400 Shares 3298 views

Multivisa w Hiszpanii – idealne rozwiązanie dla firm i właścicieli nieruchomości

Nasi rodacy dawna lubiłem tę południową kraj – czy to ze względu na miejsce stałego rosyjskiego kilku chaotycznym stylu życia Hiszpanów, czy ze względu na wspaniały klimat, albo ze względu na otwartość i ludzi emocjonalnych. Za każdym razem, gdy wiza nie jest bardzo wygodne, i kosztowne. Dlatego doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą iść często do kraju, albo ktokolwiek związany z relacji biznesowych lub osobistych nie będzie multivisa w Hiszpanii. Dostać, można nie tylko bezpośrednio w ambasadzie, ale przez pośredników. Ten rodzaj dokumentu daje prawo do wielokrotnego wjazdu i pobytu w kraju przez okres 30 do 90 dni, w zależności od całkowitego czasu trwania wizy. Najczęściej multivisa do Hiszpanii bez problemów podanych dla tych, którzy w tym stanie ma nieruchomości lub innego mienia (na przykład firmę). W tym przypadku, zapewniono możliwość pozostania przez 180 dni w roku (90 dni w każdym półroczu). A biorąc pod uwagę, że mieszkania i domy w tym kraju może sobie pozwolić na zamożnych obywateli, aż do uzyskania wizy wielokrotnego wjazdu jest priorytetem.

Do rejestracji dokumentów należy przedstawić standardowy zestaw: ubezpieczenia, zdjęcia, paszport (lub stary, jeśli w ogóle), rachunku zysków i strat. Jeśli podróżujesz z dzieckiem lub dziecka podróżującego samotnie – notarialnie zgody rodziców do podróżowania w towarzystwie (określić jedną) lub nie (opcja dla nastolatków podróżujących do szkoły lub obozie letnim). Jeżeli jeden z małżonków ma stałą pracę, trzeba „sponsor list” od tego, kto będzie ponosić koszty podróży. Z reguły jest ona małżonka pracuje. Ponadto sprawozdanie musi określać to, czego potrzebujesz multivisa w Hiszpanii w związku z faktem, że planujesz odwiedzić kilka krajów. Ale kwestionariusz nie wystarczy. Aby potwierdzić obecność własności (nieruchomości), które są wymagane do zarejestrowania certyfikatu z Hiszpanów, przedawnienia , która nie przekracza 3 miesięcy. Jeśli multivisa do Hiszpanii nie powinny być przyznawane do właściciela, a jego krewny, trzeba złożyć odpowiednie dokumenty (zaproszenie wystawione przez Ambasadę Hiszpanii). Zdecydowanie trzeba złożyć oświadczenie oraz rachunku bankowego lub dowód zakupu waluty w wysokości pięćdziesięciu siedmiu euro za osobę za noc.

Zgodnie z ogólną zasadą, wizy do Hiszpanii nie dłużej niż tydzień. Przygotowując dokumenty odgrywają ważną rolę nie tylko swoją oficjalną dochody, ale także historię wiza. Konieczne jest zatem, aby zastosować stary paszport, zwłaszcza jeśli mają już wiz Schengen. Na wjazd do kraju, w zasadzie, możliwym i Schengen multivisa, ale jest to konieczne do wykonania pobytu proporcjonalności. Oznacza to, że musisz zostać dłużej w kraju, który wydał ten dokument. Wiedzieć, ile wizy do Hiszpanii, na stronie ambasady (non-pilne – 35 euro, w trybie pilnym – 70 euro). Ale często łatwiej wydać wielokrotnego wjazdu przez pośredników – wyspecjalizowanych ośrodków, gdzie nie tylko szybka, jakie dokumenty trzeba przygotować, ale mogą doprowadzić je do ambasady. Koszt wizy przetwarzania za pośrednictwem centrów wizowych nie są znacznie wyższe niż samodzielnego składania dokumentów (zwykle do trzech lub czterech tysięcy rubli, czyli około sto euro). Upewnij się, że masz multivisa w Hiszpanii, to stoi w celu uzyskania prawa do swobodnego przemieszczania się w obrębie UE. A w czasie, to wiza jest przedłużony tylko (jeśli prawo własności zostanie zapisany), ale również na jej podstawie będzie można ubiegać się o pozwolenie na pobyt.