336 Shares 6689 views

Black Prince: Róża z opisami

Rose jest uważana za królową kwiatów. I nie na próżno. Ten kwiat jest naprawdę wspaniały, z należytą starannością. Użyliśmy, aby zobaczyć je w czerwony, różowy, biały, dobrze, lub w skrajnych przypadkach żółty. Ale czy istnieją czarne róże?

Rose Czarny Książe: opis

Odmiana ta należy do hybrydowego herbacianych róż. Krzew charakteryzuje mała jak na swój rozmiar, który w tym samym czasie zupełnie rozwalony. Wysokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 70 cm, przy czym szerokość około 60 cm.

Płatki dość oryginalny. Pomimo nazwy, twierdzą, że są one całkowicie czarny, nie może być. W naturze, te kolory nie istnieją. W tym przypadku, czarny jest tylko pół rozchylone krawędzie każdego płatek zarodku. Efekt ten, który ma czarne Prince (róża to naprawdę piękny), zwany aksamitną migotania. Jednakże w wysokiej temperaturze, zasadniczo niewidoczna, i skoku pojawiają się wyłącznie w jasnych purpurowe. Liczba płatków 80, forma ich ujął.

Bardzo często przedstawiciele odmian róż pomylić z księciem go lubię. Jednak ostatnia daje więcej kwiat energii, który jest połączony z dolnym krzewów, małych kubków, jak również mniej wyraźny smak. Jednakże liście są bardziej rozwinięte i ekspresji.

Czarny Prince – róża, który ma silny zapach, odpornego na niskie temperatury i różnych chorób.

Zasady sadzenia Rose

Rose Black Prince, która zawiera powyższe cechy, roślina jest kochający światło i ciepło. Dlatego przed sadzeniem trzeba starannie wybrać odpowiednie miejsce, które będą w pełni chronione przed zimnymi wiatrami i charakteryzujący glebach żyznych. W celu poprawy jakości gleby lepiej wzbogacić kompostem, humus, piasek, popiół i wapna gaszonego (mieszanina może być stosowana bezpośrednio do otworu do sadzenia).

Wybierz dla swojej stronie najlepsze rośliny, które nie są więcej niż dwa lata, ponieważ w tym wieku są one dość łatwe do przystosowania się do nowych warunków.

Cechy opieka Czarnego Księcia

Jak każdej innej odmiany, Czarny Książę – róża, która wymaga ciągłej uwagi, co jest na czasie pojenia i karmienia.

Roślina ta charakteryzuje się dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym głębokim, które należy uwzględnić podczas podlewania. Zbyt często nie jest to warte. Tylko wtedy, gdy gleba jest wizualnie sucha, procedura może być przeprowadzona. I starać się nie złapać arkusz. Po tym, lepiej wydać rozdrabniania, które pomogą w wilgoci dłużej utrzymać w glebie. Może być stosowany do słomy, kompost lub ściółce.

Przy pierwszych oznakach więdnięcia pąki muszą być usunięte.

Black Prince – róża, która wymaga regularnego i przymusowego karmienia, ponieważ siły na powstawanie pąków eleganckich idzie bardzo dużo. nawozy organiczne trzeba dokonać zimie, minerał, wręcz przeciwnie, na wiosnę. Druga fala nawożenie powinno być wykonywane tylko wtedy, gdy róże wyblakłe, ale nie później niż w lipcu. Podczas tego okresu, nawozy idealnej, co w strukturze mają duże ilości potasu.

Black Prince – róża, która wymaga regularnego i przymusowego karmienia, ponieważ siły na powstawanie pąków eleganckich idzie bardzo dużo. nawozy organiczne trzeba dokonać zimie, minerał, wręcz przeciwnie, na wiosnę. Druga fala nawożenie powinno być wykonywane tylko wtedy, gdy róże wyblakłe, ale nie później niż w lipcu. Podczas tego okresu idealnym nawozów, które w strukturze mają duże ilości potasu, które zwiększają odporność roślin na mróz.

W zimie, mimo zdolności Czarnego Księcia tolerować mróz, to lepiej leżał w krzakach. W tym celu rośliny krzewy wymagane do rozpoczęcia okuchit 20 cm, a następnie wypełnić określoną ilość suchych liści ukryć lapnikom i ostatecznie ustalić ramę, pokrytą folią lub papy.

Konkludując

W przypadku prawidłowego podejścia do pielęgnacji róż odmian Czarnego Księcia, krzewy zachwyci Państwa z eleganckimi pąków przez długi czas. Nie skąpić na notatki i kwiaty będą Ci wdzięczni.