827 Shares 6520 views

Wyłącz filtr rodzinny w „Yandex”. Filtr rodzinny: jak wyłączyć?

W internecie dzisiaj wiele miejsc, w których występują walce z przemocą, okrucieństwem i innych typowych dorosłej. Zgadzasz się, że takie miejsca mogą być bardzo szkodliwe dla psychiki dzieci. Dlatego deweloperzy przyszedł z wielką odpowiedzialnością, aby utworzyć filtr rodzinny. Przy jego pomocy można całkowicie wyeliminować wygląd tych miejsc na komputerze.


Co to jest filtr rodzinny?

Filtr rodzinny pozwala właścicielom witryn, aby ograniczyć dostęp do swoich użytkowników, a także ich małoletnie dzieci z informacji, które są niedopuszczalne. Na przykład, emisja wyszukiwarkę na swojej stronie za pomocą dostarczonego możliwości może całkowicie wyeliminować witryn, które zawierają podtekst „dla dorosłych”, gdzie znajdują się sceny przemocy, agresji lub filmów, które mają pewną granicę wieku.

„Yandex” -filter jako udany projekt przeciw cenzurze

Celem tego projektu jest ograniczenie dostępu do treści, które mogą wpaść pod cenzurą lub nosić charakter dorosłych. Jeśli wcześniej można było się spierać o pojawieniu się nowej funkcji, która jest odpowiedzialna za wydawanie bezpieczeństwa witryn dla dorosłych, w tej chwili „Yandex” nauczył się rozpoznawać istnienie takiej informacji i zaczął sortować zasobów danych do określonej grupy. Można je znaleźć w słowach sygnałów, które są całkowicie dać do zrozumienia, wyszukiwarkę, jakie informacje są potrzebne do wydania. Z biegiem czasu filtruje „Yandex” i inne wyszukiwarki stały się bardziej wyrafinowane, a nawet surowa w stosunku do treści. W rezultacie, nawet takiej elementarnej pracy jako zestaw tekstów w domu, wymaga jej twórców pewnych umiejętności, ponieważ na miejscu okazało się konieczne, właściwe, jasne i zwięzłe rekordy, które nie są zakazane przez słowa, a nie stać się powodem rozpoczęcia życia filtra. Włącz „Filtr rodzinny” może być w konfiguracji usługi wyszukiwania. Czasami zdarza się, że nie trzeba filtra rodzinnego, jak go wyłączyć, jeśli to konieczne, można znaleźć w ustawieniach. Filtr rodzinny „Yandex” może wyłączyć każdy. Ta możliwość jest dostępna dla właścicieli witryn, które mogą być użyte w ustawieniach filtr na udziale sieciowym. Danych, użytkownicy, którzy nie odwiedzili zasób nie można znaleźć treści, które wchodzi w tych ograniczeń. Na zasobach, które są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych odbiorców, podobne ustawienia mogą być wyłączone, ale to powinno być przeprowadzone szereg działań.

Usunąć „Yandex” -filter jeśli to konieczne

Dziś wielu właścicieli komputerów z dostępem do Internetu zainteresowanych w kwestii, jak usunąć filtr rodzinny. W przeglądarce „Yandex” ma specyficzny domyślną listę, która zawiera podstawowy zestaw wyszukiwarek. Używał przeglądarkę internetową do wysyłania żądań wskazanych w polu wyszukiwania obok paska adresu. Jeśli nie podoba proponowaną listę, a następnie istnieje możliwość uzupełnienia lub całkowicie wyremontować.

Korzystanie z Internetu, prędzej czy później, może napotkać ograniczony kontakt z pewnych zasobów. I nie koniecznie, że wszystkie z tych stron nie jest złośliwy. Strony internetowe mogą być blokowane nie tylko intymne, ale także rozrywki i sieci społecznych. Dlatego wiele z nich zwrócił się do bardziej doświadczonych użytkowników, gdy filtr rodzinny nie jest odłączony.

Trudności w odłączenie od „Yandex” -filter

„Family Filter jak wyłączyć?” – najczęstsze pytania dotyczące problemów z przeglądarką. Należy podać bardziej szczegółowe odpowiedzi. Zdarza się, że po uruchomieniu przeglądarki otwiera stronę, że nie stawianie domu. Ponadto, nie lubisz i nie nosić przydatnych informacji dla Ciebie. Najczęściej tej stronie nałożyć na instalację gry lub programu. Jest to dość prosty sposób – aby wyłączyć stronę główną. Kolejność swoich działań będzie zależeć od dokładnie jak przeglądarka, której używasz. Wielu po prostu konieczne jest, aby wyłączyć filtr rodzinny. Jak go wyłączyć, można przeczytać w naszym artykule. Filtr dorosłych „Yandex” to specjalny filtr, który odnosi się tylko do określonych stron witryn. Rodzina szuka tych stron nie będzie brała udziału, ale w normalnym skanie tego rodzaju stron będzie tak daleko, że do nich po prostu nie będzie żadnej możliwości do osiągnięcia. Ci, którzy są zainteresowani, jak wyłączyć filtr rodzinny w „Yandex”, należy mieć świadomość, że pod filtrem dorosłego może dostać witryn, które nie mają żadnego związku z ogólną dorosłą, a zatem powinna zaprzyjaźnić się z przeglądarką i zrozumieć, jak należy postępować.

