560 Shares 9124 views

Lek „Sirdalud”: instrukcje użytkowania

Kiedy osteochondroza, zapalenie korzonków nerwowych, porażeniem mózgowym rozwija się zwiększonym napięciem mięśni. W wielu przypadkach to patologia towarzyszy ból. W celu złagodzenia trudnej sytuacji stanu pacjentów przepisany lek „Sirdalud”. Instrukcje użycia środków wskazuje, że lek jest w postaci tabletek (2 do 4 mg) i kapsułki (6 mg). W przygotowaniu, są analogi o podobnym działaniu terapeutycznym – lek „Tizalud”, „” „tyzanidyna Tizanil”.


Lek „Sirdalud”: instrukcja i skład

Tabletki mają działanie terapeutyczne centralną, składającą się rozluźnienie mięśni szkieletowych tkanek. W wyniku leczenia na poprawę ukrwienia mięśni pacjentów, zwiększenie liczby aktywnych i pasywnych ruchów w stawach, co sprzyja rekonstrukcji uszkodzeń mięśni szkieletowych.

Efekt terapeutyczny „Sirdalud” preparat aktywny środek jest tizanidynę. Składnik wpływ procesu w celu stymulowania receptorów presynaptycznych rdzeniu kręgowym, co powoduje zmniejszenie wytwarzania aminokwasów o działaniu pobudzającego. Dzięki leczeniu zmniejsza napięcie mięśniowe i hamuje przekazywanie pobudzenia do nich. Ponadto tyzanidyny ma inną kluczową właściwość działań, które mogą produkować umiarkowany efekt przeciwbólowy.

Ze względu tizinidinu lek „Sirdalud” zdolny do zmniejszenia kloniczne skurcze i skurcze. W związku z tym, zostało z powodzeniem stosowane do leczenia ostrych i przewlekłych, w wielu chorobach, którym towarzyszy skurcze mięśni szkieletowych.

Lek „Sirdalud”: instrukcje i wskazówki dotyczące stosowania

Formy dawkowania wskazane do leczenia skurczów mięśni, któremu towarzyszy ból korzonków nerwowych, osteochondroza, zapalenie mięśni, zapalenie stawów kręgosłupa. Lek jest skuteczny w okresie pooperacyjnym leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów biodrowych, przepukliny dysków.

Korzystanie lek „Sirdalud” leczyć patologie neurologiczne, w których szkielet skurcze mięśni. Jest degeneracyjną chorobą mózgu, stwardnienie rozsiane, zaburzenia krążenia, przewlekłe mielopatię, porażenie mózgowe.

Lek „Sirdalud”: instrukcje użytkowania

Źródła oficjalne wskazują na konieczność indywidualnej recepty, które powinny być podjęte w zależności od stanu ogólnego pacjentów, jak wykonują lek „Sirdalud”.

Instrukcje użytkowania opisuje poniższy schemat uśmierzenie bólu na skurcze mięśni. Do leczenia przewidziany do 4 mg leku, trzy razy dziennie, w snem wyrażone objawy się dodatkową dawkę leku.
Kiedy patologie neurologiczne tabletki stosowane są cztery razy dziennie. Po pierwsze, dzienna dawka 6 mg, a następnie zwiększa się do ilości leku składa się z 2-4 mg, co 4-7 dni aż do uzyskania pozytywnego efektu terapeutycznego (12-24 mg) została osiągnięta.

Lek „Sirdalud”: przeciwwskazania

Ze względu na niewystarczające doświadczenie kliniczne powinny powstrzymać się od stosowania tabletek dzieci oraz kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania leku w pracy z mechanizmami, które wymagają uwagi, a podczas jazdy.

W niewydolności nerek niedopuszczalnym przypisania dawka początkowa w ilości większej niż 2 mg (dawka może być zwiększona). Leczenie pacjentów w podeszłym wieku powinni być pod stałym nadzorem lekarza.

Lek „Sirdalud”: skutki uboczne

Lek może być związany z takimi negatywnymi zjawiskami jak: osłabienie, zawroty głowy, zaburzenia snu, a czasami halucynacje. Być może obniżenie ciśnienia i zmiana częstości akcji serca. Na części trawieniu występuje suchość w ustach, nudności, zaburzeń żołądkowych, niewydolność wątroby rozwija. Podczas leczenia, zwiększone zmęczenie i osłabienie mięśni. Ten lek należy odstawić stopniowo do zastosowania, nagłe odstawienie może spowodować szereg komplikacji.