169 Shares 3536 views

Tłoczenie jest? Tłoczenie plastikowych kart bankowych.

Każdy z nas w portfelu znajduje się karta z tworzywa sztucznego, a czasem więcej niż jeden: karty kredytowe, oszczędnościowe karty, płac i promocyjne, aby uzyskać zniżki w sklepach. Każdy z nich różni się od siebie. Mogą być ozdobione różnymi emblematami, opalizujących wytłoczonych znaków, napisów, składających się z wypukłych błyszczące symboli.


Karty te wyglądają ładne i solidne, a wszystko dzięki zastosowaniu procedury tłoczenia. Ci, którzy nie słyszeli znaczenie tego terminu, będą mogli dowiedzieć się, co wytłoczenia i gdy jest ona wykorzystywana.

Wytłaczanie – to …

W najszerszym tego słowa znaczeniu, dając wytłoczenia objętościowego zrozumienia rysunków i napisów. Procedura ta może być realizowana za pomocą specjalnych narzędzi – wytłaczarek, które mogą mieć inną strukturę i zasady działania, w zależności od warunków i przedmiotu do pracy.

Gdzie możemy zobaczyć przykłady wyników takiego działania? Na przykład, w scrapbookingu wytłoczenia – jest techniką, za pomocą którego tworzy obszerny tekst na wizytówek, zaproszeń i innych wyrobów papierniczych. Hafty wytłaczanie często produkowane przez wytłaczanie i wytłaczanie.

Technika ta jest również obecna w konstrukcji samochodu. W 2011 roku zaczął być używany technologii aplikacji wolumetryczne obrazy i wzory na błyszczącej powierzchni maszyn. Ten rodzaj stylizacji jeszcze nie jest powszechnie stosowane w świecie samochodów.

Ale przede wszystkim, termin „tłoczenie” rozumie ściskając głośności etykietę alfanumerycznej na przedniej części plastikowych kart bankowych. Przykłady można łatwo znaleźć w portfelu, ponieważ obecnie prawie wszystkie karty kredytowe podlegają takich efektów, zanim dotrą do rąk klienta.

Tłoczenie kart plastikowych

Procedura bankowy wytłoczenia – jest jedną z metod personalizacji kart. On pojawił się w Ameryce w dalekim 1920 r. Nietrudno się domyślić, że w tym czasie specjalnej maszynie do wytłaczania jeszcze nie wynaleziono, a procedura jest wykonywana ręcznie, każda figura bito się oddzielnie przy użyciu klisz.

Obecnie postęp technologiczny może znacznie ułatwić i przyspieszyć ten proces, ale nadal, kiedy zamówić spersonalizowaną kartę w banku, trzeba czekać na jeden do dwóch tygodni. Wynika to z faktu, że nabycie niezbędnego wyposażenia – dość kosztowne ćwiczeń i organizacji bankowych wytłaczanie łatwiej zamówić karty z wyspecjalizowanych organizacji. Ponadto, dla każdego nowego przepływu z tworzywa sztucznego jest wykonana oddzielnego urządzenia ustawiającego elektro-mechanicznym, do wytłaczania taśmy.

Nowoczesna technologia nie pozwala jeszcze „wycisnąć” na kartach bankowych i innych godła trójwymiarowej i innych symboli. Forma do tłoczenia zawiera jedynie liter i cyfr o określonej wielkości i standardowej czcionki kątowym.

Dlaczego muszę wytłoczone kartę?

Co sądzisz, co trzeba, aby odsłonić mapę do takiej zmiany?

W pierwszej kolejności, a następnie wyglądają bardziej stałe, co jest ważne dla niektórych klientów banków. Po drugie, wytłaczanie karty nie da się podrobić. W każdym razie, nawet jeśli ktoś ma i zajmie się sprawą, procedura tworzenia fałszywych byłoby bardzo kosztowne. Opcja utrata oszustwa z tworzywa sztucznego mający tłoczeniem praktycznie wykluczone. Ponadto firmy, które produkują te karty, istnieje dodatkowa możliwość uwzględnienia ich.

Specjalne urządzenie do wytłaczania

Drukarka – nowoczesne urządzenie elektroniczno-mechaniczny, za pomocą którego możliwe staje się zastosowanie plastikowej symbole kart masowych. Kilka lat temu, taki sprzęt ma bardzo małą pojemność i może obsłużyć 10-20 kartek na godzinę. Nowoczesne drukarka – jest uniwersalna maszyna, która oprócz masowego drukowania może obejmować symbole wytłoczone na karcie, folii, układ kodowania i taśmą magnetyczną, w celu wytworzenia monochromatyczne lub kolorów druku termicznego tworzyw sztucznych.

Teraz istnieją zarówno deseniująces ręcznych i automatycznych. Były mają niższe koszty, ale wymagają ręcznego kart zakładek i ciągłe monitorowanie pracy telefonu. Automatyczne deseniująces znacznie łatwiejsze w użyciu: wszystko, co jest wymagane – jest dokonanie niezbędnych danych do komputera, a po pewnym czasie całe wydanie karty będą gotowe bez dodatkowego zaangażowania.

Ponadto, wydajność tych maszyn jest do tysiąca sztuk na godzinę.

Wytłaczanie w robótek

Do szycia, a zwłaszcza w scrapbooking wytłoczenia – jest interesująca technika tworzenia obszernych napisy i wzory na podłożu papierowym. Może nawet sam, z pomocą dostępnych środków, aby uczynić taką procedurę. Chociaż wiele bardziej wygodne, gdy wykorzystywane do tego celu specjalne urządzenie do tłoczenia i cięcia. Bardzo atrakcyjny wygląd i oryginalne karty okolicznościowe, wizytówki, notesy, ozdobione dużymi literami.