692 Shares 5012 views

Dieta 2468. Skuteczne metody odchudzania lub sposób podważyć swoje zdrowie?

Uważa się, że dieta została wynaleziona w 2468 modeli, które mogą być potrzebne, aby szybko schudnąć. Zaletą tego systemu jest fakt, że dopuszcza się jeść wszystko, co dusza zapragnie. To jest tylko ilość, ponieważ zmniejszenie masy ciała będą musiały ściśle obliczyć kalorii wchłania. Tak więc, zgodnie z tą teorią, możliwe jest, aby schudnąć, jedząc czekoladę i hamburgery.


Ale czy to naprawdę skuteczna metoda ta jest, jak opisano? Czy to możliwe, aby usunąć zbędne kilogramy, spożywanie kanapki z boczkiem? Spróbuj zrozumieć.

W idealnej diety powinny rozpocząć się w 2468 z codziennym wody rozładowania. W tym dniu, można pić tylko czystą wodę bez gazu, oraz inne dodatki. Jeśli mamy znosić takie kpina jest zbyt trudne, to można sobie pozwolić na taki przysmak, jak filiżanka espresso lub zielonej herbaty. Nic innego do jedzenia dla pierwszego dnia, jest to niemożliwe, ale wodę można pić tyle, ile to konieczne. W razie potrzeby, można dodać lód, lub odwrotnie, podgrzewania wody do picia jest gorący.

Aby wzmocnić efekt oczyszczający zrzutu, w nocy zaleca się pić herbatę, przeczyszczające, które można kupić w aptece.

Na drugi dzień diety 2468 pozwala na zastosowanie jakiejkolwiek żywności z „ale”. Całkowity pobór energii nie powinno przekraczać dwustu kalorii. Oczywiście, aby ułatwić przeniesienie takich ograniczeń, to lepiej wybrać niskokaloryczne, ale luzem żywności. I jeść codziennie porcja nie jest w jednym posiedzeniu, a rozłożone na kilka etapów.

Co można polecić do jedzenia, aby zaspokoić dwieście kalorii? Na przykład, gulasz warzywny, gotowane bez oleju. Istotne jest to, że w mieszaninie roślinnego nie zawierają wysokokalorycznych pokarmów, takich jak ziemniaki, groszek, kukurydza, fasola. To danie jest „ciągnięcie” około trzydziestu kalorii na sto gramów. Ponadto, możliwe jest zalecane, aby przygotować kapusty (dowolnego typu), w którym około 25 kcal na 100 gramów lub grzybów – 18 kcal / 100 g. Naturalnie, trzeba liczyć kalorii, nie tylko sam produkt, ale również w sosów i dressingów. Tak więc, nie majonez, śmietana i masło. Warzywa gotowane w całości na wodzie. Stosowanie soli i przypraw nie zabronione, ponieważ ich kaloryczny znikome.

Można jeść w pierwszym dniu i owoców, ale są one więcej kalorii niż warzywa, więc trzeba się poważnie ograniczyć ich liczbę.

Na drugi dzień diety w 2468 pozwala na stosowanie produktów na 400 kcal. W tym dniu, zaleca się wprowadzić do diety białka. Na przykład, 100 g piersi kurczaka (pieczone lub gotowane bez oleju) i sosów lub tej samej ilości sera. Resztę kalorii jest lepiej „get” warzywa.

W trzecim i czwartym dniu, mogą korzystać z produktów od 600 do 800 kcal dziennie, odpowiednio. W kolejnych dniach diecie powinno się powtarzać, posiadających ten sam schemat – 2468. dieta może być stosowana w celu osiągnięcia pożądanego ciężaru.

Zasada tej metody odchudzania – zmienność dziennych kalorii, jest również nazywany „huśtawka” lub „roller coaster”.

Muszę powiedzieć, że nikt dietetyk, który publicznie zaleca dietę, która oferuje Recenzje Dieta 2468. lekarzom o tym systemie odchudzania jest również daleko od różowo.

Dieta nie jest zrównoważony, więc organizm doświadczy niedoboru składników odżywczych. Ponadto, takie skromne menu może sprowokować awarii odżywcze i późniejsze zestaw nawet większą wagę. Ta dieta jest absolutnie przeciwwskazane u młodzieży w wieku poniżej 18 lat, a także ludzi, którzy mają problemy z przewodu pokarmowego.

Jego najważniejszym argumentem przeciwko tej diety jest to, że metabolizm jest na takiej diecie niskokalorycznej koniecznie powolny, czyli utraty wagi będzie jeszcze trudniej.

Tak więc, jeśli ktoś naprawdę chce spróbować tej metody utraty wagi, to powinno być ograniczone do jednego cyklu, czyli utrzymać się przez pięć dni. Ale „aby przejść do drugiej rundy” jest niepożądany.