208 Shares 3243 views

Jak sen interpretuje pociąg, o którym marzyłaś osoba?

Marzenia, zapewne przez cały czas były dla ludzi czymś tajemniczym i ciekawym. Do tej pory jest wiele różnych opinii na temat tego, co to jest i jak go potraktować. Są ludzie, którzy mogą kontrolować swoje marzenia, przynajmniej tak mówią. Ale jest ich bardzo niewiele. Są też ci, którzy są w stanie "czytać" je – zrozumieć, co to znaczy, – to również jeden. Większość nie wierzy w sny, ani nie czyni ze zwykłymi książkami snów, które dziś są dużo.


Jak np. Sen interpretuje pociąg widzianą we śnie? Ci, którzy spędzili co najmniej kilka dni na studiach nad książkami marzeń, wiedzą, że ich odpowiedzi są bardzo sprzeczne. Dlatego zaleca się spojrzenie na co najmniej dwa różne, dobre, Internet pozwala na to. Po pierwsze zdarza się, że ten sam obraz będzie różny, w zależności od jego wyglądu, jego lokalizacji oraz innych dodatkowych czynników.

Każdy pojedynczy pociąg Sonny określa niejednoznacznie. Prosta definicja tego obrazu – marzy o smutku lub smutku. Ale to tylko wtedy, gdy widziano go stojąc, wychodząc, albo po prostu chodząc, a ty jesteś osobno osobno. Jak wielki będzie ten smutek i jak długo to potrwa – interpreter marzeń milczy. Więc nie spiesz się, aby poczuć się smutno. Być może będzie to przelotna apatia.
Ponadto, zgodnie z tą samą książką snów, pociąg pasażerski oznacza bliskość podróży i to, czy będzie smutna – jest nieznana. Ale pociąg towarowy jest już korzystną zmianą w życiu. Ponieważ pociąg towarowy nie może być traktowany jako pociąg, logiczne jest założenie, że czekają na dobre wydarzenia z lekkim odrobiną smutku. Być może czekasz na korzystny i długo oczekiwany transfer do innego kraju lub miasta, ale będzie nieco przyćmiony nostalgicznym smutkiem z rozstania z twoimi ziemskimi ziemiami.

Ale poruszanie się z dużą prędkością oznacza szybki i trwały wzrost finansowy lub podróżowanie do odległych krajów. Według książki snów, pociąg bez szyn – bez względu na to, czy podróżuje, czy stoi – jest niepowodzeniem w biznesie lub w jednym zaplanowanym przypadku. Choć istnieje szansa, że nadal osiągniesz to, czego chcesz, ale będzie to znacznie trudniejsze niż się spodziewano, z wieloma nieprzyjemnymi przeszkodami.

Lokomotywa spalinowa, stojąca na miejscu, oznacza kłopoty w poczęciu. Jeśli jest też stary i zniszczony – może to oznaczać kłopoty finansowe.

Jeśli sam pociągiem, wszystko jest traktowane inaczej. Może to być ścisła zmiana. Pamiętasz, co widziałeś wokół ciebie podczas podróży? Zapisz te rzeczy lub ludzi i popatrz na to, czego marzy. To z tymi wartościami, które będą związane z przyszłymi wydarzeniami.

Jednak, jak inna książka snów narracyjna, jazda pociągiem jest zwiastunem sprzyjających wydarzeń, idących naprzód: w czyny, w miłości, w badaniach i na resztę. Nawet sam ruchowy pociąg jest udanym ruchem. Jeśli podróżujesz po tym, zatrzymanie oznacza przeszkodę, opóźnienie w założeniu biznesu. Wiele przystanków, odpowiednio, zwiastuje wiele przeszkód.

Idąc na szczyt – marnować pieniądze. Spotkanie z pociągiem jest dobrym rozwiązaniem lub okazją. A jeśli leci do ciebie – to nie jest zły znak, ale zwiastun spotkania z właściwą osobą. Złym znakiem można uznać za awarię pociągu, co może oznaczać całkowite załamanie nadziei i zniszczenie planów.

Pamiętaj, nie bądź zbyt poważny, co mówi książka snów, interpretacja marzeń. Pociąg może być tylko częścią jednego wielkiego snu i trzeba zobaczyć cały obraz. Ponadto złe interpretacje są ostrzeżeniem, że trzeba coś zmienić, aby uzyskać dobry wynik. Zmień się i ewoluuj, a ty nie możesz wydostać się z rutyny!