162 Shares 8740 views

Odsysanie tłuszczu – przed i po. Opis procedur, rodzajów, skutków i odpowiedziach

Współczesna medycyna pomaga uporać się nie tylko z wielu chorób nieuleczalnych wcześniej, ale także z wad optycznych różnych częściach ciała. Na przykład, problem zwiotczenie powieki lub worki pod oczami mogą skutecznie rozwiązać odsysanie tłuszczu. Przed i po tej procedury, chirurg widzi przed sobą dwa rodzaje ludzi – pacjent staje się bardziej pewny siebie wygląd udanego osoby.

Kto potrzebuje powieka?

Generalnie Blepharoplastyka służy jako narzędzie do zwalczania zmian związanych z wiekiem. W procesie starzenia się skóry człowiek traci dźwięk staje się wiotki, szczególnie na delikatnej skórze twarzy – obszar wokół oczu. U pacjentów poddano odsysanie tłuszczu, po zabiegu nie ma obwisłe powieki i duże zmarszczki.

Innym powodem, dla którego rzeźba oka jest nagromadzenie tkanki tłuszczowej poniżej dolnej lub powyżej górnej powieki. Ten pozornie sprawia, że człowiek kilka lat starsze, wydaje się być bolesne i zmęczony. Usuwanie tkanki tłuszczowej w tym przypadku – jedynym możliwym rozwiązaniem problemu.

Dość często, odsysanie tłuszczu zrobił wystarczająco dużo młodych ludzi. Jest to zwykle związane z pragnieniem, aby zmienić kształt lub kształt oczu. Operacja ta jest popularna wśród młodych ludzi w krajach azjatyckich, z oczywistych powodów. Dzięki niemu również starać się wyeliminować różne wady powiek i asymetrię w kształcie oka.

odmiany odsysanie tłuszczu

Różne rodzaje operacji izolowanych w zależności od tego, czy region z chirurgiem oka działa iw jaki sposób prowadzi odsysanie tłuszczu. Przed i po zabiegu, lekarz zwykle żywotnie zainteresowana w stanie i życzenia pacjenta.

W zależności od obszaru oka, które jest wykonane nacięcie, istnieją trzy rodzaje takiej chirurgii plastycznej:

  • powieki górnej z tworzywa sztucznego;
  • z tworzywa sztucznego w dolnej powieki;
  • okrągły odsysanie tłuszczu.

Podstawowe metody działania, są dwa:

  • klasyczny;
  • laser.

Górna powieka odsysanie tłuszczu

Przy tego rodzaju operacji jest usunięty obszar skóry, znajduje się w górnej powieki przetłoczenie pokrycia ledwo zauważalne TRACES procedury wykonane. Po górnej chirurgii odsysanie tłuszczu mogą być wymagane dla windy czoło. Jest to dość powszechne zjawisko.

ilustracje czasami wizualne do życia na „Blepharoplastyka – przed i po” wyobraźni. Ludzie, którzy mieli tę operację, niemal całkowicie pozbawiona zmarszczek w górnej części oka i zwisającymi powiekami. To nie jest zawsze taki sam efekt można osiągnąć tylko przez wycięcie części skóry. Czasami wymaga to usunięcia woreczków tłuszczowych lub zaostrzenia tkanki mięśniowej.

Dolna powieka odsysanie tłuszczu

Najczęściej nadmiar skóry, mięśni, tkanki tłuszczowej i w dolnej części oka usuwa się przeprowadzając cięcie w linii rzęs. W niektórych przypadkach, usunięcie komórek tłuszczowych prowadzi się za pomocą podłużnego otworu w wewnętrznej powieki. W tym przypadku, po dolnej odsysanie tłuszczu zapalenie i obrzęk są mniej wyraźne.

Jeśli problem z ugięcia wieku niewielka, więc konieczne jest, aby usunąć bardzo mały kawałek skóry, stosuje zerwane, albo, jak to jest powszechnie nazywany, metody pinch. W tym przypadku, znaczna część nie jest odcinany i usuwany specjalnie zaprojektowane kleszcze. Po szwów zakładkowych.

okrągły odsysanie tłuszczu

Wykonanie korekty dolnej i górnej powieki w tym samym czasie jest dość powszechne. Można zauważyć, że najtrudniejszy okres rekonwalescencji ma miejsce, gdy jest ona wykonywana takie odsysanie tłuszczu przed i po, który wymaga szczególnie starannej analizy specjalisty pacjenta.

