142 Shares 6171 views

Hack – koraliki brzozy jako dar.

koraliki, ozdoby – to najlepszy prezent, ponieważ każdy produkt można wyczuć pana ręki (umiejętności manualne). Ale słusznie może być mowy o jaki rodzaj rzemiosła dać. Spójrzmy na ten przykład w takich dziedzinach jak kulki brzoza, która może być zarówno latem jak i zimą. Druga opcja jest idealna na prezent na nowy rok i wszelkich innych zimowych wakacji. Ale latem można również daritsya brzozy w zimie do cieplejszego nastroju i nacisk na fakt, że wkrótce nadejdzie lato. Ponadto, te słowa można powiedzieć: – Drogi przyjacielu, nawet patrząc na drzewa brzozowego w swoim sercu zawsze będzie lato.

A teraz kilka warsztaty dla produkcji dwóch rodzajów rzemiosła – Paciorki brzozy.

Hack № 1.

Rosyjski koraliki lato brzoza jest dość proste, najważniejsze, aby spełnić wszystkie w prawidłowej kolejności. Ten robótki będzie wyglądać świetnie na oknie, i miłe dla oka daje do ciebie człowiek. Na czas produkcji liści brzozy nie jest tak dużo, a wszystko dlatego, że w tej postaci, proponuję, aby minimum oddziałów. Tak będzie wyglądać brzozy koraliki lżejsze i airier.

Aby zacząć trzeba będzie:

Kulki z około 150-170 g

Średnica drutu 0,3 mm.

Tynk.

PVA klej.

Innym drutu o grubości 3-5 mm.

I wiele kamieni jako dekoracji.

Metoda produkcji:

Koraliki do lepszych produktów, weź kilka odcieni, więc drzewo brzoza będzie wyglądać bardziej naturalnie. Jako podstawę możemy podjąć zielone kulki i dodać do niej trochę jasnobrązowy i żółty. Weź przewód od przewodów elektrycznych, miedź jest lepsza, ale przed usunięciem ich izolację. Ta opcja jest najbardziej idealny, ponieważ uzyskuje się z kilku części.

Przewód pocięto na długość 50 cm, do tkania gałązki.

W środku przewodu rekrutowani siedem kulek i skręcone w siedmiu lub ośmiu turach. Jak się okazuje pętlę. Na dwóch końcach drutu Innymi siedem kulek i skręt w postaci pętli. Dalej w dół znowu kręcić drut siedem zakrętów. I tak dalej, dalej, aby oddziały, wszystko co trzeba zrobić piętnaście sześćdziesiąt dziewięć z jedenastu pętli. W zasadzie, to jest długa i trudna.

Kiedy wszystkie branże zostały wykonane, zaczynają gromadzić je trzy do jednego, więc dostać dwadzieścia – dla liści i pięciu – na szczyty. Następnie, każda nić nawija się z plastra.

Zbieramy drewno.

Weź drut 3 lub 5 milimetrów, i dołączyć do górnej części tych oddziałów że 9 pętli. Drzewo składa się z dwóch wierzchołków, więc jeden primotat wątków 3, to będzie największa. Następnie owinąć naprzemiennie trzynaście oddziałów. Druga wskazówka. Dla niej przywiązany do przewodu dwie górne gałęzie i wszystkie 7 kawałków drewna liściastego. Teraz połączyć dwa szczyty, jeden z oddziałów dłużej, spróbuj zrobić to powyżej. Jeśli wszystko się udało, a następnie owinąć a następnie zagęścić tułowia, można to zrobić za pomocą taśmy papierowej. Teraz wlać drzewa perełek gipsu musi być rozcieńczony 1: 1 z kleju PVA. On na pewno trzeba pozostawić do wyschnięcia. Następnie, aby dokonać tego rodzaju pnia brzozy, zastosować białą farbą akrylową Plus czarny plamy.

W ten sposób uzyskać wspaniały prezent brzozowy koralik ręcznie.

Hack № 2.

koraliki zima brzozy.

Robimy wszystko, co jak na letnie brzozy, tylko zamiast zielone kulki podjąć jasne i biały. Ale można zrobić zima brzozowy z papieru i paciorki. I tak zrobiła.

Przygotowuje niebieski karton, biały papier, kulki z dwóch kolorów, kleju PVA i nożyczek. W celu znalezienia rysunek, trzeba będzie długopis (najlepiej czarny).

Rozplanować bagażnik. Wyciąć kawałki białego papieru i zgnieść je w kulki. Piłek leżał i klej do tektury baryłkę.

Zastosuj kulek o różnych kolorach i gałęzie klej PVA klej do kartonu.

Rozmieszczanie gałązek i kleju, tak aby uzyskać korony drzewa. Na pniu zarobić czarnego filcu-tip pen kreski (jak na prawdziwym brzozy). Pastę z koralików papier śniegu.

Wspaniałe rzemiosło gotowe.