402 Shares 7793 views

Jamnik: przeglądy właściciela. Jamnik karzeł: Opinie

Do tej pory opłata – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych ras psów na świecie. Jej ciało oryginalna forma jest wynikiem długiej pracy hodowców z Niemiec. Rasa została stworzona do towarzyszenia myśliwych. Opłata będzie niezbędna w borsuki myśliwskich. Długie ciało i krótkie nogi pozwalają bez problemu wejść do najgłębszego otworu.


Trochę historii

Jeden z najstarszych ras psów myśliwskich jest uważany rycie opłatę. Opinie można znaleźć przez myśliwych jeszcze ubiegłego wieku. Kiedy nie było skałą dokładnie w tej chwili nie mogę powiedzieć nikomu. Niektórzy historycy uważają, że istniała ona w starożytnym Egipcie. zdjęcia zwierząt z wydłużonym tułowiu i krótkich nogach znaleziono na ścianach grobowców faraonów.

Prawdziwa przodkiem współczesnych niemieckich jamniki uważane małżeństw. Jest to pies z
nieproporcjonalne ciało. Hodowcy zaczęli wycofywać rasy, która byłaby jeszcze bardziej przysadzisty. W ten sposób planuje się dostać psa, który byłby idealny do polowania w norach.

W Rosji, stopa pojawiły się dopiero w połowie XV wieku. Następnie rasa była reprezentowana przez dwóch gatunków. To był pies nogami polować pod ziemią i psów – Myślistwo na spacery. Rozpowszechniona rasa była na początku XX wieku. Potem była cała społeczność miłośników Jamnik. Psy hodowane nie tylko dla myśliwych, ale także jako zwierzęta domowe.

Inteligencja. opinie

Pies ma stabilny układ nerwowy. Anger zwierzę jest dość trudne. Nie jest przypadkiem, że psy tej rasy dobrze dogadują się z dziećmi i kotów. Szczególnie popularne opłata dekoracyjny. Opinie właścicieli wskazują, że pies może łatwo znaleźć wspólny język ze wszystkimi członkami rodziny i innymi zwierzętami.

Wszystkie opłaty są bardzo zdyscyplinowani i są łatwo przeszkoleni. Rozwinięta inteligencja psa jest większa niż podstawowe instynkty. Jest to rzadko zdarza się znaleźć taksówkę, która stałaby się ścigać kota. Ale pies zespołu zawsze robi bezkrytycznie.

Pomimo faktu, że pies jest mały, opracowała doskonały instynkt watchdog. Doskonale stanie utrzymać opłaty za dom. Recenzje tego miłośników rasy mówią same za siebie. Pies nie pozwoliłby obcy jej terytorium. Będzie głośno szczekanie i warczenie na taki, który stwarza potencjalne zagrożenie dla przyjmującego.

Pies rozwój społeczny

Opłatę można wyraźnie odróżnić przyjaciół i wrogów. Ona nie będzie zadowolona z nieznajomym w domu. W tym samym czasie, być agresywne zwierzę nie będzie. Wiele osób uważa, że stawka może ugryźć gościa bez przyczyny. Nie jest to absolutnie prawdziwe. Jeśli pies wykazuje agresję, dlatego właściciel nie zaangażowany w jej wychowaniu.

Bardzo zróżnicowana jest rasy jamnik. Opinie właścicieli powiedzieć, że pies jest ogromny towarzyskość i nie mogą istnieć samodzielnie. Dlatego ci, którzy nie mają czasu na codzienne spacery ze zwierzęciem, to lepiej pomyśleć o innej rasy. Opłata nie będzie siedzieć sama w pokoju. Jest to na pewno wrócić do miejsca, gdzie spędzić czas jej szefa. Wiele porównać do zwierzęcia domowego kota. Pies nie jest przeciwko wygrzać się w kolanach na ukochanego pana.

Jak szkolić jamnik? Wskazówki

Psy tej rasy jest zawsze wesoły i bardzo aktywny. Aby lepiej zwierzę postrzega informacje, powinien on być dłuższy spacer na świeżym powietrzu. Najbardziej wrażliwe na pieszczoty o karła jamnik. Opinii pokazują, że pies zacznie rozumieć polecenia, jeżeli właściciel traktuje ją delikatnie. Szacunek i miłość będzie kluczem do skutecznego szkolenia psów twardym charakterem. Pet jest dobrym przyjacielem i doskonałym obrońcą. Jeśli znajdziesz psu właściwą drogę, będzie szybko i łatwo nauczyć. Pozytywny wpływ na zwierzętach słońce, świeże powietrze i aktywnego spędzania czasu.

