pamięci – 14 października.

Reverend Vera (Grafova)

Urodziłem się w 1878 roku kobiety w miejscowości prowincji Moskwie. W 1903 roku został nowicjuszem w jednym z klasztorów Kołomna. Przed zamknięciem klasztoru w 1918 roku, opuściła ją. Mieszkał w Kołomna, zarobiłem szycie. W 1931 roku jej pod zarzutem działalności antyradzieckiej został skazany na pięć lat zesłania. Ale rok później zmarła, podczas gdy na terytorium Kazachstanu. Imieniny obchodzi się w dniu 15 grudnia.

Martyress Vera (Trux)

Urodzony w 1886 roku w pobliżu kobieta Czernihowie. Pracował jako nauczyciel w wiejskiej szkole. Od 1923 roku prowadzi posłuszeństwa kelejnitsy arcybiskupa Tadeusza. Kiedy został aresztowany w 1937 roku Vera również zostali oskarżeni o działalność kontrrewolucyjną. W 1938 roku została skazana na pięć lat pracy przymusowej. Vera zmarł w 1942 roku na Syberii, zanim dotrą do końca okres kilku miesięcy. Uwielbiony w jubileuszowej Rady Biskupów Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego w 2000 roku. Imieniny – 31 grudnia.