595 Shares 3767 views

Lek „Layfemin”: instrukcje użytkowania, realne odpowiedniki

Jak zażywać lek „Layfemin”? stosowanie tego środka nauczania zostaną przedstawione poniżej. My również powiedzieć o tym, co pacjenci mówią o tym leku, niż można go zastąpić, w jakiej formie jest ona dostępna, jakichkolwiek przeciwwskazań i skutków ubocznych powinni być świadomi.


Skład, kształt i pakowania

sprzedawane medycyny „Layfemin” W jakiej formie? Instrukcja użycia jest zamknięty w pudełku z tektury. Jest to również sam w sobie lek w postaci kapsułek (w blistry z 10 sztuk).

Substancje czynne są uważane za składniki leków, takich jak wyciągi z czarnych korzeni cohosh, chmielu, korzenia ostrze Pueraria, korzeń dzikiego pochrzynu i korzeni angelicae chińskim. Ponadto, lek zawiera stearynian wapnia i proszek perły.

farmakologia

Co to jest lek „Layfemin”? Instrukcje i opinie donoszą, że lek może zmniejszyć nasilenie objawów klimakterium zespołem.

Tego rodzaju suplement diety, który jest przeznaczony dla płci pięknej dorosłości. Kompozycję leku obejmuje nie tylko syntetycznych składników, ale również naturalne ekstrakty roślinne. Powodują one jego skutecznego działania.

Własności leku

Jakie są właściwości związane z lekiem „Layfemin”? Przewodnik mówi, że przyjmowanie leku może zapewnić dodatkowe przychody dla kobiecego ciała estrogeny progestacyjnego substancji podobnych do hormonów.

Na jak dokładnie działa ten lek, możemy zrozumieć składniki właściwości w swoim składzie:

  • Pearl powder – naturalne źródło wapnia. Ten materiał zapewnia wysoką biodostępność i aktywności wspomnianego elementu zapobieganiu rozwoju osteoporozy.
  • ekstrakt chmielowy zawiera flawonoidy izoprenyl które są pochodzenia roślinnego i jak najbliżej do estrogenów. Dzięki tego składnika w okresie menopauzy w organizmie kobiety jest w stanie zrekompensować braku hormonów.
  • Płatkowy Kudzu ekstrakt korzenia bogate w izoflawony (daidzeina i pueraryny). Ich właściwości są również jak najbardziej zbliżone do właściwości estrogenów. Substancje te zapobiegają i zmniejsza nasilenie objawów, które są charakterystyczne dla zespołu przekwitania. Ponadto stanowią one silnego przeciwutleniacza, normalizacji ciśnienia krwi i zmniejszenie sygnału ścianek naczyniowych.
  • Wyciąg z czarnego cohosh kłącza zawiera glikozydy triterpenowe. aktywują receptory podwzgórza redukcji emisji LH i zmniejszyć wydzielanie LH w przysadce (w przednim płacie). W wyniku takiej ekspozycji znacznie zmniejsza takich objawów menopauzalnych objawów, takich jak uderzenia gorąca, roślinnego i zaburzenia psycho-emocjonalnych. Nie możemy powiedzieć, że dana substancja ma łagodne działanie uspokajające. Poprawia to również na metabolizm kości, ograniczyć straty wapnia i zwiększa sygnał pęcherza.

  • Nie jest tajemnicą, że chiński arcydzięgla jest często określane jako żeński żeń-szenia. Jest to spowodowane tym, że zawiera szereg związków fenolowych, olejków eterycznych, mikro- i makroelementy. Również w tym skład wchodzi substancja P-sitosterol, który jest zdolny do aktywacji i zwiększenia aromatazy własne estrogeny. Ponadto, dla chińskiego arcydzięgla charakterystycznej uspokajającego, przeciwnadciśnieniowy i efekty obniżania cholesterolu.
  • Ekstrakt dzikiego przędzy zawiera steroidowe fitohormony (diosgeniny i dioscyny). Eksperci przypisują je do poprzedników niektórych hormonów i progesteronu. Ten materiał zapobiega rozwojowi miażdżycy, ma właściwości spazmolityczne i reguluje się gonad.

wskazania

Jakie są stan pacjenta wymaga odbiór takich kapsułek jak „Layfemin”? Przewodnik informuje, że wskazania do celów takich środków są objawy, które są charakterystyczne dla klimakterium syndrom (np uderzenia gorąca, drażliwość, depresja, zmiany nastroju, bezsenność, nocne pocenie się, uczucie dyskomfortu w sromu).

