498 Shares 6398 views

Najlepszy endokrynolog i ginekolog w Moskwie: opinie, rady i odbiór

Dbanie o zdrowie jest pierwszym krokiem w kierunku długiego i szczęśliwego życia. Każda kobieta powinna zdać sobie sprawę, że wizyta u ginekologa raz na sześć miesięcy jest obowiązkowe. Kontrola i profilaktyka chorób kobiecych narządów układu, aby uniknąć poważnych powikłań. Znalezienie dobrego ginekolog-endokrynolog w Moskwie opinie współudziałem prawdziwych pacjentów.


Kto to jest ginekolog-endokrynolog?

Głównym celem tego lekarza są choroby układu rozrodczego kobiety. Główną specjalizacją jest jego leczenie problemów związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Sygnały wizyty u ginekologa-endokrynologa są wczesny rozwój seksualny lub opóźnić pojawienie się męskich cech płciowych u dziewcząt, niewydolność miesiączkowania, wczesna menopauza, otyłość, niepłodność, wybór metody antykoncepcyjnej, problemy endokrynologiczne w czasie ciąży. Jako część jego pracy ginekologa-endokrynologa został leczenia niepłodności, endometriozy, trądzik na twarzy, otyłość, zaburzenia czynności jajników i innych chorób.

Odbieranie ginekolog-endokrynolog

Konsultacja ze specjalistą z tym jest podobny do ginekologiczne, ale posiada również szereg funkcji. Po pierwsze, to trwa kilka razy dłużej. Fakt, że lekarz wykonuje bardzo szczegółowe badania jest nie tylko o życie pacjenta, ale także dla jej bliskich krewnych. Główne kwestie, że lekarz zawsze pyta są: data początku menstruacji i stosunku płciowego, liczby partnerów seksualnych w ciągu życia, a także liczba ciąż, porodów i poronień. Odpowiedzi na te pytania jest zalecane, aby przygotować z wyprzedzeniem, aby przyspieszyć proces rekrutacji. Ponadto, lekarz wspólnie z pacjentem stwarza miesiączkowego kalendarz. Często jest głównym narzędziem w formułowaniu ważnych diagnoz. Kalendarze absolutnie zalecane każdą kobietę w wieku rozrodczym. Obok fotela badania, lekarz ustala wysokości, wagi i parametrów bioder i talii pacjenta.

Lista najlepszych Moskwie ginekologa-endokrynologa

Aby wybrać najlepszy ginekolog-endokrynolog w Moskwie, wskazane jest, aby nauczyć się kilku kandydatów. Każdy lekarz ma swoje indywidualne podejście i możliwości prowadzenia wstęp.

  1. Prokudina Olga Vladilenovna – ginekolog-endokrynolog w klinice nowoczesnej medycyny. Doktor najwyższej kategorii z doświadczeniem 27 lat. Ceny wstępu – 2100 rubli. Zapisać swoje powołanie poprzez wywołanie klinikę pod numerem telefonu.
  2. Ordżonikidze Irina Semenovna – ginekolog-endokrynolog najwyższej kategorii. W zawodzie od prawie czterdziestu lat. Zapisać ją na wizytę dzwoniąc do kliniki zdrowia i urody „Everon”.
  3. Bodiná Swietłana Alekseevna – ginekolog-endokrynolog z piętnastu lat doświadczenia. Dr, lekarz najwyższej kategorii. Recepcja czynna jest w klinice „Union”. Pisząc do niej i sam odbiera kosztów 2000 rubli.
  4. Virivskaya Elena – US lekarz, położnik, endokrynolog i ginekolog w Moskwie. Recenzje dla dwudziestu lat zyskał głównie pozytywne. Ma doktorat. Dołącz ją w recepcji jest możliwe dzięki szpitala „rodziny”. Jedna wizyta u lekarza jest warte 2200 rubli.
  5. Pogorelskaya Irina Stanislavovna – ginekolog, endokrynolog, ginekolog Moskwa Klinika współczesnej medycyny. Działania praktyczne został prowadzenia przez ponad 22 lat. Koszt wizyty u lekarza jest warta nie mniej niż 2100 rubli.

Prokudina Olga Vladilenovna

Recenzje Moskwa endokrynologa i ginekologa Prokudina Olga Vladilenovna iść najbardziej pochlebne. Według pacjentów, jest to bardzo doświadczony i wykwalifikowany lekarz. Prokudina profesjonalnie ujawnia przyczyny braku ciąży. Ze względu na wysoki poziom kwalifikacji, kobiety się wyobrazić bez IVF po latach niepłodności. Istnieje również zalety lekarza należą chorą grzeczność, uprzejmość i dobrze przepisane leczenie. Olga Vladilenovna nie zmuszać kobiet do drogich leków bez rzeczywistej potrzeby. Recenzje ginekologa-endokrynologa z Moskwy pozwalają nam zrozumieć, że Prokudina niezaangażowanych w efekcie leczenia, ale przede wszystkim jest podstawowym źródłem problemu.

Ordżonikidze Irina Semenovna

Irina Semenovna – jeden z najlepszych ginekologów-endokrynologów w Moskwie. Opinii lekarza z tak dużą ilością wiedzy i umiejętności mogą być porównywane z Ody uwielbienia. Nazywana jest bardzo dobra i miła osoba i kompetentny lekarz. Po konsultacji opinie ginekolog-endokrynolog można usłyszeć bardzo różne. Pacjenci twierdzą, że Irina Siemionowno prostu magiczne dłonie. Po wizycie w recepcji i wstępnego badania kobiet zrozumieć dokładnie, co powoduje ich choroby i jak ją leczyć. Lekarz stara się znaleźć indywidualne podejście do każdego pacjenta. Daje porady nie tylko do leczenia konkretnej choroby, ale mówi też o wartościach odżywczych i innych czasach pośrednio związanych z odzyskiem pacjenta.