Wraz z wiekiem, stopa staje się mniej aktywne. Opinie wskazują, że zwierzę jest starsze niż pięć lat, to ma więcej czasu spędzać w biernego wypoczynku. Mimo tego pozytywnego psów lubią trzymać. Aby ocenić całe życie czują się dobrze, pokazując jej codzienne spacery i ćwiczenia. Należy zwrócić większą uwagę do swojego zwierzaka, a potem odpowie na jego mistrza tego nabożeństwa.

Jak zorganizować opiekę?

Pierwszą rzeczą jest, aby dbać o właściciela, pies jest czysty. Jednym z najbardziej ambitnego rocka to tylko taksówką. Opinii wielu ludzi donoszą, że pies czuje się nieswojo z brudnymi łapami po spacerze.

To musi być odpowiednio zorganizowane podstawową opiekę higieniczną. Wraz ze wzrostem konieczne jest cięcie pazurów zwierzaka. Ponadto, należy regularnie czyścić uszy. Zęby należy również należytą uwagę. Do czyszczenia należy zakupić specjalną pastę. Odpowiednie środki obejmują praktycznie każdy sklep zoologiczny.

Nie toleruje częste mycie opłaty szampon dla psów. Opinie właścicieli powiedzieć, że po zastosowaniu specjalnych środków jest przerzedzenie sierści zwierzęcej, a skóra zaczyna się łuszczyć. Wynika to z wypłukiwania tłuszczu podskórnego.

Latem, pies powinien być sprawdzony po każdej wycieczce. Bardzo często cierpią z powodu ukąszenia owadów Jamnik długowłosy. Recenzje właścicieli poinformował, że roztocza organizmie psa są czasami znaleźć. Jeśli nie identyfikują nieprzyjemnego odkrycia w odpowiednim czasie, ale może rozwinąć się stan zapalny na skórze zwierzęcia.

Jamnik w mieszkaniu. gospodarze gości

Opinie ludzi, którzy dostali psa w mieszkaniu, szeroki. Ci, którzy mają mały dom, mówią, że skała jest odpowiedni dla takich mieszkań jest optymalna. Pies jest szczególnie dokładność. Ona nigdy nie zerwie tapetę lub bzdura pod łóżkiem.

Jamnik zawsze chce być blisko swego pana. Dlatego nie ma znaczenia, ona mieszka w wiejskim domu lub mieszkaniu miasta. Jednak niewielka opłata przestrzeń nie może tolerować. Organizuje się dla właściciela zwierząt powinny uwzględniać, że pies lubi spędzać czas aktywnie. Wyjątkiem jest krasnoludek jamnik. Opinie na tej skale wskazują, że pies czuje się świetnie nawet w małym pomieszczeniu.

akcesoria

Jamnik uwielbia otaczać się z różnych małych przedmiotów. Jeśli nie kupić specjalne zabawki dla swojego zwierzaka, zacznie bawić się przez otaczających przedmiotów. kule gumowe i kości powinno być sporo. Jedyną rzeczą, że należy dbać o właściciela, to jest właściwa organizacja nabrzeża. Szczególnie lubiący komfort jamnika króliczego. Recenzje pozwolić właściciele zrozumieć, że pies rozwija się prawidłowo tylko wtedy, gdy prawidłowo zorganizować swoją przestrzeń.

W sprzedaży są specjalne materace i domy do taksówki, które mogą być umieszczone w dużym domu, w małym mieszkaniu. Pies nie powinien spać na zabawkach. Zdrowy sen zwierzę ma kapitalne znaczenie. Łóżko nie powinno być zbyt miękkie. Twardy materac pomoże uniknąć problemów z powrotem jamników.

Co karmić? opinie

Karma powinna być kompletna. Mniej kapryśny do jedzenia jest karłem jamnik. Opinie właścicieli wskazują, że pies zjada wszystko oferowanych produktów. Ale do paszy zwierzęcej jedzenie na stole w każdym razie niemożliwe. Na opłat powinna być dieta składająca się z 50% mięsa. Optymalnego podawania jest uważany za drobiu, chudej wołowiny. Wieprzowina może powodować niestrawność. pies oferują również kurczak nie jest zalecane. Na zwierzę może wywoływać reakcje alergiczne.

Ryby też powinny być zawarte w diecie opłatą. To jest wybór produktów z minimum małych kości.

Według ludzi, skromny w żywieniu i jamnika króliczego. Opinie właścicieli powiedzieć, że pies kocha owsiane i warzywne zupy. Zboża powinny stanowić około 20% diety zwierzęciem. Warzywa również najlepiej serwowane w formie gotowanej. Surowe marchewki lub dyni zwierzęta poszły.