486 Shares 1922 views

Aichryson (drzewo miłości) – jedna z najjaśniejszych sukulentów

Niektóre drzewa kryte (zdjęcia, i których nazwy są wymienione poniżej) są uważane za jedne z ludzi poprawia atmosferę w domu. Oprócz znanego ficus, który podobno ma wpływ na zdolność kobiet zajść w ciążę, istnieje kilka gatunków. Być może nie są one tak powszechnie znane. To hibiskus, wosk bluszcz, mirt, Calathea, oksalis, anturium i aichryson (Love tree). Ludzie wierzyli, że przyczyniają się one do poprawy wzajemnego zrozumienia między małżonkami, w celu zwiększenia dobrobytu rodziny, aby uniknąć skandali między krewnymi i pomóc osiedlić się w domu zgody. Przeanalizujmy więcej aichryson (tree of love). Po tym wszystkim, oprócz tych magicznych cech, które są przypisane mu wierzyć, że ma wdzięk, urodę i odporność. Tak, to ma wszelkie szanse, aby wygrać sympatię fanów zakładach zamkniętych.


Aichryson – drzewo miłości. Geneza, rodzaje i charakterystyka

Roślina należy do rodziny Crassulaceae i pochodzący z krajów i regionów tropikalnych, takich jak Maroko i Madery. Ponadto, stwierdzono, na Azorach i Wyspach Kanaryjskich. Część mojego drugiego imienia (tree of love) aichryson otrzymał za kształt liści. Wyglądają jak małe serca. Poza tym całkowicie zewnętrznych cech związanych z tej rośliny wielu legendy i plotki. Produkt otrzymał bardzo ładny drzewo zdolność do wniesienia w miłości rodzinnej i dobrobytu. Wygląda jak mały krzew, około trzydziestu centymetrów wzrostu, mięsiste i owłosionych liści (jak wiele sukulentów). Okres kwitnienia trwa około sześciu miesięcy, zaczynając zwykle sprężynę. Kwiaty aichryson (drzewo miłości) jest mały, ale bardzo eleganckie i pachnące kwiaty żółtym kolorze. W trosce o nich wymaga bardzo prosta.

Jak rosną aichryson (drzewo miłości) poprawnie

W domu, łatwo zaobserwować pewne środki ostrożności, które pomogą swoją roślinę, aby zadowolić innych kwitnienia. Po pierwsze, potrzeba zapewnienia światła słonecznego o średniej intensywności. Promienie powinny być rozproszone i nie wprost. Odpowiednie, na przykład, zasłona tiulem. I w zimnych porach roku, można to zrobić bez niego. Wraz ze wzrostem można obracać w różnych kierunkach puli, która rośnie aichryson (Love Tree). Zdjęcia wykonane na różnych etapach, aby pomóc śledzić proces prawidłowego formowania korony. Ona będzie uzyskać optymalną pompą i symetrię. Temperatura, w której drzewo czuje się najlepiej, waha się od dwudziestu do dwudziestu pięciu stopni. Odnosi się to do ciepłego sezonu. W miesiącach zimowych, nic strasznego się stanie, jeśli jest ona obniżona o dziesięć stopni. Ponadto przezimowania w ciepłym może powodować opadanie liści lub rozciągnięcie. Podlewania roślin jest konieczne przed podłoże, w którym rośnie, jest całkowicie suche. Zawsze powinno być trochę mokre. Ale to nie znaczy, że woda powinna być nadmierna. W zimie, ilość wody może być znacznie zmniejszone. Ale ile dokładnie – trzeba być ustalana indywidualnie, w zależności od stanu roślin.