338 Shares 9343 views

Mishel Rodriges: Biografia "bad girl"

Duszny, odważny, silny i niebezpieczny – to wszystko można powiedzieć o Mishel Rodriges. Biografia aktorki jest pełen różnych faktów, które mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne. Niektórzy mogą również być wstrząśnięty prosty laika. Urodziła się w połowie czerwca w 1978 roku w Teksasie. Jego niezwykły wygląd zawdzięcza swemu Ojcu-Puerto Rico matki i Dominikanów.


Mishel Rodriges: Biografia

Niewiele osób wie, że aktorka ma dwa brata bliźniaka. Całe moje dzieciństwo spędziła w Teksasie, gdzie został wychowany przez moją babcię. Kiedy rodzice rozwieść, przeniosła się wraz z matką do życia w Republice Dominikany. Gdy miała 11 lat, przenieśli się z powrotem do Stanów Zjednoczonych, ale tylko tym razem w New Jersey. W wieku 17 lat wyjechała do szkoły i decyduje się pójść na studia na reżysera. Ale po zrozumieniu, że już chce podążać ścieżką sztuki aktorskiej. Jako aktorka Mishel Rodriges rozpoczęła swoją karierę w filmach niskobudżetowych i rolach statystów. Dopiero w 2001 roku, po rozmowie na temat jej roli w filmie „Szybcy i wściekli”. Po roku została zaproszona do wzięcia udziału w fantastycznym filmie „Resident Evil”, gdzie zagrała u boku Milli Jovovich. Po wzięciu udziału w udanym serialu telewizyjnym „Lost”, wiele wiedział kto to Mishel Rodriges. Ale biografia dziewczynki zawiera nie tylko udane projekty. Na przykład, wielu krytykowało jego rolę w nieudanej adaptacji „BloodRayne”. Ale nie długo na mrozie. Michelle powodzeniem kolejny pokazał swój talent w filmie „Bitwa w Seattle”, firma, w której było Charlize Theron. Ostateczna sławę przyniosła film „Avatar” i czwartą część obrazu „Szybcy i wściekli”.

Życie osobiste Mishel Rodriges

Biografia aktorki nigdy ukryte za siedmioma pieczęciami, a zwłaszcza jej życiu osobistym. Wiadomym jest, że miała romans z kolegą na „Fast and Furious” Vin Diesel, ale nie trwało to długo. Często kobieta oskarżona o biseksualizm. Plotki zostały potwierdzone po ogłoszeniu aktorki Kristina Loken jego związek z Michelle. Ta sama aktorka nie zaprzecza takiej. Kilka razy dziennikarze robili zdjęcia, w którym dziewczyna pocałunki z oliwek Martinesom. Brukowce natychmiast odpowiedział gazet jak „Mishel Rodriges i jej męża Olivier Martinez.” Ale potwierdzenie ich związku, a zwłaszcza małżeństwo nigdy nie nadeszła. Aktorka naprawdę nie rozumiem, dlaczego ona jest teraz kojarzy się z kimś w małżeństwie, kiedy jej kariera zaczęła gwałtownie idą w górę. W uzupełnieniu do burzliwego życia osobistego znanej wszystkim jej problemów z prawem, co często zdarzało się Mishel Rodriges. Jej biografia obejmuje zarówno nadmierna prędkość i oskarżony o napaść. Ona i skazany na prace społeczne, a nawet biorąc pod uwagę okres próbny, który to nie zdało egzaminu. W 2006 roku przez sąd, że został pozbawiony wolności przez 60 dni. Wiele źródeł twierdzi, że to z powodu tych problemów, twórcy znaku „stracone” usunięte Mishel Rodriges.

Biografia ta dziewczyna jest pełna wzlotów i upadków, ale jej fani wciąż w nią wierzą i czekają na udane projekty z jej udziałem. Możemy mieć tylko nadzieję, że będzie ona zdecydować się na kreatywności i samorealizacji, i iść ścieżką samozniszczenia.