Bodiná Swietłana Alekseevna

Swietłana Alekseevnu można nazwać młody ginekolog-endokrynolog Moskwa. Ale sądząc po opiniach, moja praca ona doskonale wie. Ona jest bardzo wysoko wykwalifikowanych. Dowodem tego jest fakt, aby uratować życie lekarza. Swietłana A. – profesjonalny i po prostu ładny kobieta. Pacjent musi wyobrazić sobie jej dobre nastawienie i komunikacji. Jedną z wad jest to, że liczba dni z niej spadł. Teraz Bodin konsultowała się dwa razy w tygodniu. Polityka cenowa jest bardzo lojalny wobec Moskwy. Recenzje endokrynolog i ginekolog Bodine Swietłana Alekseevna wypełnione również z ciepłymi słowami wdzięczności.

Virivskaya Elena

Elena – bardzo uprzejmy ginekolog-endokrynolog. Wszelkie podane jej pytanie być pewny, aby znaleźć odpowiedź. Według pacjentów, ma wspaniałą kombinację wysokiej fachowości i współczucia tak ważne. Virivskuyu pochwalił także dla jakości leczenia erozji u kobiet. Niewątpliwą zaletą lekarza, w zależności od pacjentów jest takt i zdolność komunikowania się z każdym, nawet nowego pacjenta, jako starego znajomego. Cichy, powściągliwy Virivskaya stanowi wzorzec idealnego ginekologa-endokrynologa w Moskwie. Referencje są tego dowodem.

Pogorelskaya Irina Stanislavovna

Wszystkie recenzje Irine Stanislavovne są dziękując jej stałych pacjentów. Zalety Pogorelsky jak ginekologa-endokrynologa, kobiety traktowane ostrożnie, zdolność do wyjaśnienia diagnozy i konsekwencji w prostych słowach, pisanie niedrogich leków. Sądząc po słowach jej pacjentów, Irina S. posiada badanie bardzo miłe i bezbolesne. Kobiety wierzą, że ginekolog – jako ukochanego mężczyzny – powinien być jeden na całe życie. Irina S. jest właśnie takie. Lekarz nie tylko umiejętnie prowadzi ciążę i rozwiązuje problemy młodych dziewcząt, ale również pomaga dorosłych kobiet bezboleśnie wprowadzić okres menopauzy. Ze względu Pogorelsky pacjenci mają możliwość całkowicie nieświadomie przezwyciężyć ten etap. Ci, którzy potrzebują pomocy w gładkie i bezbolesne zwycięskiego menopauzy zdecydowanie powinien skontaktować Irina Stanislavovna.

Recenzje ginekologa-endokrynologa dziecięcego Moskwie

Dzieci ginekologów, endokrynologów są szczególnie ważne klasyfikacja lekarzy. zdrowie swojego dziecka każda matka może zaufać tylko sprawdzone specjalisty. W oparciu o informacje zwrotne od prawdziwych matek ujawniono, że pozytywna opinia jest prawie zawsze dostaje wielką lekarza – Bezyuk Laura Valentinovna. Potrzeba młodych pacjentów z dorosłymi w „Centrum Zdrowia Kobiet” i bierze 2500 rubli do odbioru. Dla lekarza u chorego nie twierdzi, jedynym minusem uznają zawyżone ceny w klinice.

Azizova Gyulnar Azizovna jest również uważany ginekolog-endokrynolog bardzo dobry dla dzieci w Moskwie. Odbieranie go prowadzi Solntsevo klinikę „MedSemya”. Koszt jednej konsultacji z Gulnara Aliyeva wynosi 1.400 rubli. Według rodziców małych pacjentów, lekarz jest bardzo starannie, zawsze wszystkie zapytania w szczegółach i uważnie bada historię choroby. W ciągu pięciu lat owocnej pracy w zawodzie Azizov zyskał bardzo kompetentną osobę.

Centrum Badań Endocrinology

Również ogromna liczba wybitnych specjalistów w dziedzinie pracy hormonalnego ginekologii w endokrynologii Research Center. Recenzje swoich pracowników wypełnione wiele dobrych słów. A po części dzięki niezwykłej kompozycji centrum ginekologicznych lekarzy towarowych.

Pediatryczny ginekologia zajmuje Absatarova Julia Sergeevna. Jednostka sterująca zarządza Derkach Dmitrij Anatoljewicz. Również duży wkład do działu podejmowania Olga Rafaelevna Grigoryan, Elena Yurevna Donina i innych.

Departament działa na podstawie zasad medycyny opartej na faktach. To gwarantuje, że wszystkie działania medyczne są całkowicie bezpieczne zarówno dla pacjentów i są zgodne z międzynarodowymi standardami. Według pacjentów ośrodka, lekarze tutaj działa najlepiej i jest najbardziej zaawansowany sprzęt. Wszystkie zabiegi wykonywane są z łatwością i bez podkładki. Wady pacjentów przeprowadzono dużą kolejkę do lekarza i nieufność niektórych ekspertów, wyniki testów, nie przekazał do kliniki. Ale najważniejsze jest nadal wysoki poziom opieki zdrowotnej oraz szeroki zakres usług świadczonych przez centrum.

Szukać lekarza o opinię, że można zaufać całkowicie. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci znaleźć specjalistę, który rozwiąże wszystkie problemy zdrowotne.