678 Shares 9355 views

Terry kampanula – rodzaj dzwonu

Terry kampanula – marzenie każdego drugiego amatorskim plantatora. Przeszłość to naprawdę trudne do przejścia i pozostać obojętnym. Kręcone krzewów tej rośliny jest usiana duże, jakby rzeźbione, kwiaty. Terry kampanula – rodzaj dzwonu ravnolistnogo. Alba – odmiana o białych kwiatach i może – z niebiesko. Kampanula mini (Terry) to popularna nazwa „kochanka”. Można przypuszczać, że ze względu na jego żywe piękno. Również z instancji białych kwiatów o nazwie „narzeczona” i – z niebieskimi kwiatami. „Oczyszczenie” W niektórych obszarach roślina ta jest nazwany „spadające gwiazdy”.


CECHY kampanuly frotte

Roślina kwitnie ponad pół roku. Ale reszta jest bardzo ładnie – zaokrąglone koronkowy pozostawia dosłownie przyklejone do cienkie i giętkie łodygi. Terry kampanula nie wszystkie kwitną. Wielu początkujących amatorów roślin domowych cierpi z powodu jej wielu rozczarowań. Kampanula – kwiat z trudnej roli. Rozwijać go z sadzonek i udało jednostek.

Kampanula frotte mix. pielęgnacja

Zobaczmy, jakie trudności stoją na drodze fanów jasnych dzwonów. Po tym wszystkim, te rośliny mają szczególne potrzeby. Jeśli są one wziąć pod uwagę coraz bardziej nie będzie trudne. Po pierwsze, Terry kampanula – kosz roślin. Oznacza to, że pędy powinny zwisać swobodnie. Wielu niedoświadczonych gospodyni stara się je naprawić w formie winorośli, których absolutnie nie może zrobić. „Falling Stars” kampanulu nazywa właśnie ten efekt: duże jasne kwiaty są losowo rozmieszczone na pędach powieszenie. Zakład musi być rozproszona dobrze oświetlone róg ale pritenit papier lub gazy spalania bezpośrednie promienie. kampanule słońce niezbędne do kwitnienia, ale powoduje również liście żółkną i więdną, a słabi pąki powodu przegrzania nie mogą zostać ujawnione. Codzienne nawilżanie trzeba dbać o tym zakładzie. Ponadto, trzeba wytrzeć liście krytyczny czystą szmatką. Uważaj, ta tkanka nie został uprzednio wyprane z agresywnymi proszki syntetycznych – powinni wybrać łagodnego detergentu. W przeciwnym razie, chemikalia mogą powodować podrażnienia delikatnej liście frotte kampanuly. Podlewanie jest konieczne do umiarkowanie ogrzewa wodę deszczową, dodawanie w małych porcjach.

Więdnięcie pączków i żółte liście powinny być starannie usunięte. Karmienia kampanula reakcji niejednoznacznie. Z jednej strony, jest ona potrzebuje. Ale tutaj jest to bardzo trudne do prawidłowo obliczyć dawkę. Należy zacząć od małej ilości rozcieńczonego nawozu. A następnie uważnie obserwować kondycję roślin. Jeśli to poprawia, można nieznacznie zwiększyć dawkę.

reprodukcja kampanuly

Zima wokół łodygi z młodych pędów pojawiają. W tym przypadku, jeśli trzon jest stary, może zacząć obumierać. Ważne jest, aby zachować nową fabrykę, ale starannie oddzielić je w tej części starzenia. Świeże pędy powinny być przeniesione do osobnego pojemnika, przygotowując dla niej specjalnego podkładu – sześć kawałków darni, liść trzy części formy i jeden z torfu i piasku. Do odwodnienia, należy ułożyć w pojemniku pokruszony węgiel.