Nie możemy powiedzieć, że lek pozwala maksymalnie zredukować oznaki sztucznej menopauzy, spowodowane przez podejmowanie pewnych leków lub operacji.

Lek ten poprawia stan płyt włosów, skóry i paznokci, normalizuje się gęstość mineralną kości i zmniejsza nadwagę.

Przeciwwskazania

Gdy nie można wziąć tabletkę „Layfemin”? Przewodnik mówi, powinny być zakazane do otrzymywania leku:

  • wrażliwość na składniki Zwiększona pacjenta, który stanowi część leku.
  • Okres ciąży i laktacji.
  • Złośliwych guzów zależnych od estrogenu.

Kapsułek „Layfemin”: instrukcje użytkowania

Referencje od tego dodatku są następujące. Weź powinien być przepisywany wyłącznie przez lekarza. Lek jest przeznaczony do leczenia płci pięknej w wieku dorosłym. Średnia dzienna dawka wynosi jedna kapsułka. Weź go o każdej porze dnia.

Czas trwania terapii powinny powołać eksperta, który monitoruje pacjenta.

Działania niepożądane

Czy są jakieś skutki uboczne po zażyciu tego leku jako „Layfemin”? Przewodnik informuje, że za pomocą tego dodatku żadnych efektów niepożądanych odnotowano. Ale biorąc pod uwagę, że ten lek jest pochodzenia roślinnego, nie jest to zalecane, aby wykluczyć rozwój reakcji alergicznych.

Gdy przejawem działań niepożądanych należy natychmiast przerwać przyjmowanie leku i skontaktować się z lekarzem.

Analogi leku i jego koszty

Lek „Layfemin” można kupić w każdej aptece. Jego wartość zależy od regionu i sieciowych marże. Średnio 30 kapsułek wspomnianej leków można kupić za 500-550 rubli.

Jeśli chodzi o odpowiedniki, a następnie potraktować je nie znaczy bardzo dużo. Wśród najbardziej dostępnym i popularnej – „Klimadinon”, „Angelique”, „Klimaksan”, „estriolu” i „Menora”. Należy od razu zauważyć, że skład i sposób otrzymywania tych dodatków może znacznie różnić się od składu i sposobu otrzymywania „Layfemina”. Dlatego też wskazane jest stosowanie tych leków tylko pod zaleceniem lekarskim.

Referencje o dodaniu „Layfemin”

Lek „Layfemin” – jest bardzo popularny wśród kobiet dojrzałych znaczy. Dlatego opinie o nim można znaleźć łatwo. Odpowiedzi na tego leku jest bardzo różny charakter.

Według informacji zwrotnej od niektórych pacjentów przyjmujących powiedział dodatki w pierwszym tygodniu leczenia pozwoliło im przeżyć znaczną poprawę własnego zdrowia.

Ten lek jest przepisywany wyłącznie przez lekarza, który zauważył jego bezpieczeństwo i wysoką sprawność. Że specjaliści musi ustalić dawkę leku i czasu trwania leczenia.

Po otrzymaniu kapsułek u kobiet normalnym ciśnieniem, zmniejszenie częstotliwości uderzeń gorąca i poprawie nastroju i ogólnego stanu.

Należy zauważyć, że nie wszyscy eksperci chwalili „Layfemine”. Są też wiadomości, gdzie lekarze mówią, że wspomniany dodatek nie badano w pełni. Dlatego lekarze uważają, że korzystne skutki tego środka nie jest oficjalnie udowodnione.

Istnieją również opinie niektórych kobiet, które przez długi czas miały suplementu. W końcu zauważyli, że sprawność urządzeń roślin zaczęła stopniowo spadać.

Teraz wiesz, że jest lekiem „Layfemin”. Analogi instrukcją tego leku zostały opisane powyżej. Jeśli dodatek został mianowany lekarzem i był skuteczny, musi być podjęte w ścisłej zgodności z zaleceniami. Jeżeli powoduje skutków ubocznych, powinny zostać zniesione, a na wizytę u specjalisty w odpowiedniej wymiany.