Oddzielnie, można wspomnieć o pracę w celu skorygowania wad wrodzonych i zmian w kształcie oka. Nie może mieć wpływ zarówno na górnych i dolnych powiek. Optymalna decyzja podejmowana jest w tym przypadku ekspertów.

Skalpel lub laser?

Wszystkie rodzaje odsysanie tłuszczu może być przeprowadzona przy użyciu standardowych narzędzi chirurgicznych, a także z wykorzystaniem wiązki laserowej. Ta ostatnia opcja jest zazwyczaj o wiele droższe, ale ma szereg zalet.

Wiązka laserowa pomaga uczynić cienką cięcia przy minimalnym uszkodzenia otaczających tkanek. Po operacji, jest mniejszy obrzęk i zasinienie niż kwota w chirurgii klasycznej. Także minimalizując czas gojenia i ryzyko infekcji, kiedy odbędzie laserowe odsysanie tłuszczu. Przed i po operacji wieku skóry identycznej strukturze – nie tworzy się blizna.

Jak przygotować się do operacji

Po konsultacji z chirurgiem, który będzie wykonać tę operację, musi być zbadane przez kilku lekarzy i przejść kilka testów. Wymaganie to jest prawdą, ponieważ wielu chorób Blepharoplastyka jest przeciwwskazane. Jeśli jednak te choroby nie pojawiają się, chirurg powinien być świadomy wszystkich funkcji życiowych pacjenta, w celu zminimalizowania ryzyka.

Podczas konsultacji, lekarz może zrobić zdjęcie oka pacjenta i dokonać kontroli ich stanu. Ma też pewne zalecenia, których należy przestrzegać, zanim zostanie ona wdrożona Blepharoplastyka powieki. Przed i po zabiegu, na przykład, nie palić, brać niektóre leki, ale konieczne jest, aby pić dużo wody.

Jak to jest odsysanie tłuszczu

Operacja jest wykonywana w specjalistycznej klinice, ale bez hospitalizacji. W zależności od złożoności procesu zabiegu może trwać od trzydziestu minut do dwóch godzin. Bardzo rzadko potrzeba znieczulenia ogólnego. Głównie używane środki znieczulające działanie w połączeniu ze środkami uspokajającymi.

Kontrola parametrów życiowych odbywa się w całej operacji. Na koniec pacjent znajduje się w oddzielnej komorze, w której jest dalsze staranne monitorowanie jego stanu.

Jeżeli stan pacjenta jest normalne, to jest odprowadzany w tym samym dniu, kiedy wykonywane odsysanie tłuszczu. Przed i po zabiegu, podczas gdy ważne jest, aby powstrzymać się od złych nawyków i picia dużą ilością wody. Gdy stosuje się jedynie niewchłanialnych wątku, jego usuwanie prowadzi się 3-4 dni po szwów.

Jak jest odzyskiwanie

Kompletna wchłanianie siniaków i obrzęków zazwyczaj nie trwa dłużej niż dwa tygodnie. W chirurgii laserowej należy spodziewać się szybsze odzyskiwanie niż w klasycznej. Pomoże to przyspieszyć proces przyłączenia zapakowane w opakowania mrożonek lub lodu.

W okresie zdrowienia zabrania się trzeć oczu i wywierają swoje działanie promieni słonecznych. Podczas tego okresu, chirurg musi nadać pacjenta w trakcie antybiotyków i spada na zespół suchego oka. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek powikłań ludzi poruszających okresie zdrowienia, należy natychmiast zasięgnąć porady.

opinie

W większości przypadków możliwe jest, aby pamiętać, istotna różnica pomiędzy pojawieniem się tych Blepharoplastyka przeprowadzono przed i po. Recenzje entuzjastycznych ludzi wyjaśnić dlaczego chirurgia plastyczna zyskuje taką popularność.

Tymczasowy dyskomfort, który jest niezbędny do przeżycia po operacji, jeśli wszystkie zalecenia eksperta zostaną zapomniane bardzo szybko. Aby zastąpić mu przyjdzie satysfakcję widząc w lustrze własne oczy. Istotnie, wielkie cuda tworzy odsysanie tłuszczu. Po operacji, mężczyzna nie boi się spojrzeć w oczy innym i wygląda pewnie.