847 Shares 5466 views

Końcowa faza montażu okien plastikowych – montaż tras


Naprawa … Dla wielu, to słowo – straszliwą karę. Dużo czasu, dużo pieniędzy wydawane, a ból głowy z powodu naszych budowniczych. To miejsce, gdzie coś takiego wygląda średniej naprawy. Oczywiście, jeśli dodatkowe środki można szarpać w cieplejszym klimacie, i powrócić do swoich odnowionych mieszkań. Ale najlepiej jest sprawdzić pracę. W ten sposób można uniknąć wszelkich nieporozumień. Z przedmową, być może wszystko, ale teraz pomówmy o otworach okiennych, a dokładnie – na ich stokach.

Pierwszym krokiem podczas naprawy pozbycie się starych okien i drzwi. Po zainstalowaniu nowych plastikowych otworów kompozytowych jest ustawienie stokach w oknie. Dla jasności – to wewnętrzna lub zewnętrzna część ścianki, która jest obwodem otworu okiennego. Obecnie instalacja stoki odbywa się przy użyciu różnych materiałów. Ta usługa będzie kosztować dużo pieniędzy. Dla jednego przedziałach cenowych metr od $ 10 do $. 20 Małe okno pół metra będzie kosztować 50-80 USD Ze względu na wysokie ceny, wielu klientów są przenoszone montaż tras przez nieokreślony okres czasu. Podobnie jak zapeneno okno, a więc służyć. Jest to zła decyzja. Fakt, że pianka jest narażona na działanie promieni słonecznych jest zdeformowany, a wkrótce traci swoje właściwości uszczelniające. Prostu – między ramą okienną a warstwą piany powstaje wolne miejsce. Ponadto, sama w sobie nie jest uszczelniacz materiału wodoodpornego. Kiedy wilgotność jest tracona podstawowe własności pianki – izolację termiczną. Dlatego zaraz po montaż okien PCV jest konieczne, aby chronić rdzeń piankowy przed czynnikami atmosferycznymi.

Weźmy bliżej przyjrzeć metod i materiałów, za pomocą którego zboczach montażowe. Tak, stare dobre tynki. Najbardziej przystępne cenowo i praktyczne rozwiązanie dla obu tras zewnętrznych i wewnętrznych. Ale zawsze jest jakieś „ale”. Fakt, że otwory sztukaterie całkowicie brakuje jednego ważnych szczegółów – właściwości izolacyjne. Prowadzi to do hipotermii w zimie wszystkich elementów okna. Konsekwencją jest pojawienie się kondensacji.

Nie uniknąć pęknięć i szczelin tynkarskie na stokach. Z tego powodu w naszych czasach mniej uciekają się do tej metody dekoracji. Bardziej nowoczesny materiał, dzięki której nachylenie montażu płyt gipsowo-kartonowych jest. Przy prawidłowej izolacji materiału zadowoli ich właścicieli trwałość i atrakcyjny wygląd estetyczny. Dodatkowo (dla lepszej izolacji) użycie wełny mineralnej. Po zbocza suchej zabudowy gruntowane i potraktowano z lateksu. Aby to zrobić, trzeba mieć umiejętności zawodowych budowlanych. Jedną wadą płyt kartonowo-gipsowych nadal. Ten materiał budowlany nadaje się wyłącznie do prac wewnętrznych.

Śmiało. Bardzo popularne wśród naszych klientów są z tworzyw sztucznych stokach. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ materiał ten ma kilka zalet. Po pierwsze, jest to świetny wygląd, który dobrze współgra z samym profilu otworu okiennego. Ten rodzaj tras łatwo czyścić rozwiązania konwencjonalnego mydła. Nie powinny one być dalej przetwarzane lub farby zagruntowane, jak to jest w przypadku płyt gipsowo-kartonowych. Płyty z tworzyw sztucznych działających termin nie może nie cieszyć. Z tego samego materiału (PVC) jest wykonana z tworzywa sztucznego profilu okna, za które producent daje gwarancję 40 lat. jest również mała przewodność cieplna, odporność na wilgoć, przepuszczalność pary wodnej, jest dość rozsądnej cenie zalety sztucznych stokach.

Jeśli jesteś zainteresowany wspólnym świetle otworu okiennego, najlepsze stoki na oknach ozdobić płyty warstwowe z tworzyw sztucznych. W ten sposób można dostać się piękny widok i doskonałe osiągi.