712 Shares 6920 views

Jak przywrócić pasek języka w systemie Windows 7. Co gdybym zniknął pasek języka w systemie Windows 7

Ludzie korzystają z komputerów przez wiele lat, ale problemy wynikające z eksploatacji urządzenia jest jeszcze usunąć je z równowagi. Często nawet niewielka złożoność jako brakujące język panelu, co powoduje, że użytkownik w panikę.


Co to jest pasek języka i dlaczego jest to potrzebne

Ta płyta to zestaw narzędzi, które dla wygody są wyświetlane na pulpicie. Z pomocą paska języka można zmienić układ bezpośrednio z paska zadań, który jest bardzo oszczędność czasu. Wyświetla ikonę, która określa bieżący język. Jeśli Toolkit jest stracone, to daje użytkownikowi wielką niedogodność, więc trzeba wiedzieć, jak przywrócić pasek języka w systemie Windows 7.

dwa z najprostszych sposobów służą do przełączania języka wprowadzania:

  • Kliknij lewym przyciskiem myszy na ikonę „Obszarze powiadomień” i wybierz żądany język.
  • Ale jeśli ta metoda z jakiegoś powodu nie pasuje, język zmienia się z klawiatury. Aby to zrobić, należy nacisnąć kombinację klawiszy Ctr + Shift lub Alt + Shift.

Zdarza się, że użytkownik zauważy, że zniknął pasek języka systemu Windows 7, więc przełączyć układ staje się niemożliwe. Przyczyn takiej sytuacji może być bardzo wiele, od błędnych działań użytkownika, a kończąc na „trzasków” systemu. Często złożoność występować po zainstalowaniu trzecie produkty programowe partii, które optymalizują działanie urządzenia. Zorganizować pracę, konieczne jest, aby wiedzieć, jak przywrócić pasek języka w systemie Windows 7.

restart

Najbardziej prosty i łatwy sposób, aby pomóc przywrócić zestaw narzędzi jest ponowne uruchomienie komputera. Ale ta metoda nie zawsze działa, więc należy wiedzieć i innych możliwości, aby przywrócić pasek języka systemu Windows 7.

Aktywować układ języka, można użyć paska zadań. W menu „Paski narzędzi”, zaznaczyć wiersz „bar” Język wyboru. Ale czasami nie ma takiego elementu. W tym przypadku należy wybrać „Panel sterowania” i wybrać „Opcje regionalne i językowe”. W zakładce „Języki” trzeba znaleźć pozycji „Ustawienia”, a następnie naciśnij „Pasek języka.” W oknie, które chcesz włączyć opcję „Pokaż pasek języka”. Teraz powinien pojawić.

W przypadku, gdy przyszła kolej na pasku języka systemu Windows 7 tak, że nie działa, a opcja „Język Bar” nie jest dostępna, należy wykonać następujące czynności:

  • W zakładce „Panel sterowania”, aby znaleźć punkt „Opcje regionalne i językowe”.

  • Wybierz „Język” i naciśnij opcję „Zaawansowane”. Konieczne jest, aby sprawdzić, czy linia jest aktywna, „Wyłącz zaawansowane usługi tekstowe”. Jeśli ta opcja jest wyłączona, wyświetlany jest pasek języka.

Czasami użytkownik przypadkowo wybierze opcję „Pokaż pasek języka”, a po to jest wyświetlany w górnej części ekranu, a to nie jest oczywiste. Aby powrócić do paska zadań, po prostu zakasać okno.

W zakładce „Ogólne” składa się z dwóch układów: w języku rosyjskim i angielskim. Można dodawać lub w razie potrzeby zmienić język. Gdy wszystkie zmiany zostały dokonane, należy potwierdzić swój wybór wybierając „zapisana w pasku zadań” i kliknięcie OK. Jeśli to nie pomoże, należy przejść do następnego.

harmonogram zadań

Pasek języka jest połączony z Harmonogramu zadań, więc trzeba się upewnić, że usługa działa prawidłowo. Aby to sprawdzić, należy kliknąć prawym przyciskiem na ikonę „Komputer” i wybrać opcję „Zarządzanie”. W „Usługi i aplikacje” na prawej stronie jest pozycja „Harmonogram zadań”. On powinien być w stanie roboczym. Typ uruchomienia musi być ustawiony w trybie „automatycznie”.

W przypadku, gdy planista działa poprawnie, ale zniknął paska języka w systemie Windows 7 i nie wydaje się, trzeba sprawdzić, czy praca w harmonogramie jest aktywna. Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

  • W menu „Start”, znajduje się pasek wyszukiwania, konieczne jest wyznaczenie „scheduler” i Znakomite wyniki wybrać „Harmonogram zadań”.
  • tam „Scheduler Library„W oknie po lewej stronie. Następnie wybierz Microsoft, Windows i TextServicesFramework. Po wykonaniu wszystkich instrukcji, użytkownik może zrozumieć, jak przywrócić pasek języka w systemie Windows 7.
  • Zadanie MsCtfMonitor będzie zlokalizowany po prawej stronie. Trzeba kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Włącz”. Jeśli ta opcja nie jest obecny, i wyświetla tylko funkcję „Wyłącz”, to wszystkie ustawienia są prawidłowo ustawione.

Jak utworzyć zadanie MsCtfMonitor

Ale zdarza się tak, że nie ma problemu MsCtfMonitor. W takim przypadku musi on zostać utworzony. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • MsCtfMonitor Pobierz i rozpakuj plik.
  • kliknij prawym klawiszem myszy na elemencie TextServicesFramework i wybierz opcję „Importuj zadanie."
  • Po wybierz pobrany plik do włączenia problemu i ponownie uruchom komputer.

metody pomocnicze

Niektórzy użytkownicy internetu są bardziej odpowiednie inny sposób, jak przywrócić pasek języka w systemie Windows 7. Istnieje specjalny program Punto Switcher, ale lepiej jest pobrać z oficjalnych źródeł. Nie jest przeznaczony do przywrócenia panel, ale jest używany do celów rozpoznawania języka, który jest używany. To dość wygodne, a także zmiany układu.

Program posiada jedną zaletę bardziej niewątpliwy: różne kombinacje klawiszy mogą być wykorzystane do przełączania układu. Jest to bardzo wygodne dla tych celów w użyciu tylko jednego przycisku. Aby ustawić te parametry, trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę programu i wybierz „Ustawienia” kartę. Następnie wybierz „Ogólne”, a następnie przejdź do sekcji „Zmiana układu …” i tam zaznaczyć odpowiednią opcję.

Jeśli użytkownik musi mieć system w wielu językach, ale przede wszystkim współpracuje z nimi, właściwe jest ustanowienie kleszcza „tylko … / …”. Jest to o wiele łatwiejsze zadanie.

Odzyskiwanie panel Języki za pomocą pliku REG-

Aby zainstalować Windows 7 pasek języka, należy użyć REG-pliku. Zawiera on informacje, które będą w stanie zmodyfikować rejestr i naprawić ctfmon.exe pracy. Tekst w notatniku chcesz zapisać w formacie .reg, a następnie uruchom go ponownie. Po tym, w lewo, aby ponownie uruchomić komputer.

Często problemy z układem języka powstają w przypadku, gdy domyślny wybrany rosyjsku. Warto spróbować go zmienić na angielski. Być może ta zwalnia użytkownika o problemie.