809 Shares 3445 views

Lukratywny pożyczka edukacja

Przy dobrym wykształceniem wyższym dzisiaj, wielu Rosjan zrozumieć dyplom prestiżowej uczelni. Ale jak je zdobyć, a raczej do zapłaty, biorąc pod uwagę roczną redukcję liczby miejsc w placówkach budżetowych – pytanie jest dość skomplikowane. Jeśli rodzice nie są w stanie zawierać studenta: płacić za naukę, zakwaterowanie, rozrywki, można spróbować pieniądze pożyczyć. Na przykład, bank.


pożyczka edukacyjne – jeden ze sposobów, aby zapłacić za drogiego procesu pedagogicznego, prowadzone pod kierunkiem wysoko wykwalifikowanych profesorów i docentów. Jednak ta usługa nie jest bardzo popularne w samych banków, ponieważ, w przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów konsumenckich, finansów musi coś niematerialnego – wiedzy. I zgadzają się, nie lodówka i pralka, które następnie mogą być sprzedane i pomóc inwestycji.

Zdając sobie sprawę z niechęci banków do pożyczania pieniędzy na studia, w 1996 roku, biorąc pod uwagę ustawę „O edukacji”, pierwszy mówił o tym pojęcia, jak pożyczki edukacyjnej z dotacji państwowej. Dziesięć lat później, projekt odpowiadający tej idei, personel przygotował kilka ważnych struktur – Ministerstwo Edukacji i Nauki, Wyższa Szkoła Handlowa, Stowarzyszenie rosyjskich banków, Krajowego Związku Przemysłowców i Przedsiębiorców. Następnie poproszony o maksymalnie 25 tysięcy dolarów bez zabezpieczenia, kredytobiorca mógłby spłacić w ciągu 3-10 lat po ukończeniu studiów. Ale nie mógł wrócić – pod pewnymi warunkami. Specyficzne stopa kredytu nie nazywa, a jedynie przewiduje, że minimalny procent zostanie wybrany spośród dostępnych banków.

Gdy przyszło do praktyki, pożyczki edukacji i zatrzymaliśmy się na większości chcą uzyskać jakość szkolnictwa wyższego zbyt drogie. Banki, nawet przy założeniu, że stan był zaangażowany w ich starannej selekcji, zgadza się dać pieniądze tylko do dorosłych Rosjan. A jeśli 18 lat nie zostały spełnione, konieczne jest, aby wszystkie dokumenty z ko-kredytobiorcy. Jeżeli 25 tysięcy dolarów – brak szkoleń na kwotę, tym większe pożyczki i jest wydawany tylko przy udziale Kuratorium.

Szczegóły powinny przebywać w kwestii stóp procentowych. W pożyczki edukacji Oszczędności Banku będzie kosztować klienta w dodatkowym 12% rocznie. Rosinterbank obiecuje sfinansować szkolenia dla 11-20% rocznie, Bank Rolnicza – 16%, a Bank Bałtyckie – do 19%. Nawiasem mówiąc, pieniądze na edukację stanowi mniej niż dziesięć banków krajowych i tylko jedną firmę.

Oczywiście, dla wielu rosyjskich rodzin kredyt edukacyjny w tej formie – nie jest najbardziej pożądane. Dlatego uważamy sytuację, w której pracodawca jest gwarantem będzie działać przed instytucją finansową. Umowa o pracę można zawrzeć przed czasem, dopóki pracownik nie opłacać. Aw przypadku zobowiązań wobec banku za zakańczanie przekazywane do najmłodszego specjalisty. Zasugerowano również do „wybaczyć” pożyczki, jeżeli praca absolwent przez pewien okres dystrybucji. Bankowcy mówią, że nie przeszkadza iść w kierunku państwa. Ale umieścić swoje warunki, odnosząc się do niektórych ulg podatkowych i twierdząc, status instytucji edukacyjnych założycieli, a przynajmniej członkowie Rady Nadzorczej i zarządu komisarycznego.

Więc pytanie, w jaki sposób uzyskać kredyt na edukację, pozostaje bardzo ważna. Z jednej strony, państwo jest jak stara się pomóc młodym ludziom stać się wykształcony w przyszłości uzyskać prestiżową pracę, az drugiej strony – nie jest gotowy rozstać się z niektórych lukratywnych stanowisk, statusu i innych atrybutów władzy.