862 Shares 5681 views

suplement diety „Femibion”: Instrukcja użytkowania

Lek „Femibion” Instrukcja jest jako suplement diety przeznaczony specjalnie dla kobiet, które planują ciążę lub są w ciąży. Regularne przyjmowanie tego kompleksu stanowi niezbędny poziom substancji mineralnych i pierwiastków śladowych, korzystne dla organizmu. Ponadto, dzięki zastosowaniu dodatków biologicznych „Femibion” (użytkownik) potwierdza efektywnie korygowane przez stan odżywienia kobiet w ciąży. Ponadto, substancje czynne zawarte w składzie leku, potrzebne do normalnego prenatalnego rozwoju dziecka.

Środek Vypukaet „Femibion” (niego użytkownika jest zawsze w zestawie) w konwencjonalnych dawkach drażetek i kapsułek. Skład jednej tabletki musi zawierać askorbinian wapnia, kwas pantotenowy, amid kwasu nikotynowego, witaminę B6, witaminę E, kwas foliowy, biotynę, jod, witaminę B1, ryboflawina, chlorowodorek l- methylfolate, witaminy B12 i kwasu foliowego.

Role elementów pomocniczych są takie materiały jak maltodekstryna, dwutlenek tytanu, celulozy mikrokrystalicznej, hydroksypropylocelulozy, soli magnezu, skrobię kukurydzianą, hydroksypropylometylocelulozę, tlenek żelaza i gliceryny.

Zażyciem tabletkę „Femibion” w sprawie stosowania rozporządzenia Rady niezwłocznie po planowaniu ciąży. W tym schemacie, multiwitaminowe środków jak następuje: dokładnie jednej kapsułki i jednej tabletki dziennie podczas odbioru posiłkami. Regularne stosowanie tego leku pomaga normalizować białek i metabolizmu energii, chroniąc komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i zwiększenie metabolizmu węglowodanów. Ponadto, kompleks ma pozytywny wpływ na gruczoł tarczycy, uczestniczy w hematopoezie i wspomaga układ nerwowy.

Witamina C, który jest obecny w kompozycji leku, sprzyja lepszej absorpcji żelaza i, na przykład, biotynę, istotne dla zdrowej skóry. Z kolei kwas foliowy ma korzystny wpływ na rozwój dziecka i jest szczególnie niezbędne w czasie karmienia piersią noworodka. Oprócz wszystkich wyżej poprawić energię ciała i zwiększenia odporności przyszła mama też zaleca się przyjmowanie suplementów „Femibion” instrukcji. Cena tego narzędzia jest około czterystu – pięciuset rubli, a jeśli to konieczne, uzyskać to dzisiaj, można w prawie każdym apteka.

Wykorzystywać te multiwitaminowe lekarzy przygotowania płasko zakazane w przypadku indywidualnych nadwrażliwości kwas pantotenowy, ryboflawina, nikotynowego lub biotyny. Po zainstalowaniu na reakcji alergicznej lub innych dodatkowych składników aktywnych jest podejmowały dodatków biologicznych „Femibion”. Instrukcja również nie jest zalecany do niej się na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem.