696 Shares 6181 views

Aktorka Mashnaya Olga Vladimirovna: biografia, życie osobiste. Większość filmów i seriali TV

Mashnaya Olga Vladimirovna – aktorka ogłosiła się dzięki mini-serii "Naval Kadetów, do przodu!". W tej przygodzie melodramatu ona doskonale uosabia wizerunek Sophia ladylove Alekseya Korsaka. ! "Kin-Dza-Dza", "Chłopaki", "Łzy kapała", "Above the Rainbow", "Vassa" – taśma, można go zobaczyć. Co powiedzieć o gwieździe kina rosyjskiego oprócz tego?

Mashnaya Olga Vladimirovna: rodzina, dzieciństwo

Kto gra Zofia urodziła się w Petersburgu, był radosnym wydarzeniem w czerwcu 1964 r. Mashnaya Olga Vladimirovna nie lubi pamiętać lata dzieciństwa. Dziewczynka cierpiała na ciągłe kłótnie rodziców, którzy akurat głównie z powodu entuzjazmu ojca alkoholu. Mała Olga próbowała tak dużo czasu, jak to możliwe na zewnątrz domu, nie miała poczucie bezpieczeństwa.

Nie możemy powiedzieć, że będzie w stanie stać się znana aktorka, gdyby nie szczęśliwy traf. Dziewczyna, która już zwrócił 12, przeszedł „Lenfilm” budynek, gdy okrzyknięty. Ona przyciąga uwagę Emilia Belsky, asystent reżysera. Kobieta wrażeniem danych zewnętrznych Olgę, przekonał ją, by zagrać małą rolę w filmie. Mashnaya debiut w serialu „Pierwsza radości”, dzieląc zbiór Yuriem Vasilevym, Irina Pechernikova i innych gwiazd.

Pierwsze sukcesy

Mashnaya Olga Vladimirovna wyszedł z domu tak szybko, jak odwróciła 15 lat. Rola opiekuna aktorka aspirujących przejął Emilia Bel'skaya. Po raz pierwszy, aby przyciągnąć uwagę publiczności dziewczyna udało się już w 1980 roku, stało się to z powodu „Useless” taśmy sensacyjne Dinara Asanova. W tym filmie Olga został zrealizowany obraz niezrównoważonego nastolatka, który przychodzi do walki z całego świata.

Dzięki folii Assanova Mashnaya Olga Vladimirovna stała się popularna aktorka. Dyrektorzy przyjemność zaoferować rolę jasnowłosy i niebieskooki. Wschodząca gwiazda pojawiła się w kilku znaczących projektów, w tym melodramacie „Wszystko na odwrót”, opowieści filmowej „na początku gry,” dramatyczny film „Vassa” i „Łzy ociekające”.

Dinara Asanov również nie zapominać o aktorce, która nazwała siebie jej „córka chrzestna”. Zasugerowała Mashnaya żywy rolę w swoim nowym filmie, „Boys”, po raz kolejny spróbować na wizerunek nastolatka konfliktów.

studentship

Otrzymanie Instytutu Filmowego – po zwycięstwie, które zostało zdobyte przez Mashnaya Olga Vladimirovna. biografia gwiazda pokazuje, że przyszła do kursu, prowadzonego przez Sergei Gerasimov i Tamara Makarova.

Zajęcia nie są zmuszeni interfejsu maszynowego całkowicie zrezygnować z pracy na planie. Przyjęła zaproszenie ponownie Dinara Asanova i wykonał kluczową rolę w swoim projekcie: „Kochanie, kochanie, kochanie, tylko”. Co ciekawe, scenariusz został napisany specjalnie dla niej. Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków, nabył skandalicznej reputacji, co ma pozytywny wpływ na popularność młodej aktorki.

Finest godziny

Po walce w dalszym ciągu działać w filmach Mashnaya Olga Vladimirovna, filmografia aktorki jest stale aktualizowana o nowe zdjęcia. Zaczęła współpracować z Gorkiego Film Studio, zagrał w kultowym filmie "Kin-Dza-Dza", "Above the Rainbow".

Prawdziwa sława przyszła do Olgi, ponieważ jej udział w filmie Adventure „Naval Kadetów, do przodu!”. Mashnaya znakomicie poradził sobie z rolą ukochanej Alekseya Korsaka. Romantyczny i delikatny Sophie, jej charakter, podoba się wielu widzów, aktorka pojawiła fanów.

Filmów i seriali

W ciągu 90 lat Mashnaya Olga Vladimirovna, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, rzadko pojawia się na planie. Najistotniejszą jej prac tym razem jest uważany za obraz Priemyhova „Kto, jeśli nie mamy.”

W nowym stuleciu, Olga byli bardziej skłonni zaoferować rolę. Brała udział w serialu "Sklifosovsky", "Ciao, Federico!", "Diary of Dr. Zaitseva." W serialu „badacza Tikhonov”, opublikowanej w 2016 roku, aktorka wciela wizerunku dyrektora domu dziecka. W tej chwili, gwiazda rosyjskiego kina filmografii obejmuje około 60 filmów i seriali.

Życie za kulisami

Oczywiście, fani nie są zainteresowani tylko tym, co rola odgrywana przez 52-letniego Mashnaya Olga Vladimirovna. Prywatne życie gwiazda wzorzec „Naval Kadetów, do przodu!” Rankingu Również publicznego. Aktorka była bardzo młoda, kiedy zauważyła kolegę Valery Priemykhov. Kilka lat później, ona odpowiedziała na poczuciu wentylator. Wraz Mashnaya Priemykhov i mieszkał przez krótki czas, głównym powodem, że był zazdrosny o Olga. Zmusiła się, by opuścić męża, zmęczony jego niewierności.

Drugie małżeństwo też nie przynieść szczęście aktorka, to zjednoczenie zdecydowano się w pierwszej kolejności do narodzin dziecka. Z Alexei gwiazda żył około trzech lat, dzięki tej unii urodził się jego jedyny syn Dmitry. Po urodzeniu długo oczekiwana następcy Olga znacznie odzyskane. W 2005 roku postanowił pozbyć się dodatkowych kilogramów, odnosząc się do chirurga plastycznego. Jednak wkrótce potem Mashnaya znów odzyskać.

Teraz aktorka nie chce rozmawiać z dziennikarzami swoim życiu osobistym, więc o jej romantyczny entuzjazm żadne informacje.