553 Shares 3815 views

Sauna "Laguna" (Iżewsk): adres, opis

Ludzie w dawnych czasach były bardzo lubiący pocenie się w saunach i łaźniach. Ta miłość osiągnął nasze dni. W nowoczesnym społeczeństwie, sauny stały się miejscem do odpoczynku od miejskiego życia i codziennej pracy, ich wizyta nie jest po prostu umyć. Głównym celem – aby odpocząć i uciec. Ostatnio, sauny zaczął wykonywać różne czynności: urodzin, imprez firmowych. Na przykład, w mieście Iżewsk w saunie „Laguna” ma wszystko, czego potrzeba do prowadzenia takiej działalności. zazwyczaj nie mają w mieszkaniu miasta dla hałaśliwych strony wystarczająco dużo miejsca, a to jest prawdziwy „magiczna różdżka” dla obywateli, którzy nie mają domki lub prywatnych domach.

Ponadto, sauna jest bardzo użyteczne, ponieważ od dawna wiadomo. Wielu wierzy, najpotężniejszy kąpiel, zabiegi odnowy biologicznej, ponieważ pozwala ludziom zwiększenie rezerwy z układu sercowo-naczyniowego i oddechowego, przyspiesza mikrokrążenie krwi i limfy, wzmacnia odporność. Ponadto, para wodna jest korzystne dla układu mięśniowo-szkieletowego, poprawia trofizmu tkanek, zwiotczające mięśnie, zmniejsza skurcze, polepsza procesy metaboliczne, sprzyjający utracie masy ciała.

Sauna "Laguna" (Iżewsk)

Poniższy artykuł, będziemy patrzeć na łaźni „Laguna”, znajdujący się w mieście Iżewsk. Według mieszkańców, kompleks jest idealnym miejscem dla hałaśliwych imprez i spotkań bez wiązań. To tutaj można wspaniały relaks w przyjemnym otoczeniu. Sauna jest w stanie pomieścić grupy do dwudziestu pięciu osób, posiada bardzo przestronne pokoje, przestronny pokój parowy z drewna, basen z oświetlenia i ogrzewania od 4 do 8 metrów, ogromnego salonu z dużym stołem i pokój rekreacyjny z wygodnym łóżkiem podwójnym. sauna wnętrze ładne i nowoczesne, z kominkiem, w którym można gotować rybę lub mięso na węglach. Dla rozrywki, goście są wyposażone w telewizję kablową, karaoke, stół bilardowy stoi.

Podczas letnich miesięcy, można otworzyć dach i pływać na otwartym powietrzu w salach. Na dziedzińcu i znajduje się stół, grill, leżaki.

Położenie kompleksu łaźni

Sauna „Laguna” w Iżewsk, zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule jest czternastą km Yakshur-Bodyinsky oddechowych. Dokładny adres kompleksu: Wiosna ulica, numer domu 3.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat instytucji można znaleźć na stronie internetowej firmy w Internecie. Sauna działa przez całą dobę, bez przerw i weekendy.

usługi

Przez „Laguna” w Iżewsk zapewnia saunę:

 • Fiński parowa;
 • Rosyjski kąpiel na drewnie;
 • salon;
 • Aqua duża powierzchnia;
 • basen;
 • miotły;
 • bilard;
 • Telewizja kablowa;
 • karaoke;
 • meble ogrodowe;
 • kominek;
 • masażu krzesełko;
 • herbata pachnące;
 • arkuszy;
 • ręczniki;
 • kapcie.

przestrzeń dla rekreacji

hala

Sauna „Laguna” w Iżewsk posiada dwie przestronne pokoje są całkowicie izolowane, które pozwalają na umieszczenie w tym samym czasie dwóch spółek. Zauważ, że nie natomiast całkowicie spoczywa interferują ze sobą. Oba pokoje są duże stoły i miękkie skórzane kanapy, AGD i RTV potrzebne.

ubikacja

w strefie rekreacyjnej jest pokój z łóżkiem king size i szafkami. Również w pokoju znajduje się łazienka i prysznic. Przybory toaletowe, ręczniki i pościel złożone zmiany personalne dla każdej firmy.

patia

Dla klientów, którzy przybyli, aby zrelaksować się w saunie, w lecie, oferuje przytulne dziedzińce. Tutaj, dla wygody gości jest stół, jest grill i autentyczne orientalne kocioł, zaprojektowany dla dużej firmy. Dla miłośników wygrzewać się w słońcu i uzyskania gładkiej i pięknej opalenizny z leżakami.

hotel

W ostatnim czasie „Lagoon” otworzył nowe pokoje z zwięzły projektowaniu i przytulnej atmosferze, tak że obecnie sauna jest uważany za jeszcze mini-hotel. Tutaj każdy gość może spokojnie odpocząć po kąpieli i zabiegów wodnych, lub zdrzemnąć, ciesząc się spokojem wsi i śpiew ptaków.

Pobyt dni w pomieszczeniu koszt 1500 rubli pierwszą godzinę – 500 rubli, a każdy kolejny – 100.

ceny

Koszt wakacji w saunie „Błękitna Laguna” (Iżewsk) jest bardzo atrakcyjna. Pełen zakres usług gości trzeba zapłacić od 1000 do 1500 rubli za osobę, w zależności od czasu i daty. Bohater zniżki okazji urodzin. Z obliczeń traktowanych jako gotówkowych i kart kredytowych.

Sauna "Laguna" (Iżewsk): Opinie

O instytucji można usłyszeć wiele pozytywnych opinii. Sauna jest bardzo popularny wśród mieszkańców miasta, jak spełnia wszystkie niezbędne wymagania. Na podstawie opinii klientów, „Blue Lagoon” jest doskonałym miejscem na relaks z przyjaciółmi, rodziną lub z partnerem. Ponadto kompleks jest idealnym miejscem na urodzinach lub jelenia.

W miejscach, duża liczba stałych klientów, którzy wyrazili pozytywną obsługi, wysoką jakość usług oraz poziom europejski. Zgodnie z sauny, to jest zawsze bardzo czyste i wygodne, znajduje się duży basen, świetne łaźnię parową, solarium, ogromny stół, przy którym swobodnie umieszczone ponad dwadzieścia osób. Dla odmiany, goście mogą zagrać w bilard lub śpiewać swoje ulubione piosenki na karaoke.

Wiele odnotowali fakt, że basen jest bez zapachu chloru, jest bezpieczny do pływania nawet dla małych dzieci. Sauny klienci są zadowoleni z przyjęcia kosztach i jesteśmy wdzięczni za zniżki dla urodzin.

Jeśli szukasz dobre, luksusowe sauny z basenem w Iżewsk – „Laguna” jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Każdy gość jest mile widziane z pięknie podane, tak że reszta zostanie zapamiętany na długo.