Skąd mam wiedzieć, które strony były pod filtrem?

Czasami konieczne jest, aby wiedzieć, które strony były pod filtrem. Zdarza się również, że użytkownik celowo nie ustawić specyficzne miejsce pod filtrem, a on tam przez przypadek. Aby zobaczyć, które strony na miejscu były pod filtrem dorosłych, trzeba stopniowo każdy sprawdzian strona na obecność filtra. Ta operacja powinna być sprawdzana w filtrze rodzinnym. „Yandex” sam, z jego licencji, zazwyczaj nie powiedzieć, które linki są złe, co powoduje pewne niedogodności. A więc to bardzo proyasnitelnuyu pracy trzeba zrobić samemu. Jest to bardzo pracochłonny proces, ale co, jeśli w miejscu, które chcesz, nie można otworzyć z powodu filtra, ale w rzeczywistości jest to najbardziej nieszkodliwe? Po przejściu przez wszystkie etapy, można bezpiecznie poruszać się na swoich witrynach. W przypadku ponownego wjazdu miejscu pod filtrem można po prostu powtórz procedurę od początku. Jeśli masz problem, zawsze można pomóc artykuł, więc dobrze, jeśli dodać do ulubionych.

Filtr rodzinny, jak wyłączyć przeglądarkę?

  • Stwórz listę swoich stronach.
  • Sprawdź je w poszukiwaniu rodziny.

Na przykład, od 2000 stron, można znaleźć kawałki 6 pod filtrem. Następnie należy wykonać następujące czynności:

  • upewnij się, że sama strona nie ma treści dla dorosłych;
  • sprawdź te linki do dorosłości w filtrze rodzinnym.

Jeśli znajdziesz link, muszą zostać usunięte. Jeśli link nie został znaleziony, oznacza to, że kara związana z dodatkowym Przekazywanie, gdzie były te artykuły. Aby to zrobić, należy przejść przez wszystkie kody i sprawdzić, czy nie ma nigdzie na reklamowanie witryn dla dorosłych. Wystarczy, aby wyłączyć tę reklamę. Po wyżej prace będą prowadzone, powinny być ponownie indeks wszystkich stron, które wchodzą w zakres kryteriów filtrowania dorosłych. Monitorować ponowne indeksowanie jest niezbędne do korzystania z pamięci podręcznej „Yandex” lub opublikować na swojej stronie internetowej aktualną datę i monitorować swoją stronę w pamięci podręcznej do zmiany czasu. Drugi sposób jest bardziej prawdziwe i uniwersalne, a pierwszy jest prostszy od strony technicznej.

Instrukcje dotyczące sposobu wyłączania filtra rodzinnego

  1. Konieczne jest „Yandex” idź do „Ustawienia” link „obszaru poszukiwań”.
  2. Wyłącz familysearch w „Search Filter” – istnieje kilka opcji do prowadzenia operacji wyszukiwania: rodzina, umiarkowane i bez trybu przedawnienia. Specyficzna funkcja wyszukiwania można wybrać własną rękę.
  3. Gdy pożądany filtr został wybrany, konieczne jest, aby zejść na stronie z ustawieniami, trochę poniżej i wybierz akcję „zapisać i powrócić do wyszukiwania.” Po tym, można przestać działać familysearch, a informacje będą dostarczane w ich oryginalnej postaci, bez filtrowania. Ale zawsze można odnowić filtr. A jeśli z jakiegoś powodu trzeba zamknąć specyficzne miejsce z dostępem, można dodać go do listy zakazanych stron, który pozwala nie przejmować się filtrami. Chociaż nie może być trudne. Jeśli dzieci są na komputerze nie spędzają dużo czasu, filtr może być ustawiona przez pewien okres czasu, a następnie przypisać go do automatycznego wyłączenia.

Ograniczyć dzieciom z cenzurą

Wróć do funkcji można również skonfigurować. Ale nie zapominajcie, że „Yandex” opracowała zasady, na podstawie których wynika, że nie pochwalam na miejscu żadnych niemoralnych treści. Oczywiście, nikt nie może wyłączyć „Yandex” i ustawić specjalny filtr na jego dostęp do wyszukiwarki, ale lepiej jest użyć stałego familysearch – dostaniesz od niej tylko plusy. I pamiętaj, że jeśli na komputerze, ale można usiąść na swoje dzieci, upewnij się, że należy włączyć filtr rodzinny, ponieważ dziecko może przypadkowo natknąć się na informacje, które nie są przeznaczone dla niego. Dbać o psychikę dziecka. Filtr rodzinny jest włączony, jak go wyłączyć całkowicie, jest szczegółowo opisany w tym artykule. Ale nie zapominajcie, że gdy jest on wyłączony będzie dostępny na stronach, które nie potrzebują, aby zobaczyć swoje dzieci, więc być pewni, zanim dziecko zacznie korzystać z komputera, należy wymienić filtr.