516 Shares 9610 views

Lek „Sonapaks”. Instrukcje użytkowania

Lek „Sonapaks” stosowane w medycynie somatycznej oraz psychiatrycznej przez ponad trzydzieści lat. Zdaniem ekspertów, to lek wśród leków psychotropowych jest najbardziej skuteczne i bezpieczne w zastosowaniu w zalecanych dawkach terapeutycznych.

Lek „Sonapaks” instrukcja obsługi opisuje jako środek przeciwpsychotycznych. Lek ma działanie układu nerwowego obwodowego i centralnego. Spowodowane jest to głównie efekt wciśnięcia na pniu mózgu i w mniejszym stopniu w korze mózgowej. Działanie związane z obwodowym holinoliticheskimi, leki przeciwhistaminowe i właściwości alfa-adrenolityczne, które są bardziej widoczne niż inne neuroleptyki.

Lek „Sonapaks” nie ma wpływu, anty-mniej (w porównaniu z innymi lekami) prowokuje rozwój zaburzeń pozapiramidowych, nie wpływa na aktywność ruchową przygnębiające.

substancja czynna – tiorydazyna – ma wszystkie właściwości neuroleptyków. Komponent ma niewielki przeciwpsychotycznych, antidepresssivnoe, antiauticheskoe akcja nie ma właściwości wypalania. Substancja całkowicie się szybko absorbowane z przewodu pokarmowego. Po dwóch do czterech godzin we krwi był jego maksymalne stężenie. Wyprowadzenie wykonywana jest z kałem i moczem. Okazuje się, że aktywny składnik jest w stanie wnikać w mleku i barierę łożyskową.

Medycyna "Sonapaks". Sposób użycia: Wskazania

Lekarstwo jest przewidziany do nerwic, komplikuje zaburzenia snu, obniżenie nastroju, kompulsji, stres, niepokój, lęk. Lek zaleca się poważnych chorób spowodowanych przez behawioralnych zaburzeń neurologicznych, chorób lub psychotycznych, wraz długotrwałym niezdolność do koncentracji, agresywność. Lek „Sonapaks” instrukcje użytkowania umożliwia spotkanie z zespołem abstynencji w alkoholizm, nadużywanie substancji i umiarkowanie wymawiane depresja, pobudzenie psychoruchowe o różnym charakterze. Zaleca się lekarstwem na choroby skóry, któremu towarzyszy swędzenie, kleszczy, chorobę Huntingtona. Lek „Sonapaks” jest przewidziany dla dzieci z zaburzeniami zachowania zwiększyć aktywność psychomotoryczną.

Zalecane dawkowanie

Wybór dawki odbywa się indywidualnie.

Dorosłych zazwyczaj wyznacza pięćdziesiąt dwieście miligramów dziennie ambulatoryjnie oraz stu do trzystu miligramów dziennie w warunkach stacjonarnych w azhitatsionnyh depresji, schizofrenii, manii ostrej psychozy. Na ogół, leczenie rozpoczyna się od zastosowania niskich dawkach (25-75 mg dziennie) jest stopniowo zwiększana do optymalnego skuteczne dawki terapeutyczne. Zwiększenie liczby leków jest realizowanych w ciągu tygodnia. działanie przeciwpsychotyczne obserwuje się po dziesięciu do czternastu dni. Czas trwania leczenia – kilka tygodni. Następnie zaleca się dawkę podtrzymującą (75-200 mg), raz na dobę.

Leczenie pacjentów w podeszłym wieku zaczynają się od najniższej dawki. Zniesienie „lek” Sonapaks instrukcji zaleca się stopniowo.

Aby wyeliminować swędzenie ustawić poszczególne dawki, nie przekraczając dwieście miligramów.

Dzieci lek „Sonapaks” mianowany na podstawie wieku. Od czterech do siedmiu lat – od dziesięciu do dwudziestu ośmiu do 1420 lub trzydziestu od piętnastu do osiemnastu lat – trzydzieści do pięćdziesięciu miligramów dziennie. Wielość recepcji – dwa lub trzy razy dziennie.

Należy pamiętać, że nie ma lekarstwa „Sonapaks” efekty uboczne. Przy wyznaczaniu dawkowania jest wybrany w zależności od cech choroby i stanu pacjenta. Zwiększenie dawki prowadzi się w zależności od tolerancji.